خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط patrik نمایش پست ها
      سلام . میگن گاج آسونه
      الگو اموزش و تست یا فقط تست یا فقط آموزش ؟
      خط ویژه را دیدی؟ خیلی خوبه . یه چی میخوام آن شکلی .
      چرا نمیاید ؟
      گاج عالیه.الگو فقط تستاش خوبه.یه اموزش کم داره .حالا دیگه خیلی سبز خریدی با همون برو جلو خیلی سبزم کتاب قابل اعتمادیه نگران نباش و هزینه اضافی نکن چون پرسیدی گفتم بپرم وسط ج بدم.
      ?

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید من که معدلم پایینه به نظر شما دیپلم مجدد خوبه؟؟؟؟؟؟ اقای مقدادی

3. Top | #18
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط patrik نمایش پست ها
      گوریل جامع بود ؟
      من خیلی سبز را دارم برام راحته
      به نظرتون عوضش کنم و چی بخونم؟
      مهروماه هم خیلی حاشیه اضافه داره
      یه منبع جوووووون دار و پر از سوال سخت میخوام
      بله جامع بود!
      من خيلي سبز رو سال سومش رو داشتم...از سبك سوالاش زياد خوشم نيومد! ولي آسون هم نبود!!
      مهروماه قبول دارم خيلي حاشيه رفته ولي گاهي بين اين حاشيه ها نكته هاي جالبي پنهان شده!
      گوريل تست هاش از آسان شروع شده رفته رفته سخت ميشه ولي فكر نكنم آنقدري سخت بشه كه شما بخواييد!!
      الگو يه نيمچه آموزشي داره!(يعني همون كادر هاي آموزشي كوچولو) كلا رياضي تجربي هم در همين حده!

نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      داداش نگاه کارنامه کنکور کردم یه سوال فنی به ذهنم رسید.....همه قبل کنکور با یه اطمینان شدید میگن دینی. رو 100 میزنیم.البته خدایی آسونه و 100 زدنش راحته...شما هم ای حس رو داشتین ؟ اگه داشتن چرا این 100 نشد.."بجز استرس و این حرفا"
      با اطمينان ميگن 100 ميزنيم؟؟
      البته مال رياضي هارو خيلي راحت ميشد 100 زد.ولي مال ما دو تا از سوالاش گير داشت من فكر مي كردم بالاي 80 زده باشم نميدونم چي شد ! من ديني رو هميشه همين حدود مي زدم!!حتي كمتر! ولي ادبياتم هميشه بالاي 80 بود!
      ویرایش توسط pedram.salgado : 12 شهریور 1394 در ساعت 16:05

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      توی درس ادبیات تست های کدوم بخش رو نزدین..دلیل خاصی داشت

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      البته در جامع ریاضی الگو بگم هنوز کتابش تو بازار چاپ ۹۳ هست و اینکه با الگو تماس گرفتم گفتن داره تجدید چاپ میشه مهر میاد

6. Top | #21
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      توی درس ادبیات تست های کدوم بخش رو نزدین..دلیل خاصی داشت
      من تو آزمون هاي جامع كانون و سنجش ادبيات رو هميشه بالاي 80 ميزدم ولي تو كنكور سر قرابت ها گير كردم!!!

تا قبل از اين كه به قرابت برسم فقط يك غلط داشتم ..به قرابت كه رسيدم تند تند غلط
      دوتا از سوالاش مربوط به خود درس كتاب بود و من چون كتاب رو نخونده بودم نتونستم جواب بدم! فك كنم يكيش مربوط به درس رستم بود يكي ديگه اخوان

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عالی بود واقعا نمونه ی دانش آموز مستعد
      و نکات و سبک زندگی تو دوره کنکنور جزو معدود رتبه های برتری بودن ک واقعا همه چیشون متناسب بود (برنامه ریزی و نکات ک گفتن قابل عمل برای همه هست)
      و در آخر هم تبریک ب ایشون

*looking for..
      **in niz bogzarad

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      البته در جامع ریاضی الگو بگم هنوز کتابش تو بازار چاپ ۹۳ هست و اینکه با الگو تماس گرفتم گفتن داره تجدید چاپ میشه مهر میاد

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام اقا پدرام راجب اون مطلبی که گفتید حتما یه دفتر واسه نکات زیست تهیه کنید میخواستم بپرسم اگه نکاتو تو خود کتاب و در مجاور مطالب دیگه بنویسیم کافیه ؟ چون اینجوری هر فصلو که بخواهیم بخونیم اول نکتشو که نوشتیم نگا میندازیم بعد میریم سراغ وقت در ضمن در زمان جمع بندی هم فقط نکاتی رو که نوشتیم میخونیم

نظرتون چیه ایا با این وجود هنوز هم دفتر لازمه ؟
      هر چی خدا بخواد

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید من که معدلم پایینه به نظر شما دیپلم مجدد خوبه؟؟؟؟؟؟ اقا پدرام

11. Top | #26
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید پدرام جان فقط بگو اگه تو آموزش مشکلی نداشته باشی واسه تست همین چاپ قدیمش واسه کنکور۹۵ خوبه؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تبریک به شما

برای شیمی توصیتون چیه؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedram.salgado نمایش پست ها
      من تو آزمون هاي جامع كانون و سنجش ادبيات رو هميشه بالاي 80 ميزدم ولي تو كنكور سر قرابت ها گير كردم!!!

تا قبل از اين كه به قرابت برسم فقط يك غلط داشتم ..به قرابت كه رسيدم تند تند غلط
      دوتا از سوالاش مربوط به خود درس كتاب بود و من چون كتاب رو نخونده بودم نتونستم جواب بدم! فك كنم يكيش مربوط به درس رستم بود يكي ديگه اخوان
      بنظرتون کدوم درس های ادبیات رو لازمه حتما رو کتاب خوند یعنی متن کتاب لازمه....تنها چیزی که اصلا بدم میاد از خوندنش متن کتاب ادبیاته

14. Top | #29
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط webadres نمایش پست ها
      سلام اقا پدرام راجب اون مطلبی که گفتید حتما یه دفتر واسه نکات زیست تهیه کنید میخواستم بپرسم اگه نکاتو تو خود کتاب و در مجاور مطالب دیگه بنویسیم کافیه ؟ چون اینجوری هر فصلو که بخواهیم بخونیم اول نکتشو که نوشتیم نگا میندازیم بعد میریم سراغ وقت در ضمن در زمان جمع بندی هم فقط نکاتی رو که نوشتیم میخونیم

نظرتون چیه ایا با این وجود هنوز هم دفتر لازمه ؟
      اون طوري اگه بخوايي نكات رو بخوني كلي بايد ورق بزني.البته بازم بستگي به خودت داره
      من روز قبل كنكور دفتر خلاصه دختر عمم(كه رتبه 200) شده بود رو گرفتم و 9 ساعت طول كشيد كه خوندم...ولي واقعا احساس كردم كل زيست برام مرور شد...
      خواندن اين نكات قبل آزمون ها هم خيلي ميتونه كنك كنه..بعضي نكات هستند سريع فراموش ميشن بعضي نكات هم با خواندنش بقيه مطالب هم برات مرور ميشه و اعتماد به نفس رو هم تو آزمون ميبره بالا.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      ببخشید من که معدلم پایینه به نظر شما دیپلم مجدد خوبه؟؟؟؟؟؟ اقا پدرام
      من در مورد ديپلم مجدد چيز زيادي نميدونم
      ولي بستگي به خودت داره و چقدر پشت هدفت هستي...
      عايا واقعا تلاشت رو ميكني نمراتت بهتر بشه؟
      به نظرم ديپلم مجدد براي رشته هاي بزرگ مثل پزشكي ارزش داره در غير اين صورت همون تلاشي كه مي خوايي برا افزايش نمرات انجام بدي قبل كنكور انجام بدي حتي اگه معدلت خيلي كم باشه اگه هر درسي رو 10 درصد بيشتر بزني جبران شده!
      (البته برا رشته هايي مثل پزشكي به علت رقابت فشرده معدل پايين جبرانش تو كنكور خيلي خيلي سخته)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali96 نمایش پست ها
      ببخشید پدرام جان فقط بگو اگه تو آموزش مشکلی نداشته باشی واسه تست همین چاپ قدیمش واسه کنکور۹۵ خوبه؟
      گوريل منظورته؟
      ببين من تو آزمون هاي كانون رياضي رو بالاي 70 ميزدم تو كنكور هم اگه نصف وقتشو نميدادم به زيست الآن بالاي 70 بود تقريبا مي تونم بگم تنها منبعم همين نشر الگو بود
      چاپ جديدش من نميدونم چه تغييراتي كرده! ولي چاپ 93 اي كه داشتم متناسب با كنكور سال قبلش چند سوال جديد اضافه كرده بود!

15. Top | #30
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad98 نمایش پست ها
      تبریک به شما

برای شیمی توصیتون چیه؟
      ممنون
      شيمي من رو مسائل خيلي كار كردم..مسائل كنكور هاي گذشته رو بارها و بارها حل كردم..اين طوري هم سرعتم رفت بالا هم جرم مولي و فرمول ها اينا رو حفظ شدم...من هيچ وقت نخواسته بودم اينا رو حفظ كنم ولي اون قدر مسئله حل كرده بودم كه قبل كنكور همه جرم مولي هارو حفظ بودم

تركيبات آلي رو هم خيلي كم حفظ ميكردم..مفهومي ياد داشتم مثلا بنزآلدهيد سريع تو ذهنم از بنزن يه h كم ميكردم يه آلدهيد اضافه ميكردم

بنظرتون کدوم درس های ادبیات رو لازمه حتما رو کتاب خوند یعنی متن کتاب لازمه....تنها چیزی که اصلا بدم میاد از خوندنش متن کتاب ادبیاته
      من ادبيات رو لاي كتاب رو هم باز نكردم...لازم هم نيست..
      ولي بايد بدوني فلان درس درمورد چي بود؟ ....

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن