خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فیزیک و ریاضی تجربی که از الگوهایی استفاده کرده بودن که قبلا مرسوم نبوده.
      زیست شناسی ولی حداقل دوتا تست غلط داشتو عمدا طوری طرح شده بود که کسی نتونه درصد بالا بیاره.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      عزیز دلم واقع بین باش!من نه کنکور دادم و نه ادعام میشه!
      ریاضی 93 نسبتا سختتر بود چون یدفعه نسبت به 92 جهش داشت اما ریاضی امسال تقریبا در سطح 93 بود شاید یزره هم آسونتر شده بود این میتونی از بیشتر اونایی که 93 دادن+دبیرایی مثل سروش مویینی بپرسی...
      اصلا امکان نداره شیمی 94 و 93 رُ مقایسه کرد 93 تجربی فک کنم 18 تا مسئله داشت امسال خیلی کمتر شده بود!خیلیا انتظار داشتن با تستای شیمی مبتکران بیان 80 به بالا بزنن!خیلی وقته اون ممه رُ لولو برده!
      داداش واقعا جوک های تو خیلی بامزن.
      ریاضی 93 ترتیب و مدل سوالات عین سال 92 بود ولی امثال این طور نبود فقط شما یه سوال انتگرال رو مقایسه کن میفهمی چی میگم.
      درباره شیمی هم شاید سوال حل کردنی کم باشه ولی سوال آسون ویا متوسط نداشت ولی تو 93بود.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان بنظرم بحث درمورد کنکور ومقایسه کنکورها اشتباهه!
      ادمین تاپیک ببند!!

ممنون
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      دوستان بنظرم بحث درمورد کنکور ومقایسه کنکورها اشتباهه!
      ادمین تاپیک ببند!!

ممنون
      آقای عزیز من هم میگم کنکور 94 توش سوالایی داشت که خیلی آسون تر از 93 یود ولی بچه ها وقتی تو شرایط استرس انگیز کنکور حاضر میشن تو اون جو و سر وصدا و اینو میبینن که سرنوشتشون داره رقم میخوره سوالای راحتم از دست میدن چه برسه به سوالای خفن وایده دار!!!

یه سوالای جدید و ایده دار میتونه طرفو نابود کنه!!!!یعنی بیخیال شه و یا وقتشو تلف کنه

رتبه کنکور اصلا ملاک داشتن علم وبرتری نیست !!!

ما آدم داشتیم کنکور ریاضی رو 80 زده ریاضی1 دانشگاه رو افتاده و آدم داشتیم ریاضی رو توکنکور 20-30 زده ریاضی 1 رو 20 شده.

مهم ترین عامل موفقیت کنکور مدیریت زمان و کنترلشه.

شما اگه همه درسا عالیم بلد باشی ولی مدیریت زمان نداشته باشه عمرا بتونی نتیجه بگیری.

امسال سوالای ریاضی پایه محاسبات بیشتری داشتن و وقت گیر تر بودن، سوالای هندسه پایه افتضاح سخت بودن !!!

یعنی شما واسه این که نتیجه میگرفتی باید تشخیص میدادی کدوم سوالا راحته و کدوم سخته!!!!

که این خودش کلی تجربه میخاد!

موفق و پیروز باشید.

برای سلامتی و تعجیل آقا امام زمان هم صلوات بفرستید.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نظر من
      ادبیات و فیزیک و زیست سخت تر بودن.
      شیمی 50 زدنش آسون تر شده بود ولی درصدای 80 90 خیلی سخت تر چون حفظی بیشتر داشت و احتمال اشتباه بیشتر شده بود.
      دینی و زبان آسون تر شده بود.
      عربی و ریاضی هم برای من فرقی نداشت با پارسال چون در حدی یادشون نداشتم که بفهمم آسون تره یا سخت تر.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن