پویا دقتی دلیجه
سعید بیاتی   
دلیجه ads
فروش جزوات کنکوری تجربی ads

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
  1. Top | #1

شماره عضویت
    2577
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر  : 0
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

Red face **مشاوره کنکوری رشته تجربی**

با سلام و عرض خسته نباشید
    ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم هر چی زودتر جواب بدهید
    من امسال سال 4 رشته تجربی هستم و تا الان هم خیلی خیلی خیلی تنبلی کردمو و هیچی نخوندم
    اقا میخواستم بدونم من برای اینکه بتونم یه رشته خوب قبول بشم(خودم خیلی آزماشگاه دوست دارم)
    باید چکار کنم.منظورم این که من باز هر کاری که بکنم نمیتونم به احتمال زیاد اون رشته مورد علاقمو تو تهران امسال قبول بشم پس لطفا یه راهی پیشنهاد کیند که بتونم قبول بشم.من خودم اول فک میکردم میشه یه سال بعد از گرفتن مدرک پیش خونه نشست و باسه دانشگاه خوند ولی دیدم نمیشه باید رفت سربازی.خودمم زیاد دوس ندارم برم الان سربازی بهنوان یه سرباز صفر حالا فک میکنم تنها راهی(از نظر من) که میمونه رفتن به یکی از دانشگاه ها به غیر از دولتی و نشستن و خوندن باسه سال بعده نظر شما چیه؟
    آیا اگز امسال شبانه قبول بشم سال بعد میتونم روزانه و دولتی کنکور سراسری شرکت کنم
    کدوم دانشگاه و کدوم رشته کم خرج تر هست یعنی میخواهم هم اسونتر باشه و هم کم هزینه تر و هم اینکه کمتر دانشگاه باشم
    پیام نور یا ازاد یا غیر انتفاعی(قضیش چیه یعنی هزینه اش چطوریه قبول شدن تو این رشته ربطی به پذیرفته نشدن تو سال بعدی دولتی و روزانه داره یا نه)
    لطفا راهنماییم کنید.
    بعدا من تابستان 91 خیلی از کتاب های کمک اموزشی دروس رو تهیه کردم سال دیگه کتاب ها چقدر امکان داره تغییر کنه ایا با تغییرات پیش برم یا نه لزومی نداره با همون کتاب های امسالم میتونم موفق بشم.
    خیلی ممنون ببخشید اگه خیلی خیلی طولانی شد
    امیرحسین

2.  

دلیجه مکتبستان
  3. Top | #2

شماره عضویت
    2577
    میانگین پست در روز
    0.02
    uppppppppppppppp

4. Top | #3

رشته تحصیلی
    مهندسی مکانیک
    مقطع تحصیلی
    کارشناسی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.03
    تشکر  : 9,026

تشکر شده 4,218 بار در 927 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhoseinjon نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید
    ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم هر چی زودتر جواب بدهید
    من امسال سال 4 رشته تجربی هستم و تا الان هم خیلی خیلی خیلی تنبلی کردمو و هیچی نخوندم
    اقا میخواستم بدونم من برای اینکه بتونم یه رشته خوب قبول بشم(خودم خیلی آزماشگاه دوست دارم)
    باید چکار کنم.منظورم این که من باز هر کاری که بکنم نمیتونم به احتمال زیاد اون رشته مورد علاقمو تو تهران امسال قبول بشم پس لطفا یه راهی پیشنهاد کیند که بتونم قبول بشم.من خودم اول فک میکردم میشه یه سال بعد از گرفتن مدرک پیش خونه نشست و باسه دانشگاه خوند ولی دیدم نمیشه باید رفت سربازی.خودمم زیاد دوس ندارم برم الان سربازی بهنوان یه سرباز صفر حالا فک میکنم تنها راهی(از نظر من) که میمونه رفتن به یکی از دانشگاه ها به غیر از دولتی و نشستن و خوندن باسه سال بعده نظر شما چیه؟
    آیا اگز امسال شبانه قبول بشم سال بعد میتونم روزانه و دولتی کنکور سراسری شرکت کنم
    کدوم دانشگاه و کدوم رشته کم خرج تر هست یعنی میخواهم هم اسونتر باشه و هم کم هزینه تر و هم اینکه کمتر دانشگاه باشم
    پیام نور یا ازاد یا غیر انتفاعی(قضیش چیه یعنی هزینه اش چطوریه قبول شدن تو این رشته ربطی به پذیرفته نشدن تو سال بعدی دولتی و روزانه داره یا نه)
    لطفا راهنماییم کنید.
    بعدا من تابستان 91 خیلی از کتاب های کمک اموزشی دروس رو تهیه کردم سال دیگه کتاب ها چقدر امکان داره تغییر کنه ایا با تغییرات پیش برم یا نه لزومی نداره با همون کتاب های امسالم میتونم موفق بشم.
    خیلی ممنون ببخشید اگه خیلی خیلی طولانی شد
    امیرحسین
    اگر شبانه قبول بشی می تونی سال بعد هم کنکور شرکت کنی - اگر می تونی هزینه کنی آزاد برو و خودت را راحت کن
    اگر واقعا قصد داری که یکسال بمونی ، تو خیلی از رشته های دانشگاهی پیام نور شهرتون می تونی قبول شی و یکسال بعدش دوباره برای رشته دلخواهت کنکور بدی
    ولی فکرک نم اگر از الان هم تلاش کنی می تونی تو بعضی از رشته های روزانه یا شبانه خوب شهرستانها هم قبول شی
    کتابها هم فکر نکنم تغیر چندانی بکنه و همون کتابها برات کافیست

این کاربران به خاطر ارسال مفید Araz عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: Mahsa
    برای اینکه شکست نخورید , هیچ وقت تلاش نکنید
    یه فیلسوف بی حال

5. Top | #4

شماره عضویت
    2577
    میانگین پست در روز
    0.02
    اقا دمت گرم
    فقط یه چندتا سوال قضیه غیر انتفاعی چیه؟؟؟
    پیام نور رو همه میتونن برن یعنی مثل علمی کاربردی که نباید مدرک پایان خدمت داشته باشی؟؟؟
    لطف کنید در مورد هزینه تقریبی یه رشته کم قیمت بگید یعنی تو ازاد و غیر انتفاعی و شبانه و پیام نور شهریه هاش باسه یه رشته که کم خرج هستش و کمتر باید بری سر کلاس چقدر میاد؟
    در هفته چند روز باید بریم سر کلاس؟؟؟

6. Top | #5

شماره عضویت
    2577
    میانگین پست در روز
    0.02
    جون مادرتون بگید ج.ابو

7. Top | #6

شماره عضویت
    2577
    میانگین پست در روز
    0.02
    جون مادرتون بگید جوابو

8. Top | #7

رشته تحصیلی
    تـــجــربــیــــ
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    شماره عضویت
    526
    میانگین پست در روز
    4.30
    تشکر  : 6,379

تشکر شده 8,360 بار در 2,141 ارسال

اقا دمت گرم
    فقط یه چندتا سوال قضیه غیر انتفاعی چیه؟؟؟
    پیام نور رو همه میتونن برن یعنی مثل علمی کاربردی که نباید مدرک پایان خدمت داشته باشی؟؟؟
    لطف کنید در مورد هزینه تقریبی یه رشته کم قیمت بگید یعنی تو ازاد و غیر انتفاعی و شبانه و پیام نور شهریه هاش باسه یه رشته که کم خرج هستش و کمتر باید بری سر کلاس چقدر میاد؟
    در هفته چند روز باید بریم سر کلاس؟؟؟
    مگه علمی کاربردی پایان خدمت میخواد؟!
    من یکیو میشناسم که سربازی نرفته و داره تو علمی کاربردی میخونه!
    فک نکنم پیام نورم همچین چیزی بخواد
    همه میتونن برن!

برادر شما اسم رشته رو بگو
    مام هزینه شو بگیم
    فقط در همین حد که هزینه ی آزاد و غیرانتفاعی از شبانه و پیام نور بیشتره!

اینم که تو هفته چند روز بیاد بری کلاس
    مونده به انتخاب واحد خودت دیگه!
    هر واحدی رو که برداری
    روز و ساعتش مشخصه
    اون موقع باید بری
    اینو هیچکس نمیتونه بگه که!!!!!!!

امیدوارم درست راهنماییت کرده باشم
    ویرایش توسط Mahsa : 04 فروردین 92 در ساعت 20:27
    3 کاربر به خاطر ارسال مفید Mahsa عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: **Aynaz**,Araz,joker

9. Top | #8

شماره عضویت
    2577
    میانگین پست در روز
    0.02
    مهسا خانوم ممنون
    پس شاید من اشتباه میکردم فکر کردم باید تو علمی کاربردی پایان خدمت داشته باشی
    حالا هر رشته ای که شما بهتر بلدین کمتر هزینه باید بکنی رو بگید تو شبانه و پیام نور
    منظورم از اینکه چند روز در هفته باید بری سر کلاس اینه که یعنی اگه 12 واحد برداری امکان داره هر درسی بیفته یه روز؟؟؟ امکانش هست یعنی یکشنبه صبح یه زنگ داشته باشی بیای خونه و دوشنبه ظهر کلاس داشته باشی و... یا نه معمولا 3-4 روز در هفته میرم سر کلاس
    حالا الان اگه شروع کنم 4 رو تا خرداد تموم کنم و از (7-8 خرداد تا 7-8 تیر تعطیل میشیم ) یک ماه اخر روزی 8-9 ساعت بخونم امکان داره تقریبا چی قبول بشم به نظر شما یا به چه رتبه ای برسم امکان داره امل روزانه ازمایشگاه قبول بشم یا تهران چی قبول میشم؟
    پس طبق نظر دوستمون اگه شبانه قبول بشم سال بعد دوباره سراسری میتونم کنکور بدم درسته؟؟
    من الان 4 تجربی هستم

10. Top | #9

رشته تحصیلی
    تـــجــربــیــــ
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    شماره عضویت
    526
    میانگین پست در روز
    4.30
    تشکر  : 6,379

تشکر شده 8,360 بار در 2,141 ارسال

مهسا خانوم ممنون
    پس شاید من اشتباه میکردم فکر کردم باید تو علمی کاربردی پایان خدمت داشته باشی
    حالا هر رشته ای که شما بهتر بلدین کمتر هزینه باید بکنی رو بگید تو شبانه و پیام نور
    منظورم از اینکه چند روز در هفته باید بری سر کلاس اینه که یعنی اگه 12 واحد برداری امکان داره هر درسی بیفته یه روز؟؟؟ امکانش هست یعنی یکشنبه صبح یه زنگ داشته باشی بیای خونه و دوشنبه ظهر کلاس داشته باشی و... یا نه معمولا 3-4 روز در هفته میرم سر کلاس
    حالا الان اگه شروع کنم 4 رو تا خرداد تموم کنم و از (7-8 خرداد تا 7-8 تیر تعطیل میشیم ) یک ماه اخر روزی 8-9 ساعت بخونم امکان داره تقریبا چی قبول بشم به نظر شما یا به چه رتبه ای برسم امکان داره امل روزانه ازمایشگاه قبول بشم یا تهران چی قبول میشم؟
    پس طبق نظر دوستمون اگه شبانه قبول بشم سال بعد دوباره سراسری میتونم کنکور بدم درسته؟؟
    من الان 4 تجربی هستم
    من بازم میگم
    هزار تا رشته داریم ، نمیدونم کدومشو بگم بهتون آخه!!!
    حالا واسه پیام نور این سایتا رو ببینید:
    پیام نور نیوز :: PnuNews :: اخبار پیام نور
    پايگاه اخبار پيام نور
    فک کنم بتونید توش پیدا کنید هزینه هارو
    تو گوگل هم سرچ کنید
    پیدا میشه

ببینید
    ما نمی تونیم بگیم کیا کلاس خواهید داشت و کیا نه!
    هر دانشگاهی برنامه ی خودشو داره!!!

اینکه از الان شروع کنید ، بستگی به عملکرد و وتوانایی خودتون داره، خیلیام بودن که سه ماه خوندن و تو رشته مورد نظرشون قبول شدن!نمیشه گفت که امکان نداره...

بله اگه شبانه قبول بشید
    میتونید سال بعدش دوباره کنکور بدین...
    3 کاربر به خاطر ارسال مفید Mahsa عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: **Aynaz**,Araz,MohoMo

11. Top | #10

شماره عضویت
    2577
    میانگین پست در روز
    0.02
    ممنون
    خیلی ممنون
    این کاربران به خاطر ارسال مفید amirhoseinjon عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: Mahsa

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع