خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 58
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      در کل لفظ بچخ شیعه زیاد مناسب نیست به هر حال ..
      پ.ن : پست پاک شد
      چرا مناسب نیس ؟!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      تاپیک جالبی زدین آجی ولی به نظرم این عکس های زیرش رو پاک کنی و فقط متن حدیث همراه با منبع حدیث باشه
      خیلی بهتره
      اینطوری جالب نیست ، چطوری بگم اینطوری یکم سبک میاد

من فک میکنم عکسا باعث میشه دیگران رغبت کنن احادیث و بخونن یعنی اینطور نیس ؟!

بله ولی ایشون از عکس های این جوری فاکتور گرفتن و قطعا اون ها رو تو انجمن قرار نمی دن ...

به هر حال منبع این ها فیس بوکه و عکس ها لزوما مورد تایید نیستن (برخلاف احادیث ) ...

بهتره این پست رو حذف کنید

پیشاپیش ممنون

موفق باشید ...

اقای
      @moho

از چطور عکسا فاکتور گرفتم متوجه نشدم ؟!!!

درضمن من این عکسا رو از فیض بوق نیوردم
      و بعدشم منابع حدیث ذکر شده
      خودتون گفته بودید میزارید ولی فقط یه پست گذاشتید چرا ؟

2. Top | #17
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh نمایش پست ها
      چرا مناسب نیس ؟!!!!!!

من فک میکنم عکسا باعث میشه دیگران رغبت کنن احادیث و بخونن یعنی اینطور نیس ؟!

بله ولی ایشون از عکس های این جوری فاکتور گرفتن و قطعا اون ها رو تو انجمن قرار نمی دن ...

به هر حال منبع این ها فیس بوکه و عکس ها لزوما مورد تایید نیستن (برخلاف احادیث ) ...

بهتره این پست رو حذف کنید

پیشاپیش ممنون

موفق باشید ...

اقای
      @moho

سلام.
      بهتره تنها از لفظ شیعه استفاده نکنیم.لفظ مسلمون خیلی بهتره.هم باعث ایجاد تفرقه و جنگ نمیشه و هم گروه بیشتزی از مردم رو شامل میشه.خداوند هم در قران به مسلمونا دستور میده.
      هر چند شاید معتقد به این باشیم که شیعه حق است ولی اصل مسلمون بودنه اونم نه در گفتار(وگرنه وهابی ها هم مسلمونند)بلکه در عمل.
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از لفظ بچه شیعه متنفر
      فقط بلدین بت بسازین نه؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      دعواسرشیعه سنی نیست که اینجوری نوشتن بچه شیعه باید تاتاثیرگذاریش بیشتر شه چرااینقدجومیدین؟ وهمش دنبال حاشیه این؟اون همه حدیث روول کردین فقط به لفظ شیعه اش گیردادین!
      آدم باش همین

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      سلام.
      بهتره تنها از لفظ شیعه استفاده نکنیم.لفظ مسلمون خیلی بهتره.هم باعث ایجاد تفرقه و جنگ نمیشه و هم گروه بیشتزی از مردم رو شامل میشه.خداوند هم در قران به مسلمونا دستور میده.
      هر چند شاید معتقد به این باشیم که شیعه حق است ولی اصل مسلمون بودنه اونم نه در گفتار(وگرنه وهابی ها هم مسلمونند)بلکه در عمل.
      شما میفرمایین شیعه حق است ینی سنی حق نیست ؟؟ چند بار باید بگم وهابی اصلا مسلمون نیست چه برسه به سنی .. ! به هر حال سنی ها هم به حق هستند و اونام مسلمونند ..
      اگه اشتباه برداشت کردم بگین ...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ایرانی که من میبینم خیلی کم اهل عمل هست......طرف حجابشو رعایت نمیکنه ولی تا دلتون بخواد خدا رو زبونشه و در حال دعا و نماز ،بعد ازش میپرسی چرا حجابتو رعایت نمیکنی ...میگه:هر کسی دیدگاه خودشو داره. یه نفر نیست بهش بگه که مگه واجبات هم ربطی به عقیده داره......این یه نمونشه.....اولا خیلی تعجب میکردم ولی حالا که به خودم نگاه میکنم میبینم خیلی هم تعجب نداره

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      شما میفرمایین شیعه حق است ینی سنی حق نیست ؟؟ چند بار باید بگم وهابی اصلا مسلمون نیست چه برسه به سنی .. ! به هر حال سنی ها هم به حق هستند و اونام مسلمونند ..
      بله موافقم باشما اصل اینه یه سنی یا یه شیعه به دینش عمل کنه وادم درستی باشه به نظرم بقیش که چیرو قبول دارن چیرو قبول ندارن تو فرعیاته.یه چیزاییرو ادم فقط باید به خدا پاسخگوباشه

ولی بجزاینا چیزایی که فاطمه خانوم فرستادن به خاطراین نبود که بخوان به سنیا بی احترامی کنن چون اکثریت جامعمون شیعه هستن این عکسام نوشته شده بود بچه شیعه باید

آدم باش همین
      ویرایش توسط ..زهرا.. : 18 شهریور 1394 در ساعت 19:05

8. Top | #23
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منظورم این نبود!گفتم شاید معتقد باشیم!(اینا هم همون متعصبا هستند-البته من توجیهات شیعیان را خوندم و متقاعد هم شدم ولی فرصت نکردم در مورد اعتقادات سنی در این مورد چیزایی بخونم)نگفتم حتما یا...وهابی که سنی نیست.اونم یکی از فرقه های اسلام.فقط یه کم مقدار زیاد!در گریر خرافات شدند و در دوران جهالت مانده اند!
      اتفاقا خیلی از سنیا از شیعیان از لحاظ ایمان و عمل و تقوا بالاترند.
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.

ممنون از یاداوری این موضوع من منظوره خاصی ازین بچه شیعه نداشتم فقط میخواستم یه ذره جو صمیمی تر باشه لفظ بچه استفاده کردم ... درسته شیعه و سنی برادران دینی همدیگرن ومحترم ... فک کنم اشتب کرده باشم ..درستش میکنم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      وااااا من اصلا به این موضوع فک نکردم ک شما جو سازی میکنید ..... مسلمونا در چند چیز با هم واحدن که قران ،قبله، پیامبر و .. و بخاطر همین یکی هستن اختلاف سر ولایت بعد از پیامبر هست که هر کسی با مطالعه به نتیجه میرسه که کدوم به حق و هر کسی باید خودش ب نتیجه برسه نه اینک القا بشه .... منم چون اکثریت مردم کشورمون شیعه هستن ازین لفظ استفاده کردم ...دیگه ادام ندید لطفا

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا74. نمایش پست ها
      بله موافقم باشما اصل اینه یه سنی یا یه شیعه به دینش عمل کنه وادم درستی باشه به نظرم بقیش که چیرو قبول دارن چیرو قبول ندارن تو فرعیاته.یه چیزاییرو ادم فقط باید به خدا پاسخگوباشه

ولی بجزاینا چیزایی که فاطمه خانوم فرستادن به خاطراین نبود که بخوان به سنیا بی احترامی کنن چون اکثریت جامعمون شیعه هستن این عکسام نوشته شده بود بچه شیعه باید

من خودم سنی ام بله درست اکثریت جامعه ایران شیعه هستش ولی انجمن سنی هم کم نداره .. به هر حال به قول شما بحث سر این چیزا نیست ولی خوب یا عکسارو فقط میزاشتن یا حدیثارو ..

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اقای
      @moho

می دونم خواهر ، منظورم این بود که منبع اصلی این ها فیس بوکه نه این که شما از فیس بوک این ها رو آورده باشید ... اون پستی هم که خود من گذاشتم از یه سایت دیگست که

از فیس بوق مطلب رو کپی کرده ... به هر حال این که منبع این ها فیس بوکه دلیلی برای ردشون نیست اما باید توجه کنید که این مطلب مخاطب بزرگ سال و عام رو مد نظر داشته

نه نوجوانان رو ...

به هر حال دیروز یک تصویری گذاشته شد که شما ندیدین (تصویر شماره ی 120 اگه اشتباه نکنم ) که من گفتم که شما قطعا چنین چیزی رو در انجمن قرار نمی دین و نیازی به تذکر

پیش از موعد نیست ... به هر حال به پارسا هم گفتم که پاکش کنه و اون هم متاسفانه بد برداشت کرد که شاید من از دید دیگه ای به ماجرا نگاه می کنم در حالی که قصدم به والله

فقط منحرف نشدن تایپیک بود ...

درسته هر کدوم از موارد یاد شده همراه با حدیثه و در دین ما سفارش شده اما خوب مخاطب های این جا عمدتا نوجوان اند و باید از بعضی مطالب براشون فاکتور گرفت هر چند واقعیت

و حقیقت باشه ...

در مورد منابع حدیث هم شکی نیست و من اعتراضی به این مورد نداشته و ندارم ...

بنده هم به دلیل اشتغالی که به امر نتایج کنکور و مواردی از این دست داشتم نتونستم پست دیگه ای این چند روزه این جا قرار بدم و الا برای هر یک از موارد یاد شده ، سخن و حدیث

بسیار است ...

و من الله توفیق

یا حق
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منظورم این نبود!گفتم شاید معتقد باشیم!(اینا هم همون متعصبا هستند-البته من توجیهات شیعیان را خوندم و متقاعد هم شدم ولی فرصت نکردم در مورد اعتقادات سنی در این مورد چیزایی بخونم)نگفتم حتما یا...وهابی که سنی نیست.اونم یکی از فرقه های اسلام.فقط یه کم مقدار زیاد!در گریر خرافات شدند و در دوران جهالت مانده اند!
      اتفاقا خیلی از سنیا از شیعیان از لحاظ ایمان و عمل و تقوا بالاترند.
      این جا جای بحث اعتقادی نیست و الا جای نظر و پاسخ و بحث زیاده اما ؛

نمیشه عملکرد کسی رو که اسما شیعه یا سنی است رو به اصل و اساس اون مذهب و پیروان حقیقی اون نسبت داد ...

اما همین رو بگم که فقط عمل یک شخص مهم نیست بلکه اعتقاد درست و صحیح هم خیلی مهمه ... همین وهابیون تکفیری اکثرا دارن توی عراق و سوریه و یمن و افغانستان واسه

رضایت خدا خودشون رو منفجر می کنن و یه عده ای رو می کشند ... منتها برای چه خدایی ؟؟؟ خدایی که خودشون واسه خودشون ساختن خدایی که واسش جسم قائلند و بحث

بینشون تا یه مدت پیش این بود که خدا بزرگ تره یا کرسی ای که روش میشینه !!! (ببینید تعصب با آدم چکار می کنه ) می گفتن اگه بگیم صندلی ای که خدا روش میشینه از خودش

بزرگ تره با لفظ الله اکبر تضاد داره و اگه بگیم خدا از صندلی بزرگ تره ممکنه توی نشستنش مشکل ایجاد بشه !!! ( اینا عین حقیقته برید توی نت و جست و جو کنید ) در نهایت این ها

به این نتیجه رسیدن که خدا یک ذره (یه اپسیلون به قول خودمون ) از کرسی ای که روش میشینه بزرگ تره ... یا مثلا از آیه ی ید الله فوق ایدیهم نتیجه گرفتن که خدا دست داره !!!

آخه جهالت تا چه حد ؟؟؟ مشکل عقلی نیست ، خیلی از این ها آدم های باهوشی هستن اما چون تعصب دارن به این جور چیز ها رو کاملا قبول دارن و سنی و شیعه ای که این ها رو

قبول نداشته باشه رو کافر می دونن ... اهل سنت شک نداشته باشن که این ها اگه یه روزی قدرت بگیرن حتی اهل سنت رو هم بدون مضایقه می کشن و تکفیر می کنن ... الان هم

دارن کرد ها که اکثرا شافعی مذهب هستند رو می کشن تو عراق و سوریه ...

اگه کسی جرئت داشته باشه و بدون تعصب پا در مسیر تحقیق بگذاره یافتن حقیقت اون چنان سخت و مشکل نیست به شرطی که تعصب و ترس رو کنار بگذاره ...

من رو نقل قول نگیرید و اگه بحثی هست توی پ . خ به بنده بگید ... نمی خوام تایپیک بیشتر از این منحرف بشه ...

موفق و موید باشید ...

یا حق
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

حضرت صادق (ع) :

بشناسید مرتبه و منزلت شیعیان ما را به مقدار احادیثی که از ما نقل مینمایند همانا ما خاندان رسول خدا (ص) کسی را در زمره فقهاء قرار نمیدهیم تا اینکه او محدث باشد و از قول ما ائمه حدیث نقل نماید.
      سند: ترجمه منیة المرید صفحه 530

حضرت علی (ع) :
      والله اگر این امت با پای برهنه در حالی که بر سر خود خاکستر ریخته باشند و گریه کنند و بر کسانی که آنها را گمراه کرده اند لعنت کنند باز این امت در لعنت کم کاری کرده اند.
      سند: بحار الانوار جلد 30 صفحه 126

حضرت صادق (ع) :
      هرکدام از شیعیان ما که دین شناس نباشد خیری در او نیست زیرا وقتی کسی آگاهی مذهبی نداشته باشد مخالفان او را گمراه خواهند نمود بدون اینکه خودش توجه داشته باشد.
      سند: بحار الانوار جلد 1 صفحه 206

ویرایش توسط saj8jad : 19 شهریور 1394 در ساعت 19:27 دلیل: جدا نوشتن کتاب بحار الانوار

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

حضرت علی (ع) :

بهترین برادرانت (دوستت)، کسی است که با راستگویی اش تو را به راستگویی بخواند و با اعمال نیک خود، تو را به بهترین اعمال برانگیزد.
      سند: غررالحکم جلد 3 صفحه 434 حدیث 5022

حضرت رسول اکرم (ص) :
      هر کس از لعن نمودن کسی که خداوند او را لعنت نموده خودداری نماید، لعنت خداوند بر او باد.
      سند: بحار الانوار جلد 2 صفحه 202

حضرت علی (ع) :
      هر چه محبت داری نثار دوستت کن اما هر چه اطمینان داری به پای او مریز.
      سند: بحار الانوار جلد 71 صفحه 16

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن