خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 15 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 219
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات

مصاحبه با رتبه 139 منطقه 2 : سپهر حسینی نژاد | رشته تجربی - کنکور 94

با ســــــــلام
      خدمت تمامی دو3تان

بیست و دومین !

مصاحبه رو اغاز میکنیم با :
      سپهر حسینی نژاد
      رتبه 139 منطقه 2 از کرمان
      با معدل کتبی
      :
      19.86

( نام کاربری شون در انجمن :
      sepehrhj)

عکس کارنامه کنکــور و سوابق تحصیلی شون :

%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1.jpg

%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B11.jpg

(
      + سوالات همون سوالات پارسال Parniya خانوم هست
      دیگه وقت و حوصله ای برا آپدیت سوالا توسط من نیس
      لطفا اول این سوالات رو مطالعه کنید
      و اگه سوالی غیر از اینا داشتید بپرسید )

از پرسیدن سوالات تکراری تا حد ممکن بپرهیزید
      + اسپم ممنوع

با تشکر
      و آرزو موفقیت برای همگی شما

اسم شهر و مدرسه ت !؟

چه رشته و دانشگاهی رو قرار هستش انتخاب کنی؟

کرمان - مدرسه علامه حلی
      رشته احتمالی دندون بهشتی یا تهران

درباره هر یک از این شش بازه زمانی به سولات جواب بدید:

(چگونه برای این بازه ها برنامه ریزی می کردید؟ // کدام آزمون شرکت میکردید؟ // چگونه هر درس را مطالعه میکردید؟ با توضیح )

- تابستان سال اول

هیچی نخوندم

- تابستان سال دوم

هیچی نخوندم

- تابستان سال سوم

تابستون سال سوم برنامه من صرفا قلم چی بود و دروس ترم اول سوم و بعضی مباحث سال دوم خوندم

- سال تحصیلی چهارم

تابستون سال چهارم با برنامه قلم چی پیش 1 و اختصاصی های سوم خوندم. اختصاصی های دوم هم خودم خوندم. کلا تابستون بیشتر تمرکزم رو درسای اختصاصی و بعضی مباحث عمومی بود که خیلی حفظی نیستن بود مثل قرابت، آرایه، قواعد عربی و ...

- دوران طلایی نوروز

دوران نوروز دیگه خیلی کاری به قلم چی نداشتم و سعی کردم تا جایی که میشه پایه رو جمع کنم

- دوران جمع بندی

دوران جمع بندی بیشتر تمرکزم رو گذاشتم رو مباحث حفظی مثل لغت، تاریخ ادبیات، زیست، دینی ، حفظیات شیمی و ... . حل کردنی هارو مثل ریاضی و فیزیک خیلی کمتر میخوندم. فقط در حد یادآوری فرمول و چند تا مسِئله. از رو کتاب زرد عمومی هم آزمون های عمومی هم کار میکردم. اون آخرا هم چند تا کنکور اختصاصی دادم. یک کتاب هم بود به نام پنج آزمون. پنج تا آزمون استاندارد مثل کنکور داره. من یکیشو وقت کردم زدم خوب بود

- دقیقا از چه منبعی برای هر درس استفاده می کردید و چه منابعی را پیشنهاد می کنید؟

ادبیات:
      لغت و تاریخ ادبیات لقمه مهر و ماه - قرابت: موضوعی گاج و الگو-املا: هامون سبطی - زبان فارسی: هامون سبطی ولی حجمش زیاده یکم. الگو هم خوبه - آرایه: همایش نشر دریافت جلد اول و موضوعی گاج
      عربی: من بیشتر از روی جزوه معلم میخوندم. گاج و انرژی اتمی هم کار کردم کتابای خوبی بودن
      دینی: فقط گاج نقره ای خوندم. خیلی کتاب خوبیه. تستای تالیفیشم اگه وقت کردین حتما کار کنین
      زبان: گاج نقره ای من حوندم خوب بود درسطح کنکور بود. مبتکران هم بد نیست ولی چرت و پرت خیلی داره
      زمین: کلا برا زمین کتاب خیلی خوبی نداریم. مهر و ماه کار کردم من تستاش خوب بود
      ریاصی: ریاضی به نظر من کلاس هم برین اگه میتونین. برا تست هم جامع مهروماه و جامع خیلی سبز خوبن. که البته مهروماه چون تستای کنکور ریاضی رو هم داره بهتره-
      هندسه: گاج نقره ای و الگو
      زیست:
      زیست دوم: درسنامه خیلی سبز و الگو. تست هم الگو - زیست سوم تست و درسنامه: خیلی سبز و الگو خوبن دو تاشون - پیش 1 و 2 تست و درسنامه: الگو - ژنتیک: مندلی و تخته سیاه خوبن دوتاشون. الگو هم ژنتیک داره ولی نخوندم نمیدونم چجوریه
      فیزیک: من فقط گاج نقره ای خوندم. تستای یک قدم تا صدشو حتما حل کنین خیلی خوبن
      شیمی: مبتکران و خیلی سبز

- آیا کلاسور ارزیابی پر می کردید ؟ چگونه بعد از هر آزمون رفع اشکال می کردید؟

خیر نه کلاسور ارزیابی استفاده کردم نه رفع اشکال میکردم که اشتباه هم بود. توصیه میکنم بعد از هر آزمون، آزمون رو کامل بررسی کنین تا بفهمین تو کدوم مباحث قوی هستین و کدوم ضعیف

- منابع جمع بندی کنکورتون چی بود؟

ادبیات همایش نشر دریافت - ریاضی جزوه نکته و تست معلمم- فیزیک سوالایی که گاج برا جمع بندی مشخص کرده بود- بعضی درسا مثل زیست و دینی از کتابای جمع بندی استفاده نمیکردم و متن رو کامل میخوندم. بعضی درسا هم مثل شیمی اون تیکه هایی که علامت زده بودمو میخوندم

- اگه دوباره کنکور بدید چه اشتباهی رو تکرار نمیکنید؟

ساعت درس خوندنمو شاید بیشتر میکردم

- نظرتون درباره درس خوندن گروهی ؟ مفید هستش ؟

در صورتی که با همدیگه حرف نزنن آره خوبه. مثلا اگه واسه یکی اشکالی پیش بیاد میتونه همون لحظه مطرح و رفعش کنه

- اگر داوطلبی در امتحانات نهایی نتیجه مناسب نگرفته باشد میتواند در کنکور سراسری موفق شود؟
      درسته که معدل الان دیگه تاثیر مستقیم داره ولی آره معلومه که میشه. اگه تلاششو بیشتر کنه و درصد های کنکورش قابل قبول باشن تاثیر معدل تا حد زیادی جبران میشه

- روش مطالعه هر درس رو خیلی مفید و خلاصه میگید؟

دبیات: برای این درس به نظر من هر چند تا درس رو از روی گاج سبز یه دور بخونین بعد همون درسارو موضوعی بخونین یعنی لغت، تاریخ ادبیات، قرابتشو از روی منابعی که دارین کار کنین. این سه تا رو اگه میتونین تقریبا هر هفته کار کنین. در کنارش آرایه و املا و زبان فارسی رو هم بخونین مثلا یه هفته املا هفته بعد آرایه هفته بعدشم زبان فارسی. و اگه تو یکیشون ضعیف ترین وقت بیشتری روش بذارین
      دینی: یه مشکلی که خیلی از بچه ها با درس دینی دارن آیه هاشه و فکر میکنن حتما باید تمام آیه هارو واو به واو حفظ کنن در حالی که این غلطه. خود آیه رو نمیخواد دقیق حفظ کنین ولی مفهوم آیه و پیام هاشو کامل بلد باشین. جوری که با دیدن یه تیکه ای از آیه کل پیامش یادتون بیاد. تست آیه هم زیاد کار کنین تا با سوالا آشنا بشین. متن درسا رو هم اگه حفظ کنین خیلی خوبه. من خودم این کارو میکردم تست هارو خیلی سریع تر جواب میدادم. ولی اگه وقت نمیکنین چند دور روخونی هم کنین خوبه. دینی چون آدم زود یادش میره سعی کنین هر چند تا درس که خوندین برگردین درسای قبلی رو هم یه مروری بکنین. یه نکته مهم دیگه در رابطه با درس دینی اینه که وقتی دارین متن درسا رو میخونین حتما به تیتر ها دقت کنین. یه سری سوالا هستن که مثلا یه جمله از یه پاراگراف یا یه بیت شعر میده میگه مفهومش چیه که جواب میشه تیتر مربوط به اون پاراگراف یا شعر.
      عربی: هر درس که میخواین بخونین اول از روی گاج سبز یکی دو دور بخونین و معنی متن و تمرینا و کلمه هارو کامل بلد باشین بعد برین سراغ تست قواعد و معنی
      زبان: مهمترین قسمت زبان ریدینگ و کلوزه که باید به طور منظم مثلا روزی یا دو روزی یکی دو تا کار کنین تا راه بیفتین
      زیست: همه میدونن که مهم ترین درس زیسته پس باید خیلی وقت براش بذارین. هر درسی که میخواین بخونین اول یه دور کامل روزنامه ای بخونین. بعد برین سراغ کتاب های کمک آموزشیتون و درسنامه هاشو یه دور بخونین و نکته هاشو دربیارین. بعدش باید چند دور متن کتاب با نکته هایی که در اوردین رو کامل و دقیق بخونین. وقتی رو متن کتاب به تسلط رسیدین برین سراغ تست و نکته های تستارو هم در بیارین. تو دور های بعد علاوه بر متن کتاب این نکته هارو هم بخونین
      ریاضی: روش خاصی نمیدونم فقط سعی کنین تستای مختلف رو از کتابای مختلف بزنین تا با همه نوع سوالی آشنا بشین.
      فیزیک: اول چند تا درسنامه رو با هم بخونین بعد همون موقع تستای فرد یا زوجشو بزنین. بعد چند تا درسنامه دیگه. وقتی فصل تموم شد یه مرور کلی رو درسنامه ها بکنین و شروع کنین از اول بقیه تستارو بزنین. اون تستایی که اشکال داشتین یا به نظرتون جالب اومد یه علامت بذارین کنارش تا وقتی خواستین مرور کنین فصل رو اولویت رو بذارین با این سوالا. بازم میگم یک قدم تا صد گاج سوالای خوبی داره اگه وقت کردین بزنین تستاشو حتما.
      شیمی: شیمی هم مثل فیزیک فقط چون حفظی تره درسنامه ها رو بیشتر باید براشون وقت بذارین و مرور کنین.

- نقش مشاور را درموفقیت تان چقدر میدانید؟به نظر شما لازم به مشاور هست یا نه؟
      اول اینو بگم که داشتن برنامه خیلی مهمه و بدون یه برنامه منظم آدم نمیتونه برای مدت زیاد درست درس بخونه. حالا این برنامه رو مشاور بهمون بده یا خودمون بنویسیم فرقی نداره. بعضی ها خودشون میتونن و بلدن برا خودشون برنامه بنویسن. اینا قطعا مشاور نیاز ندارن و بهتره برنامه یکی از آزمون های آزمایشی رو برا خودشون شخصی سازی کنن. یه سری دیگه میتونن برنامه بریزن ولی درست بلد نیستن. توصیه من اینه که این افراد چند جلسه برن پیش یه مشاور درست حسابی و ازش شیوه درست برنامه ریزی رو یاد بگیرن که بتونن خودشون برا خودشون برنامه بریزن. یه سری دیگه هم هستن که نه میتونن و نه بلدن که برنامه بنویسن. اینا به نظر من باید مشاور داشته باشن. اونم نه هر مشاوری. الان طرف هیچی از کنکور سرش نمیشه ولی میلیونی پول میگیره برنامه میده. پس حواستون باشه مشاوری که انتخاب میکنین کاربلد باشه. من خودم مشاور داشتم و خیلی هم کارشون خوب بود ولی به نظرم بود و نبودشون خیلی فرقی نمیکرد

- شرکت در ازمون ازمایشی ضرورت دارد یا نه؟

بله حتما. مثلا خود من اگه فقط قرار بود برا کنکور بخونم بعد از یه هفته دیگه نمیخوندم. ولی من قلم چی میرفتم. هر دو هفته ای یه بار آزمون داشت. اینجوری انگیزم بیشتز میشد واسه خوندن. همچنین آزمون دادن به برنامه نظم میده. نقاط قوت و ضعف رو مشخص میکنه. تا حدودی با شرایط آزمون آشنا میشه آدم. میتونیم با این آزمونا رو تنظیم وقتمون کار کنیم. ترتیب و نحوه جواب دادن درسارو قبل از کنکور تثبیت کنیم و ...

- تا به حال از درس خواندن خسته شده بودید یا نه؟ چند تا راهکار واسه افزایش انگیزه درس خواندن به داوطلبان پیشنهاد میکنید؟
      آره خیلی. معمولا تو این شرایط برای یه مدتی مثلا یکی دو روز هیچی نمیخوندم و فقط تفریح میکردم. همچنین صحبت با پدر و مادرم و دوستام باعث میشد انگیزه ام زیاد بشه و دوباره شروع کنم
      - میزان ساعت خواب شما در شبانه روز چقدر بود؟
      متاسفانه یکی از مشکلاتی که من داشتم همین خواب بود. شبا ساعت 12 میخوابیدم صبحا 8 شروع میکردم. ظهر ها هم معمولا دو ساعت میخوابیدم!

- چند ساعت از هفته رو به تفریح اختصاص داده بودید؟

چند ساعت نمیدونم. ولی خب مثلا هر شب یه قسمت سریال میدیدم. آخر هفته ها هم معمولا یه فیلم میدیدم. عصرای قلم چی هم که کلا هیچی نمیخوندم. با دوستا و خانواده هم هر چند وقت یه بار بیرون میرفتیم- چه بازه زمانی را برای رفتن به کلاس کنکور مناسب تر میدانید؟آیا کلاس کنکور لازم است؟
      کلاس رفتن بستگی به شخص داره. مثلا من شیمی و فیزیک کلا کلاس کنکور نرفتم و خودم خوندم ولی ریاضی و زیست هم سوم هم پیش کلاس رفتم. اگه احساس کردین تو یه درسی ضعف دارین خب برین کلاس خیلی بهتره ولی نه اگه میبینین خودتون میتونین بخونین الکی وقت و پولتونو تلف نکینین. چون تو کلاسا خیلی بیشتر از کتابای کمک آموزشی چیزی بهتون نمیگن.

- بهترین روش مرور دروس پایه در طول سال تحصیلی چیست؟

دروس پایه رو بهتره تا جایی که میشه تو تابستون خوند. در طول سال تحصیلی هم باید همراه با پیش خونده بشه. دوران نوروز هم برای مرور پایه خیلی فرصت خوبیه

- چند راهکار برای خلاصه نویسی مفید دروس؟

من چون خودم خلاصه نویسی نمیکردم راهکاری ندارم به اون صورت

- تقسیم بندی مطالعاتی شما چگونه بود؟ چه مقدار را به تست و چه مقدار را به مطالعه اختصاص میدادید؟

بستگی به درسش داره. مثلا ریاضی و فیزیک و مباحث حلی شیمی بیشتر تست ولی بقیه درسا بیش تر مطالعه

- میزان اهمیت دروس پایه و تاثیرشان در رتبه شما؟

میزان تاثیرشونو تو رتبم که نمیدونم ولی کلا پایه مباحث آسون که بشه تستاشو راحت زد خیلی داره. به همین دلیل باید دقیق و کامل خونده بشه

به داوطلبانی که در سال های پایه درس نخواندند چه توصیه ای دارید؟
      مطالعه در تابستان چه میزان در موفقیت شما در ازمون سراسری نقش داشت؟

تابستون پایه رو به یه جایی برسونن که از مهر بتونن پیش رو درست بخونن و وقت کم نیارن.
      خب تابستون برعکس دوران مدرسه وقت آدم خیلی آزادتره و باید نهایت استفادرو از این شرایط کرد. منم سعی کردم از این فرصت به خوبی استفاده کنم که قطعا تاثیر زیادی داشت

- مهمترین عامل موفقیت شما در کنکور؟

مهم ترین عامل فک کنم این بود که سال های پایه درس های اون سالو خوب خوندم. تابستونیم که میرفتم پیش یه دور مرور کردم پایه رو. به همین دلیل سال آخر اصلا بهم فشار نیومد و وقت کم نمی اوردم. همچنین حمایت اطرافیانم ، دوستام و بخصوص خانواده ام که همیشه و در همه حالت هوامو داشتن خیلی تو این راه به من کمک کرد

- مهمترین توصیه ای که برای داوطلبان کنکور 95 برای استفاده از بازه ی زمانی پیش رو دارند ، چیست؟

اینکه هیچوقت و در هیچ شرایطی روحیه تونو نبازین. طبیعیه بعضی وقتا خسته بشین ، انگیزتون کم بشه ولی به هیچ وجه نباید ناامید بشین. اینجوری نباشه که اگه دو تا آزمون خراب کردین بگین من نمیتونم، من هیچی نمیشم. به تلاشتون ادامه بدین و بدونین هیچ تلاشی بی نتیجه نمی مونه. اینم بگم که رتبه ای که تو کنکور میارین ممکنه خیلی با اونی تو آزمونا میووردین فرق کنه. حالا یا بهتر یا بدتر. اگه آزمونا رو خوب نمیشین ناامید نشین و اگرم خوب میشین خیالتون راحت نباشه فک کنین کنکورم حتما خوب میشین. من خودم کنکور بدترین آزمونم بود. خیلی ها هم بودن که بهترین آزمونشون بود پس خودتونو برای هر چیزی آماده کنین.
      یه موضوعی هم میخواستن به بچه های تجربی بگم. قطعا 90 درصد شما که اومدین تجربی بخاطر رشته پزشکی بوده در حالی که هیچ اطلاعی درباره این رشته ندارین. همین طور که هیچ اطلاعی درباره بقیه رشته های تجربی ندارین. پزشکی واقعا سخته و باید عاشق این رشته و کلا درس خوندن باشین تا موفق بشین وگرنه به هیچ وجه آینده خوبی در انتظارتون نیست. ولی تجربی یه سری رشته های دیگه هم داره که هم رتبه پایین تری میخواد هم خیلی نسبت به پزشکی راحت ترن و هم درآمد خوبی دارن مثل فیزیوتراپی، بینایی سنجی، شنوایی سنجی، تغذیه و ... . حتما اطلاعات کاملی درباره همه رشته ها داشته باشین تا بتونین تصمیم درستی بگیرین و بعد پشیمون نشین.
      و در آخر چیزی که دوست دارم بدونین اینه که درسته کنکور خیلی اتفاق مهمیه ولی فقط کنکور نیست که سرنوشت آدمو تعیین میکنه. چه بسا کساییی که کنکور خیلی خوب شدن ولی آینده خوبی نداشتن و چه بسا کسایی که کنکور اونی که میخواستن نشدن ولی در آینده آدمای خیلی موفقی شدن. خیلی وقتا اتفاقای به نظر بد، بهترین اتفاقای زندگیمونن ولی هیچوقت نمیفهمیم.
      امیدوارم تونسته باشم بهتون کمک کرده باشم. ایشالا در تمامی مراحل زندگی موفق باشید

ویرایش توسط SHINER : 13 شهریور 1394 در ساعت 16:56

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      امیدوارم مراحل بعدی هم موفق باشین......
      .توی ادبیات 4 سوالی که جواب ندادین مربوط به کدوم مبحث بود ..دلیل خاصی داشت.
      .و سوال دوم :بنظرتون اینکه فیزیک گاج تست های یک فصل رو موضوع بندی کرده اونم خیلی زیاد بد نیست؟از الگو استفاده کنیم بهتر نیست ایا

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      تبریک به شما و خانواده محترمتون چند تا سوال داشتم خدمتتون دینیرو متنشم از رو گاج بخونم کافیه نیازی به خوندن کتاب هست چون گاج کامله کامله؟ یا کتابم بخونم؟-ادبیات زبان فارسیو از کدوم درس شروع کنم آیا میشه به سوالاتش پاسخ داد ممنون.
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
      نقد منتخب من درباره ی کتاب زیست نشر الگو
      در سایتشون:
      http://www.olgoopub.ir/sn/books/pt/full/id/177
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)

بزرگ اونیه که سرش گندس نه هیکلش رو الاکلنگم بالاتره ....

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      امیدوارم مراحل بعدی هم موفق باشین......
      .توی ادبیات 4 سوالی که جواب ندادین مربوط به کدوم مبحث بود ..دلیل خاصی داشت.
      .و سوال دوم :بنظرتون اینکه فیزیک گاج تست های یک فصل رو موضوع بندی کرده اونم خیلی زیاد بد نیست؟از الگو استفاده کنیم بهتر نیست ایا
      ادییات نزده نداشتم. سه تا غلط داشتم نمیدونم چه مباحثی صحیح نکردم.
      موضوعی کرده که خوبه. ولی اگه زیاده به نظرت و وقت نمیکنی بزنی ستاره داراشو بزن. الگو من پایشو خوندم ولی گاج به نظرم بهتر بود. بازم اگه فک میکنی الگو بهتره الگو کار کن. کتاب خوبیه اونم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mersad نمایش پست ها
      تبریک به شما و خانواده محترمتون چند تا سوال داشتم خدمتتون دینیرو متنشم از رو گاج بخونم کافیه نیازی به خوندن کتاب هست چون گاج کامله کامله؟ یا کتابم بخونم؟-ادبیات زبان فارسیو از کدوم درس شروع کنم آیا میشه به سوالاتش پاسخ داد ممنون.
      گاج کافیه چون متن کتابم داره کامل‌.
      مباحث واج و ساختار جمله و ساختمان واژه آسون ترن و راحت تر میشه تستاشو زد. اینارو اول بخون

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      همشهری بهت تبریک میگم و امیدوارم در آینده نیز موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما تکواژ هم زدید از ادبیات؟! بنظرتون یکم ریسک نیست؟! اگه یه تکواژ رو تو شمارش جابندازی تست رو اشتباه میزنی!
      ...

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام/میخواستم بدونم به نظر شما پاسخنامه زیست جامع و دین و زندگی جامع گاج رو داشتین و نظرتون رو اگه میشه درمورد داشتن اینا(کتابا با پاسخنامه) بگید.؟ممنونم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      شما تکواژ هم زدید از ادبیات؟! بنظرتون یکم ریسک نیست؟! اگه یه تکواژ رو تو شمارش جابندازی تست رو اشتباه میزنی!
      بله زدم. چرا خیلی ریسکه. فقط در صورتی تست تکواژ رو بزنین که به تسلط زیادی رو این مبحث رسیده باشین در غیر این صورت رد شین از این سوال چون هم ریسکش بالاست هم وقت زیادی میگیره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Remistry نمایش پست ها
      سلام/میخواستم بدونم به نظر شما پاسخنامه زیست جامع و دین و زندگی جامع گاج رو داشتین و نظرتون رو اگه میشه درمورد داشتن اینا(کتابا با پاسخنامه) بگید.؟ممنونم
      زیست من گاج کار نمیکردم. ولی دینی پاسخنامشو داشتم. زیست پاسخنامه خیلی مهمه. اگه ندارین تهیه کنین حتما. دینی هم پاسخنامش باشه بهتره

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام به نظرتون توی این چند روز باقی مونده تا مهر چه مباحثی خونده بشه بهتره؟از زیست شیمی ریاضی وفیزیک/

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.m نمایش پست ها
      سلام به نظرتون توی این چند روز باقی مونده تا مهر چه مباحثی خونده بشه بهتره؟از زیست شیمی ریاضی وفیزیک/
      سلام من نمیدونم شما چیا خوندین چیا نخوندین که دقیق بهتون بگم. ولی تا مهر بعضی از مباحث پایه رو بتونین به یه جایی برسونین خوبه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موفق باشید و تبریک
      یکی از کامل ترین مصاحبه ها متعلق به شما بود
      تشکر بابت وقتی که گذاشتید

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خط ویژه برای گرامر و لغات زبان کافیه که من در طول سال فقط ریدینگ و کلوز بخونم؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از دید شما اگه عربی را درس به درس نخوانیم و کتاب درسی را نخوانیم اشکالی داره؟

صفحه 1 از 15 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن