خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Red face **مشاوره کنکوری رشته تجربی**

با سلام و عرض خسته نباشید
      ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم هر چی زودتر جواب بدهید
      من امسال سال 4 رشته تجربی هستم و تا الان هم خیلی خیلی خیلی تنبلی کردمو و هیچی نخوندم
      اقا میخواستم بدونم من برای اینکه بتونم یه رشته خوب قبول بشم(خودم خیلی آزماشگاه دوست دارم)
      باید چکار کنم.منظورم این که من باز هر کاری که بکنم نمیتونم به احتمال زیاد اون رشته مورد علاقمو تو تهران امسال قبول بشم پس لطفا یه راهی پیشنهاد کیند که بتونم قبول بشم.من خودم اول فک میکردم میشه یه سال بعد از گرفتن مدرک پیش خونه نشست و باسه دانشگاه خوند ولی دیدم نمیشه باید رفت سربازی.خودمم زیاد دوس ندارم برم الان سربازی بهنوان یه سرباز صفر حالا فک میکنم تنها راهی(از نظر من) که میمونه رفتن به یکی از دانشگاه ها به غیر از دولتی و نشستن و خوندن باسه سال بعده نظر شما چیه؟
      آیا اگز امسال شبانه قبول بشم سال بعد میتونم روزانه و دولتی کنکور سراسری شرکت کنم
      کدوم دانشگاه و کدوم رشته کم خرج تر هست یعنی میخواهم هم اسونتر باشه و هم کم هزینه تر و هم اینکه کمتر دانشگاه باشم
      پیام نور یا ازاد یا غیر انتفاعی(قضیش چیه یعنی هزینه اش چطوریه قبول شدن تو این رشته ربطی به پذیرفته نشدن تو سال بعدی دولتی و روزانه داره یا نه)
      لطفا راهنماییم کنید.
      بعدا من تابستان 91 خیلی از کتاب های کمک اموزشی دروس رو تهیه کردم سال دیگه کتاب ها چقدر امکان داره تغییر کنه ایا با تغییرات پیش برم یا نه لزومی نداره با همون کتاب های امسالم میتونم موفق بشم.
      خیلی ممنون ببخشید اگه خیلی خیلی طولانی شد
      امیرحسین

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      uppppppppppppppp

3. Top | #3
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhoseinjon نمایش پست ها
      با سلام و عرض خسته نباشید
      ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم هر چی زودتر جواب بدهید
      من امسال سال 4 رشته تجربی هستم و تا الان هم خیلی خیلی خیلی تنبلی کردمو و هیچی نخوندم
      اقا میخواستم بدونم من برای اینکه بتونم یه رشته خوب قبول بشم(خودم خیلی آزماشگاه دوست دارم)
      باید چکار کنم.منظورم این که من باز هر کاری که بکنم نمیتونم به احتمال زیاد اون رشته مورد علاقمو تو تهران امسال قبول بشم پس لطفا یه راهی پیشنهاد کیند که بتونم قبول بشم.من خودم اول فک میکردم میشه یه سال بعد از گرفتن مدرک پیش خونه نشست و باسه دانشگاه خوند ولی دیدم نمیشه باید رفت سربازی.خودمم زیاد دوس ندارم برم الان سربازی بهنوان یه سرباز صفر حالا فک میکنم تنها راهی(از نظر من) که میمونه رفتن به یکی از دانشگاه ها به غیر از دولتی و نشستن و خوندن باسه سال بعده نظر شما چیه؟
      آیا اگز امسال شبانه قبول بشم سال بعد میتونم روزانه و دولتی کنکور سراسری شرکت کنم
      کدوم دانشگاه و کدوم رشته کم خرج تر هست یعنی میخواهم هم اسونتر باشه و هم کم هزینه تر و هم اینکه کمتر دانشگاه باشم
      پیام نور یا ازاد یا غیر انتفاعی(قضیش چیه یعنی هزینه اش چطوریه قبول شدن تو این رشته ربطی به پذیرفته نشدن تو سال بعدی دولتی و روزانه داره یا نه)
      لطفا راهنماییم کنید.
      بعدا من تابستان 91 خیلی از کتاب های کمک اموزشی دروس رو تهیه کردم سال دیگه کتاب ها چقدر امکان داره تغییر کنه ایا با تغییرات پیش برم یا نه لزومی نداره با همون کتاب های امسالم میتونم موفق بشم.
      خیلی ممنون ببخشید اگه خیلی خیلی طولانی شد
      امیرحسین
      اگر شبانه قبول بشی می تونی سال بعد هم کنکور شرکت کنی - اگر می تونی هزینه کنی آزاد برو و خودت را راحت کن
      اگر واقعا قصد داری که یکسال بمونی ، تو خیلی از رشته های دانشگاهی پیام نور شهرتون می تونی قبول شی و یکسال بعدش دوباره برای رشته دلخواهت کنکور بدی
      ولی فکرک نم اگر از الان هم تلاش کنی می تونی تو بعضی از رشته های روزانه یا شبانه خوب شهرستانها هم قبول شی
      کتابها هم فکر نکنم تغیر چندانی بکنه و همون کتابها برات کافیست

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا دمت گرم
      فقط یه چندتا سوال قضیه غیر انتفاعی چیه؟؟؟
      پیام نور رو همه میتونن برن یعنی مثل علمی کاربردی که نباید مدرک پایان خدمت داشته باشی؟؟؟
      لطف کنید در مورد هزینه تقریبی یه رشته کم قیمت بگید یعنی تو ازاد و غیر انتفاعی و شبانه و پیام نور شهریه هاش باسه یه رشته که کم خرج هستش و کمتر باید بری سر کلاس چقدر میاد؟
      در هفته چند روز باید بریم سر کلاس؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جون مادرتون بگید ج.ابو

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جون مادرتون بگید جوابو

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      اقا دمت گرم
      فقط یه چندتا سوال قضیه غیر انتفاعی چیه؟؟؟
      پیام نور رو همه میتونن برن یعنی مثل علمی کاربردی که نباید مدرک پایان خدمت داشته باشی؟؟؟
      لطف کنید در مورد هزینه تقریبی یه رشته کم قیمت بگید یعنی تو ازاد و غیر انتفاعی و شبانه و پیام نور شهریه هاش باسه یه رشته که کم خرج هستش و کمتر باید بری سر کلاس چقدر میاد؟
      در هفته چند روز باید بریم سر کلاس؟؟؟
      مگه علمی کاربردی پایان خدمت میخواد؟!
      من یکیو میشناسم که سربازی نرفته و داره تو علمی کاربردی میخونه!
      فک نکنم پیام نورم همچین چیزی بخواد
      همه میتونن برن!

برادر شما اسم رشته رو بگو
      مام هزینه شو بگیم
      فقط در همین حد که هزینه ی آزاد و غیرانتفاعی از شبانه و پیام نور بیشتره!

اینم که تو هفته چند روز بیاد بری کلاس
      مونده به انتخاب واحد خودت دیگه!
      هر واحدی رو که برداری
      روز و ساعتش مشخصه
      اون موقع باید بری
      اینو هیچکس نمیتونه بگه که!!!!!!!

امیدوارم درست راهنماییت کرده باشم
      ویرایش توسط Mahsa.Nzr : 04 فروردین 1392 در ساعت 22:27

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مهسا خانوم ممنون
      پس شاید من اشتباه میکردم فکر کردم باید تو علمی کاربردی پایان خدمت داشته باشی
      حالا هر رشته ای که شما بهتر بلدین کمتر هزینه باید بکنی رو بگید تو شبانه و پیام نور
      منظورم از اینکه چند روز در هفته باید بری سر کلاس اینه که یعنی اگه 12 واحد برداری امکان داره هر درسی بیفته یه روز؟؟؟ امکانش هست یعنی یکشنبه صبح یه زنگ داشته باشی بیای خونه و دوشنبه ظهر کلاس داشته باشی و... یا نه معمولا 3-4 روز در هفته میرم سر کلاس
      حالا الان اگه شروع کنم 4 رو تا خرداد تموم کنم و از (7-8 خرداد تا 7-8 تیر تعطیل میشیم ) یک ماه اخر روزی 8-9 ساعت بخونم امکان داره تقریبا چی قبول بشم به نظر شما یا به چه رتبه ای برسم امکان داره امل روزانه ازمایشگاه قبول بشم یا تهران چی قبول میشم؟
      پس طبق نظر دوستمون اگه شبانه قبول بشم سال بعد دوباره سراسری میتونم کنکور بدم درسته؟؟
      من الان 4 تجربی هستم

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      مهسا خانوم ممنون
      پس شاید من اشتباه میکردم فکر کردم باید تو علمی کاربردی پایان خدمت داشته باشی
      حالا هر رشته ای که شما بهتر بلدین کمتر هزینه باید بکنی رو بگید تو شبانه و پیام نور
      منظورم از اینکه چند روز در هفته باید بری سر کلاس اینه که یعنی اگه 12 واحد برداری امکان داره هر درسی بیفته یه روز؟؟؟ امکانش هست یعنی یکشنبه صبح یه زنگ داشته باشی بیای خونه و دوشنبه ظهر کلاس داشته باشی و... یا نه معمولا 3-4 روز در هفته میرم سر کلاس
      حالا الان اگه شروع کنم 4 رو تا خرداد تموم کنم و از (7-8 خرداد تا 7-8 تیر تعطیل میشیم ) یک ماه اخر روزی 8-9 ساعت بخونم امکان داره تقریبا چی قبول بشم به نظر شما یا به چه رتبه ای برسم امکان داره امل روزانه ازمایشگاه قبول بشم یا تهران چی قبول میشم؟
      پس طبق نظر دوستمون اگه شبانه قبول بشم سال بعد دوباره سراسری میتونم کنکور بدم درسته؟؟
      من الان 4 تجربی هستم
      من بازم میگم
      هزار تا رشته داریم ، نمیدونم کدومشو بگم بهتون آخه!!!
      حالا واسه پیام نور این سایتا رو ببینید:
      پیام نور نیوز :: PnuNews :: اخبار پیام نور
      پايگاه اخبار پيام نور
      فک کنم بتونید توش پیدا کنید هزینه هارو
      تو گوگل هم سرچ کنید
      پیدا میشه

ببینید
      ما نمی تونیم بگیم کیا کلاس خواهید داشت و کیا نه!
      هر دانشگاهی برنامه ی خودشو داره!!!

اینکه از الان شروع کنید ، بستگی به عملکرد و وتوانایی خودتون داره، خیلیام بودن که سه ماه خوندن و تو رشته مورد نظرشون قبول شدن!نمیشه گفت که امکان نداره...

بله اگه شبانه قبول بشید
      میتونید سال بعدش دوباره کنکور بدین...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون
      خیلی ممنون

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام اراز جان
      من امسال کنکور دارم نمیدونم چطوری برنامه ریزی کنم تا الن خیلی تنبلی کردم و نخوندم دلم میخاد امسل قبول بشم و یه سال پشت کنکور نمونم
      برنامه ریزی عیدت رو خوندم خیلی خوب بود ولی واسه من مقدور نیست چون یا مهمون داریم یا مجبورم برم مهمونی
      خودم الان یه برنامه ریختم ولی طبق برنامه شما میتونم پیش رو تموم کنم ولی فک نکنم بتونم کنارش پایه سوم رو که میخونم تموم کنم اگه پایه دومم بخام بخونم بعد از امتحانا میخوره
      ولی شما گفته بودین که بعد از امتحانا باید جمع بندی کنین این خیلی نگرانم کرده
      احساس میکنم ایقد درهم برهم خوندم که تو همش اشکال دارم
      راستی هرکاری میکنم زودتر از ساعت8نمیتونم بیداربشم درس بخونم خونمونم شلوغه و تمرکزمم کمه
      وبدتر از همه به کامپیوتر وابستع شدم و حتما روزی 2ساعت و باید پای کامپیوتر بشینم
      تورو خدا کمکم کن
      من خیلی کم اینجا میام اگه جوابتون رو به وبلاگ بفرستید ممنون میشم
      اینم ادرس وبلاگم
      ღ••ღرویـــــــــــای ناپیـــــــــداღ••ღ
      منتظر جوابتون هستم

12. Top | #12
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiehgr نمایش پست ها
      سلام اراز جان
      من امسال کنکور دارم نمیدونم چطوری برنامه ریزی کنم تا الن خیلی تنبلی کردم و نخوندم دلم میخاد امسل قبول بشم و یه سال پشت کنکور نمونم
      برنامه ریزی عیدت رو خوندم خیلی خوب بود ولی واسه من مقدور نیست چون یا مهمون داریم یا مجبورم برم مهمونی
      خودم الان یه برنامه ریختم ولی طبق برنامه شما میتونم پیش رو تموم کنم ولی فک نکنم بتونم کنارش پایه سوم رو که میخونم تموم کنم اگه پایه دومم بخام بخونم بعد از امتحانا میخوره
      راستی هرکاری میکنم زودتر از ساعت8نمیتونم بیداربشم درس بخونم خونمونم شلوغه و تمرکزمم کمه
      تورو خدا کمکم کن
      اینم ادرس وبلاگم
      منتظر جوابتون هستم
      مشکلی نیست - در این ایام باقی مونده دروس پیش را خوب بخون و تست بزن و جمعبندی کن و خلاصه نویسی اش را بنویس بعد از تست زدن حتما تمامی نکات تست را ببرسی کن و تو یک آزمون شرکت کن و با برنامه همون پیش برو
      برای پایه هم هر وقت فرصت داشتی تست های کنکور سالهای 85 به بعد داخل و خارج را بزن و کامل بررسیشون کن و نکاتشون را از درسنامه های کتاب تست و کتاب درسی پیدا کن و همون مفاهیم را به دقت یادبگیر
      ان شاالله به ادهدافت خواهی رسید

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      مشکلی نیست - در این ایام باقی مونده دروس پیش را خوب بخون و تست بزن و جمعبندی کن و خلاصه نویسی اش را بنویس بعد از تست زدن حتما تمامی نکات تست را ببرسی کن و تو یک آزمون شرکت کن و با برنامه همون پیش برو
      برای پایه هم هر وقت فرصت داشتی تست های کنکور سالهای 85 به بعد داخل و خارج را بزن و کامل بررسیشون کن و نکاتشون را از درسنامه های کتاب تست و کتاب درسی پیدا کن و همون مفاهیم را به دقت یادبگیر
      ان شاالله به ادهدافت خواهی رسید
      با اجازه آراز عزیز...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiehgr نمایش پست ها
      سلام اراز جان
      تورو خدا کمکم کن
      اینم ادرس وبلاگم
      منتظر جوابتون هستم
      خسته نباشید . هر زمان که احساس کردید درسی رو عقب هستید ، یک نیمروز یا یک سوم روز رو بهش اختصاص بدید و بصورت حجمی بخونیدش. با دقت زیاد ، سرعت متوسط ، خلاصه نویسی و حل تعداد بیشتری از تست ها بخصوص تست های سراسری . در این مدت زمان هرچه میتونید در درس مورد نظر پیش ببرید. نگران دوره و جمع بندی نباشید. فرصت هست.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن