خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

معادلات متقارن خط l

سلام.
      تو فصل دوم هندسه تحلیلی و در قسمت معدلات متقارن خط L چرا وقتی داشته باشیم: (0,0,3)=U و (1,2,5)=p1 می نویسیم:
      x=-1 , y=-2 و دیگه Z رو نمی نویسیم:z-5/3 ؟؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      معادله متقارن خط رو در نظر بگیرید، در بخشی که صورت x و y هست مخرج صفر هست، پس صورت هم باید صفر بشه تا بشه صفر صفرم و مبهم بشه، دلیل اینکه z رو نمی نویسیم، اینه که z هر مقداری رو اختیار می کنه، مبهم ابداً به معنی صفر نیست.
      مثال عالی برای اینکه بیشتر جا بیفته براتون، برید و معادله محور های مختصات در فضای سه بعدی رو بدست بیارید و بعد جواب خودتون رو تو معادله هاشون پیدا می کنید.

موفق باشید

3. Top | #3
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      ضمن تشکر از جناب شایان عزیز که قبول زحمت می کنند و با سعه صدر پاسخگو هستند جسارتا عرض کنم در جزوه ای که در سایت جناب رهبر زحمت کشیدند و قرار دادند به تفصیل بحث شده است به جهت کمک بیشتر به دوست عزیزمون اگر امکان دانلود دارند می توانند استفاده بفرمایند باز هم اگر سئوالی بود با دل و جان در خدمت هستیم
      و شايد آيندگان از اينکه نشان داده ام قديمي ها همه چيز را نمي دانستند ، سپاسگزار من باشند. (پير فرما)

4. Top | #4
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ronesans نمایش پست ها
      ضمن تشکر از جناب شایان عزیز که قبول زحمت می کنند و با سعه صدر پاسخگو هستند جسارتا عرض کنم در جزوه ای که در سایت جناب رهبر زحمت کشیدند و قرار دادند به تفصیل بحث شده است به جهت کمک بیشتر به دوست عزیزمون اگر امکان دانلود دارند می توانند استفاده بفرمایند باز هم اگر سئوالی بود با دل و جان در خدمت هستیم

این هم لینک های تمامی جزوات استاد محبی پور در سایت کنکور :

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن