خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 92
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

به کنکوریای 93 94 95 ظلم شد واقعا

تاثیر معدل !! چرا فقط واسه این 3 سال تاثیر معدل باشه و و بچه های این 3 سال ضربه بخورن از معدل و ایندشون خراب بشه !!!!!!!!!! خوش به حال کنکوریای 96 که ترمیم معدل دارن و حتی با خراب کردن نهایی امسالم می تونن جبرانش کنن . ولی ما این وسط به خاطر ندونم کارایی این اقایون مسول نابود شدیم . واقعا از هیچدومشون نمی گذرم !!!!!!!!!!!!!

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoo نمایش پست ها
      تاثیر معدل !! چرا فقط واسه این 3 سال تاثیر معدل باشه و و بچه های این 3 سال ضربه بخورن از معدل و ایندشون خراب بشه !!!!!!!!!! خوش به حال کنکوریای 96 که ترمیم معدل دارن و حتی با خراب کردن نهایی امسالم می تونن جبرانش کنن . ولی ما این وسط به خاطر ندونم کارایی این اقایون مسول نابود شدیم . واقعا از هیچدومشون نمی گذرم !!!!!!!!!!!!!
      شما امتحان نهایی رو سال چن دادید ؟ کنکوری 95 هستید ؟

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دیپ مجدد کار رو درست میکنه
      مشاور

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      شما امتحان نهایی رو سال چن دادید ؟ کنکوری 95 هستید ؟
      بله همین امسال دادم و مشکل داشتم نتونسم بخونم به خاطر اینکه پدر بزرگم فوتت کرده بود به تازگیا نخونده رفتم سرجلسه و هرچی بلد بودم نوشتم ولی خراب کردم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هههه دیپ مجدد واقعا مشکل حل نمی کنه و وقت گیره بیایم درسای علکی مثل زیست و زمین بخونیم . تازه کلیم دردسر داره

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله همین امسال دادم و مشکل داشتم نتونسم بخونم به خاطر اینکه پدر بزرگم فوتت کرده بود به تازگیا نخونده رفتم سرجلسه و هرچی بلد بودم نوشتم ولی خراب کردم
      خوب دوست عزیز به شما ظلم نشده اگه ظلم واقعی باشه به کنکوریای 93 ظلم شد که نهایی رو دادن و روحشونم خبر نداشت که تاثیرش میدن .. تو این قضیه خود شما مقصر هستید که نخوندید وخراب کردید حالا به هر دلیلی دوست عزیز لطفا تقصیر رو گردن بقیه نندازید و نگین که بهتون ظلم شده چون میدونستین که این امتحانا تاثیر داده میشه و باید براش زحمت کشید ..

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      همون طور که توی تاپیکی گفتم.....باید یه نامه خوب نوشت که توش کاملا به بد بودن تاثیر معدل و مسخره بودنش با منطق پاسخ داده بشه که البته توی تاپیک "تاثیر معدل بالاخره باید حذف بشه"کامل گفتم.....بعد روی این نامه چند کپی گرفت و به مجلسی ها و سنجشی ها رسوندش....تا این قانون حذف بشه ...مطمهن هستم در هر صورت تا3 سال آینده حذف میشه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خوب دوست عزیز به شما ظلم نشده اگه ظلم واقعی باشه به کنکوریای 93 ظلم شد که نهایی رو دادن و روحشونم خبر نداشت که تاثیرش میدن .. تو این قضیه خود شما مقصر هستید که نخوندید وخراب کردید حالا به هر دلیلی دوست عزیز لطفا تقصیر رو گردن بقیه نندازید و نگین که بهتون ظلم شده چون میدونستین که این امتحانا تاثیر داده میشه و باید براش زحمت کشید ..
      پارسا منظورت تاثیر مستقیم هست دیگه ؟
      چون تاثیر که از سال 84 بوده فکر کنم ولی مثبت بوده و مستقیم نبوده

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من 96 ام خوش به حالم

ولی خدایی به شما ظلم شد

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اصلا نمیتونم درک کنم چرا میشه 800 دفعه کنکور بدی اما فقط یک دفعه میشه امتحان نهایی بدی !

تازه اگه ترمیم معدل هم اجرایی بشه تازه میشه دو دفعه

کسی میتونه این موضوع رو برای من روشن کنه ؟
      ویرایش توسط Adam Hart : 13 شهریور 1394 در ساعت 16:59

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط forgotten نمایش پست ها
      پارسا منظورت تاثیر مستقیم هست دیگه ؟
      چون تاثیر که از سال 84 بوده فکر کنم ولی مثبت بوده و مستقیم نبوده
      بله داداش تاثیر مستقیم از 93 بوده

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله می دونسم ولی نمی دونروسم این مشکل قرار بود بیاد مرگ که دسته خداس . و منم تقصیر ننداختم سر گردن بقیه . من می گم مسولان این 3 سال رو یک جورایی مارو موش ازمایشی کرده بودن
      ولی اشکال نداره من تمام تلاشمو می کنم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من که حالا زیر تحریم خانواده هستم ولی مطمهن باشید دانشگاا که رفتم حتی اگه شده جلوی مجلس اعتصاب غذا میکنم تا حذف بشه این قانون....به این راحتی ها بیخیال نمیشم..

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من امسال نهایی دادم

هیچ کسی هم تو فامیلمون هیچیش نشد نه کسی فلج شد نه کسی مرد نه کسی ...

فقط از اول سال تحصیلی Donkey یت کردم رفتم پی رفیق بازی و ...

به امید اینکه توی فرجه امتحانا شب و روز میشینم میخونم نمره بالا میگیرم

ولی نشد که نشد

به مولا گناه کبیره هم بکنی خدا فرصت جبران بهت میده

این مسئولای پلشت این مملکت با این قانوناشون فرصت بهت نمیدم

به قران ملت ساده ای هستیم میریم رای میدیم به یک مشت بی بخار

به جای اینکه زندگیمون رو درست کنن میرنن برا خودشون توی مجلس و... نون دونی درست میکنن
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ما که تلاشمونو میکنیم!
      اگه شد به هدفم میرسم و اگه نشد میرم تو یه دانشگاه اطراف شهرم رو کنکور ارشد متمرکز میشم.
      حقیقتش برام رشته اهمیت خاصی نداره چون من به هرسه درس اصلیم ینی ریاضی و فیزیک و شیمی علاقه دارم و میتونم تو هر رشته ای موفق بشم

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن