خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 15 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 219
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام و آرزوی موفقیت
      میشه توضیحات بیشتری درباره روش خوندن ادبیاتتون بدین مخصوصا در مبحث آرا یه ها و میخواستم بپرسم من که امسال میرم سوم چه روشی رو برای خوندن ادبیات و درصد بالا توصیه میکنید ؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش زبان مبتکران یعنی چی چرت و پرت داره؟ اخه خیلی تعریفش میکنن . منم اونو خریدم متاسفانه دیگه هم پول ندارم گاج بخرم . پارسالم زبان را نخوانده 50 زدم الان هم فقط لغت نامه مهروماه و 1201 لغت مهروماه و مبتکران و خط ویژه دارم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط patrik نمایش پست ها
      خط ویژه برای گرامر و لغات زبان کافیه که من در طول سال فقط ریدینگ و کلوز بخونم؟
      من خط ویژه نخوندم نمیدونم. ولی گاج کتاب جامعیه. در حد کنکورم هست نه بیشتر نه کم تر.
      بخونیش بد نیست

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش زبان مبتکران یعنی چی چرت و پرت داره؟ اخه خیلی تعریفش میکنن . منم اونو خریدم متاسفانه دیگه هم پول ندارم گاج بخرم . پارسالم زبان را نخوانده 50 زدم الان هم فقط لغت نامه مهروماه و 1201 لغت مهروماه و مبتکران و خط ویژه دارم
      چرت و پرت که نه ولی بعضی مطالبشب سخت تر از سوالا کنکوره. ولی کتاب خوبیه ولی اگه خریدی دیگه نمیخواد کتاب دیگه ای بخری. بخون همونو. اینجوری هم که میگی زبانت خوبه پس نباید با مبتکران مشکلی داشته باشی

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از دید شما اگه عربی را درس به درس نخوانیم و کتاب درسی را نخوانیم اشکالی داره؟
      نه ولی یه دور بخونی بد نیست. با متن های کتاب آشنا بشی خوبه سرعتت تو تستای معنی میره بالا

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام سپهر جان تبریک میگم

به نظرت برای من که کنکوری نیستم این کتابا خوبه؟؟ و دارم میرم سوم امسال برای ادبیات کاری انجام بدم؟؟

توصیه ای داری؟؟

اگه برمیگشتی سوم کار خاصی می کردی؟؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام....من امسال شب قبل کنکور زبان رو به خدا قسم 5 دقیقه از جزوه معلمم آقای سید میلاد قریشی ...مولف زبان جامع الگو و فیل زبان مبتکران خوندم و 67 زدم ..خودش میگفت از مبتکران بخونید و برای تست سخت تر از کتاب خودم یعنی الگو استفاده کنید...به نظر بنده بین گاج و مبتکران و الگو فرقی نیست فقط الگو شاید برای بعضیا کمی سخت باشه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      موفق باشید و تبریک
      یکی از کامل ترین مصاحبه ها متعلق به شما بود
      تشکر بابت وقتی که گذاشتید
      کامل ترینش مال اقای گلابی بود یادت رفت

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouriadd نمایش پست ها
      با سلام و آرزوی موفقیت
      میشه توضیحات بیشتری درباره روش خوندن ادبیاتتون بدین مخصوصا در مبحث آرا یه ها و میخواستم بپرسم من که امسال میرم سوم چه روشی رو برای خوندن ادبیات و درصد بالا توصیه میکنید ؟
      آرایه تست خیلی کار کن. همین که بیشتر تست بزنی تسلطت رو این مبحث زیاد میشه. برا تست گاج و الگو خوبه. کتاب همایش نشر دریافت هم درسنامه های خوبی برا آرایه داره.
      امسال سعی کن زبان فارسی رو از روی کتاب هامون سبطی چند دور بخونی. چون حجمش زیاده سال دیگه شاید وقت نکنی درست بخونینش پس امسال خوب بخونش. املا سبطی رو هم چند دور همین امسال که وقتت آزاد تره بخون که از همین امسال املات قوی بشه. قرابتم از روی گاج سال سومشو حتما تستاشو بزن

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ممنونم مطالب مفیدی بود

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست بزرگوار امیدوارم تبریک صمیمانه ی من و تمامی دوستان کنکوری را بابت موفقیت تون پذیرا باشید.
      و نیز به خاطر پاسخ های خوبتون تو مصاحبه , از جنابعالی تشکر و قدردانی میکنیم.

اگه براتون مقدوره جزوه تست ونکته ریاضی تونو حالا به شکل عکس یا پی دی اف در سایت کنکور قرار بدین.باشد که این لطف شما نیز شامل دوستان کنکوری امسال سایت کنکورین شود.
      با تشکر و استدعای فراوان-bahar94

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad7 نمایش پست ها
      سلام سپهر جان تبریک میگم

به نظرت برای من که کنکوری نیستم این کتابا خوبه؟؟ و دارم میرم سوم امسال برای ادبیات کاری انجام بدم؟؟

توصیه ای داری؟؟

اگه برمیگشتی سوم کار خاصی می کردی؟؟
      بله فرقی نمیکنه من بازم همین کتابارو پیشنهاد میکنم. برای ادبیات کارایی که به آقای pouriadd گفتم به شما هم توصیه میکنم.
      امسال سعی کن درسای سال سوم رو کامل بخونی که سال دیگه راحت تر باشی. از امتحان نهایی هم غافل نشو و خوب بخون براش. امتحان نهایی خیلی آسونه فقط با یکم تشریحی خوندن و کار کردن سوالای سال های قبل راحت میتونی نمره های خوبی بیاری

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahar94 نمایش پست ها
      دوست بزرگوار امیدوارم تبریک صمیمانه ی من و تمامی دوستان کنکوری را بابت موفقیت تون پذیرا باشید.
      و نیز به خاطر پاسخ های خوبتون تو مصاحبه , از جنابعالی تشکر و قدردانی میکنیم.

اگه براتون مقدوره جزوه تست ونکته ریاضی تونو حالا به شکل عکس یا پی دی اف در سایت کنکور قرار بدین.باشد که این لطف شما نیز شامل دوستان کنکوری امسال سایت کنکورین شود.
      با تشکر و استدعای فراوان-bahar94
      سلام خیلی ممنون.
      این جزوه ها در حال حاضر دست خودم نیست ولی چشم سعی میکنم هر چه زودتر بگیرمشون و براتون تو سایت بذارم

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Safa021 نمایش پست ها
      سلام....من امسال شب قبل کنکور زبان رو به خدا قسم 5 دقیقه از جزوه معلمم آقای سید میلاد قریشی ...مولف زبان جامع الگو و فیل زبان مبتکران خوندم و 67 زدم ..خودش میگفت از مبتکران بخونید و برای تست سخت تر از کتاب خودم یعنی الگو استفاده کنید...به نظر بنده بین گاج و مبتکران و الگو فرقی نیست فقط الگو شاید برای بعضیا کمی سخت باشه
      بله بنده هم نظر شمارو دارم فقط آره الگو یا حتی مبتکران ممکنه برای بعضی ها یه خورده سخت باشه

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من دارم میرم سوم تجربی و دومو خوب نخوندم...
      به نظر شما دوم رو کی بخونم؟؟؟ تو طول سال سوم یا تابستون سوم به چهارم ؟

صفحه 2 از 15 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن