خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

چه مباحثی رو نخونم؟!

سلام
      من داوطلب کنکور و دانش آموز سال چهارمم...رشته ی ریاضی
      دروس عمومی و شیمی رو برنامه ریزی کردم و در ایام عید همه رو می خونم

در مورد ریاضی و فیزیک هم توی بعضی از مباحث خوبم ولی بعضی مباحث رو خیلی مشکل دارم

ریاضی پایه و حسابانم خوبه اما دیفرانسیل فقط تا حدود خوبی مشتق رو بلدم و البته هنوز به مبحث انتگرال نرسیدیم

هندسه پایه رو هنوز نخوندم و تحلیلی رو هم فصل 3 و 5 رو نخوندم

در مورد جبر و امار هم هنوز نخوندمشون و گسسته: گراف و ترکیبیات را کامل و احتمال رو تا حدودی بلدم ولی نطریه اعداد رو نه

در مورد فیزیک هم حرکت شناسی و نوسان و موج و صوت و امواج الکترو مغناطیس رو از پیش/ترمودینامیک و الکتریسیته و جریان رو از فیزیک 3 کار کردم و نقاط قوتمه ولی باقی مباحث رو نه به خصوص توی دینامیک خیلی مشکل دارم

(ببخشید که خیلی طولانی نوشتم!)
      میشه راهنمایی م کنید کدوم مباحث رو نخونم برای کنکور؟

ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

پیشنهاد می کنم آمار و هندسه پایه را حتماً و حتماً بخوانید

از فیزیک پیش هم قسمت هسته ای را و از شیمی پیش هم قسمت الکترولیت ها را بخوانید

مقاوت ها را هم چشم پوشی کنید اما خازن ها فراموش نشود از دینامیک و سوالات مربوط به

سه قانون نیوتون هم به سادگی رد نشوید

آینه ها و تلسکوپ فیزیک1 هم رتبه آور هستند آرایش های الکترونی و پیوندها را هم فراموش نکنید

از تحلیلی هم معادلات خط و صفحه و مقاطع مخروطی مهم است و از گسسته هم روی تئوری اعداد تکیه نکنید

فصل های آخر مهم تر هستند بیشتر تکیه روی حساب دیفرانسیل و انتگرال داشته باشید دست کم

13 سوال در کنکور را به خود اختصاص می دهد پس به مراتب از کتاب های دیگر ریاضی مهم تر است
      ویرایش توسط meaning : 06 فروردین 1392 در ساعت 22:16

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من داوطلب کنکور و دانش آموز سال چهارمم...رشته ی ریاضی
      دروس عمومی و شیمی رو برنامه ریزی کردم و در ایام عید همه رو می خونم

در مورد ریاضی و فیزیک هم توی بعضی از مباحث خوبم ولی بعضی مباحث رو خیلی مشکل دارم

ریاضی پایه و حسابانم خوبه اما دیفرانسیل فقط تا حدود خوبی مشتق رو بلدم و البته هنوز به مبحث انتگرال نرسیدیم ››››››› رياضي 2 هم بخونيد خوبه. روي ديفرانسيل بيشتر تمركز كنيد. البته از 3 خرداد بايد روش خاصي رو پيش بگيريد كه فعلا نياز نيست بگم.

هندسه پایه رو هنوز نخوندم و تحلیلی رو هم فصل 3 و 5 رو نخوندم ››››››››› هندسه 2 ( سال سوم) ساده هست و ميتونيد حداقل 2 يا 3 تست رو بزنيد. در مورد تحليلي بايد بگم كه سال 91 تحليلي نسبت به سال هاي قبل ساده تر بود اما درس قابل اعتمادي نيست. سعي كنيد مطالب مهمتر رو ياد بگيريد.

در مورد جبر و امار هم هنوز نخوندمشون و گسسته: گراف و ترکیبیات را کامل و احتمال رو تا حدودی بلدم ولی نطریه اعداد رو نه ››››››› خيلي روي نظريه اعداد حساب باز نكنيد. گراف و احتمال رو ميتونيد براحتي پاسخ بديد البته با تمرين زياد. آمار رو در يك فرصت چند روزه بصورت يكجا و حجمي بخونيد و تستاشو بزنيد. جبر هم اگر فرصت داريد همه كتاب و اگر نداريد فصل 2 و 4 رو بخونيد.

در مورد فیزیک هم حرکت شناسی و نوسان و موج و صوت و امواج الکترو مغناطیس رو از پیش/ترمودینامیک و الکتریسیته و جریان رو از فیزیک 3 کار کردم و نقاط قوتمه ولی باقی مباحث رو نه به خصوص توی دینامیک خیلی مشکل دارم ››››› فيزيك ژيش دانشگاهي به خصوص پيش 2 خيلي ساده تر از بقيه مطالب هست. سال سوم رو هم فصول مهمشو بلديد و اين جاي خوشحالي داره. در مورد ديناميك هم بهتره در يك فرصت 2 روزه با مطالعه ي حجمي و سنگين < به تسلط نسبي برسيد و بعد با مرور زياد تثبيتش كنيد.

(ببخشید که خیلی طولانی نوشتم!)
      میشه راهنمایی م کنید کدوم مباحث رو نخونم برای کنکور؟

ممنون
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن