خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام ...تبریک منم پذیرا باشید
      شما تو مصاحبتون در مورد کلاس کنکور گفتید
      براي فارغ التحصيل ها فوق العاده ضروريه ..حتما بايد يك دوتا كلاس بردارن تا همش تو خونه نپوسن.خودتون هم کلاس کنکور رفتید؟چه درسی پیشنهاد میکنید کلاس بریم بهتره؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      لطفا یکم بیشتر در مورد گلچین کردن تستا توضیح بدید؟دقیقا چه تستایی رو علامت دار میکردید؟منظورتون از جمع بندی سریع یعنی قبل از آزمونم یه دور دیگه تستارو مرور میکردین؟

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      موفق باشین

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیست گربه از چه نظر عالی بود؟

5. Top | #35
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aslan 95 نمایش پست ها
      سلام ...تبریک منم پذیرا باشید
      شما تو مصاحبتون در مورد کلاس کنکور گفتید
      براي فارغ التحصيل ها فوق العاده ضروريه ..حتما بايد يك دوتا كلاس بردارن تا همش تو خونه نپوسن.خودتون هم کلاس کنکور رفتید؟چه درسی پیشنهاد میکنید کلاس بریم بهتره؟
      من كلاس شيمي رفتم چون تو كنكور كم زده بودم!
      البته از لحاظ علمي كمك خاصي بهم نشد ولي همين كه هفته اي يك بار از خونه درميومدم و شرايط كلاس و هم كلاسي ها اينا همش باعث حفظ روحيم شد!
      همون درسي رو كه تو كنكور خيلي كم زديد!

نقل قول نوشته اصلی توسط aslan 95 نمایش پست ها
      لطفا یکم بیشتر در مورد گلچین کردن تستا توضیح بدید؟دقیقا چه تستایی رو علامت دار میکردید؟منظورتون از جمع بندی سریع یعنی قبل از آزمونم یه دور دیگه تستارو مرور میکردین؟
      يه سري از تست ها هستند كه موقع حلش متوجه ميشي اگه اين تست رو كار كني خيلي از تست هاي ديگه رو هم ميتوني بزني ويا اين احساس بهت دست ميده كه در آينده اگه اين تست رو بزني مطالب برات مرور ميشه
      شايد يه مبحث رو بخوني ولي سه روز ديگه آزمون داشته باشي ...در اين مدت يا فراموش ميشه يا سرعتت تو آزمون كم ميشه.
      ميتوني قبل آزمون 5 تا تست از ستاره دار هارو حل كني تا دوباره به فرم ايده آل برسي.اين روش تو آزمونها خيلي بهم كمك كرد!

6. Top | #36
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها
      سلام علیکم

دیداش جمع بندی شما واسه زیست چه جوری بودش ؟!؟

میشه لطفن شرح و بسطی دقیق و مقبول مبذول فرمایید

پیش پیش ممنون و متشکر
      من موقع جمع بندي سه تا درميون تست هاي گاج نقره اي رو ميزدم(البته سطح سوالاتش نسبت به كنكور ساده تر بود ولي مباحث به خوبي برام مرور ميشد)
      علاوه بر اون نكته ها و جاهاي مهم از كتاب رو كه علامت زده بودم رو مي خوندم و اگه تو حل تست هاي گاج خوب عمل نكردم يه بار كامل اون فصل رو ميخوندم

نقل قول نوشته اصلی توسط patrik نمایش پست ها
      زیست گربه از چه نظر عالی بود؟
      من زيست گربه تست هاي مفهوميش رو ميزدم خوب بود....
      البته مي دونم زياد ازش تعريف نميشه
      ولي من سال اولي كه كنكور دادم تنها منبعي كه داشتم همين گربه بود و تو كنكور هم 65 درصد زده بودم!(البته برخي از فصل هاش ناقصه!)

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedram.salgado نمایش پست ها
      من موقع جمع بندي سه تا درميون تست هاي گاج نقره اي رو ميزدم(البته سطح سوالاتش نسبت به كنكور ساده تر بود ولي مباحث به خوبي برام مرور ميشد)
      علاوه بر اون نكته ها و جاهاي مهم از كتاب رو كه علامت زده بودم رو مي خوندم و اگه تو حل تست هاي گاج خوب عمل نكردم يه بار كامل اون فصل رو ميخوندم

من زيست گربه تست هاي مفهوميش رو ميزدم خوب بود....
      البته مي دونم زياد ازش تعريف نميشه
      ولي من سال اولي كه كنكور دادم تنها منبعي كه داشتم همين گربه بود و تو كنكور هم 65 درصد زده بودم!(البته برخي از فصل هاش ناقصه!)
      گربه جامع؟
      میشه بیشتر توضیح بدید چه کمکی بهتون کرده؟

8. Top | #38
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط patrik نمایش پست ها
      گربه جامع؟
      میشه بیشتر توضیح بدید چه کمکی بهتون کرده؟
      بله جامع

اول هر فصل با 15 سوال خفن شروع ميشه سپس با تست هاي فوق آسون سطح a مواجه ميشيم بعدش سطح b كه وضعيتش يكم بهتره و در نهايت مفهومي كه كه تست هاي خوبي داره..(مال من چاپ 91 بود!)
      سبك سوالاش يكم با كنكور متفاوته ولي در برخي فصل ها خوب عمل كرده مثل ژنتيك سوم و جمعيت و هم چنين فصل 6 و 7 پيش (كه از فصل هاي نمره بيار كنكوره)

در كل براي دانش آموزان متوسط خيلي ميتونه خوب باشه و براي رسيدن به درصد 60 كنكور
      (همون طور كه گفتم من سال اولي كه كنكور دادم فقط فقط فقط گربه داشتم كه خيلي راحت زيست رو 63 درصد زده بودم)

9. Top | #39
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله جامع

اول هر فصل با 15 سوال خفن شروع ميشه سپس با تست هاي فوق آسون سطح a مواجه ميشيم بعدش سطح b كه وضعيتش يكم بهتره و در نهايت مفهومي كه كه تست هاي خوبي داره..(مال من چاپ 91 بود!)
      سبك سوالاش يكم با كنكور متفاوته ولي در برخي فصل ها خوب عمل كرده مثل ژنتيك سوم و جمعيت و هم چنين فصل 6 و 7 پيش (كه از فصل هاي نمره بيار كنكوره)

در كل براي دانش آموزان متوسط خيلي ميتونه خوب باشه و براي رسيدن به درصد 60 كنكور
      (همون طور كه گفتم من سال اولي كه كنكور دادم فقط فقط فقط گربه داشتم كه خيلي راحت زيست رو 63 درصد زده بودم)
      همچین خیلی راحت ۶۳ نزدیدا درس خونید بالاخره

نظرتون راجع به ریاضیات تجربی خیلی سبز چیه ؟
      ریاضی رو خودتون میخوندین ؟ چجوری ؟ درسنامه از رو چی

10. Top | #40
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      همچین خیلی راحت ۶۳ نزدیدا درس خونید بالاخره

نظرتون راجع به ریاضیات تجربی خیلی سبز چیه ؟
      ریاضی رو خودتون میخوندین ؟ چجوری ؟ درسنامه از رو چی
      منظورم از راحت سر جلسه بود!يعني وقتي آخرين سوال رو حل كردم مطمئن بودم بالاي 50 درصد زدم!(البته سال پيش زيستش آسون تر بود مثل امسال نبود كه 70 درصد سوالا بين دو گزينه شك كني!!!)
      رياضي من از درس نامه استفاده نمي كردم (البته به غير از بعضي مباحث مثل هندسه مختصاتي كه جزوه دبير بود)....فرمول رو حفظ مي كردم بعد ياد ميگرفتم چه جوري تو سوالا پيادش كنم!
      تست هاي گوريل هم از آسون به سخت چينده شده بود ، شروع ميكردم از سوال اول هر سوالي كه نتونستم حل كنم پاسخ نامه رو دقيق تحليل ميكردم ببينم چه جوري از اين فرمول استفاده كرده!

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      موفقیت های بالا ترت رو از خدا خواستارم داداش پدرام عزیزم

12. Top | #42
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منظورم از راحت سر جلسه بود!يعني وقتي آخرين سوال رو حل كردم مطمئن بودم بالاي 50 درصد زدم!(البته سال پيش زيستش آسون تر بود مثل امسال نبود كه 70 درصد سوالا بين دو گزينه شك كني!!!)
      رياضي من از درس نامه استفاده نمي كردم (البته به غير از بعضي مباحث مثل هندسه مختصاتي كه جزوه دبير بود)....فرمول رو حفظ مي كردم بعد ياد ميگرفتم چه جوري تو سوالا پيادش كنم!
      تست هاي گوريل هم از آسون به سخت چينده شده بود ، شروع ميكردم از سوال اول هر سوالي كه نتونستم حل كنم پاسخ نامه رو دقيق تحليل ميكردم ببينم چه جوري از اين فرمول استفاده كرده!
      یعنی با تست شروع میکردی ؟!!!

13. Top | #43
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      یعنی با تست شروع میکردی ؟!!!
      بستگی به فصلش داشت مثلا فصل هایی مثل کاربرد مشتق مجانب حد مثلثات ابتدا کامل درس نامه مهر و ماه رو میخوندم بعد میرفتم سراغ تست های گوریل (که یادگیری اصلیم تازه از اینجا شروع میشد)
      فصل هایی مثل هندسه مختصاتی که مهر و ماه درس نامه خوبی نداشت از جزوه دبیر کمک می گرفتم
      و فصل هایی مثل هندسه و انتگرال که متاسفانه هم مهر و ماه و نه دبیر درس نامه خوبی نداشتند در این مواقع سعی میکردم از منابعی که دارم حداکثر استفاده رو بکنم پس مستقیم میرفتم سراغ تست ها و سوالات کنکور های گذشته....ابتدا خوب سوال رو بررسی میکردم سپس از توضیحات پاسخ نامه به عنوان درس نامه استفاده میکردم...

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام آقا پدرام تبریک میگم
      ببخشید میپرسم ! یه کسی مث من با معدل 18 میتونه امید ب پزشکی داشته باشه ؟
      میدونم سوالم بیهوده اس ولی استرس دارم ب شدت! همش فک میکنم نمیتونم
      ضمنا معدلم 18 تمام هس

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن