خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

سوال درباره ادبیات جامع مهر و ماه

سلام دوستان من تازه شروع کردم واسه کنکور و تا حالا هم کنکور ندادم سرم هم از کتاب های کمک درسی واسه کنکور نمیشه،به پیشنهاد خیلی از دوستان که ادبیات مهر و ماه رو توصیه میکردن رفتم این کتاب رو گرفتم ولی الان که بهش نگا میکنم چیزی ازش متوجه نمیشم انقدر که مطلب چپونده توی این کتاب.
      تصور من از کتاب کمک درسی این بود که اول یه درس رو از روی کتاب میخونم بعد میرم توضیحات و تست های مربوط به همون درس رو توی کتاب کمک درسی میخونم و میزنم اما این کتاب که من دارم که کلا همه چی تو همه چیه و اصلا مشخص نیست چیه.

لطفا راهنمایی کنید چی کنم.
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام به شما داداش گلم
      وضعیت شما مشابه وضعیت من هستش - نه جزوه داشتم - نه کتاب -نه کنکور دادم - به اضافه اینکه هفت ساله از فارغ التحصیلیم میگذشت
      خلاصه و مفید به شما بگم که اصلا دیر نیست فقط باید یکم بجنبی
      به چیزی که بهت میگم خوب گوش کن -چون وضعیتم مشابه شما بود- پس بهتر همدیگه رو درک میکنیم- و گرنه ما بقی دوستان بدون اینکه درک درستی از وضعیت شما داشته باشند شروع به اظهار نظر میکنند
      شما فعلا باید قید تست زدن و کتاب های تستی رو بزنی - فعلا باید روی درس نامه زوم کنی - البته خریدن کتاب های تستی خوبه - چون با نگاه کردن به اون ها متوجه میشی باید چطور بخونی
      در درجه اول باید کتاب خود آموز بگیری- بهترین کتاب ها گاج سبز یا محوری هستن - شما به درس نامه خیلی مفصل نیاز داری - مواظب باش گول درس نامه درون کتاب های جامع رو نخوری - اونها درس نامه نیستن - بلکه مروری بر خلاصه درس هستن و شما با اون ها نمیتونی درک خوبی از درس داشته باشی - پس حتما حتما درس نامه بگیر - شیمی گاج سبز هم خوبه ولی بهتره مبتکران بگیری - من برای شروع - فیزیک دو - ریاضی دو - عربی دو - ادبیات دو- زبان فارسی سه - رو گرفتم - البته عربی و زبان و ریاضی رو از خوده اول دبیرستان خوندم - چون واقعا نیازشون رو حس میکردم
      منم مثل شما رفتم عربی جامع - ادبیات جامع -ریاضی جامع و... گرفتم - دیدم بابا هیچی از اینا نمیفهمم - خلاصه وقتی درس نامه مفصل میخوندم دیگه راحت با کتاب جامع تست میزدم
      حالا باز سوالی داشتی بپرس
      از زبان جناب خان
      قربانت
      فدات
      ستاره بچینی
      درس نامه خوب تهیه کنی
      پیشرفت کنی
      بوس بوس
      ویرایش توسط Yek.Doost : 11 شهریور 1394 در ساعت 23:29

3. Top | #3
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yek.Doost نمایش پست ها
      سلام به شما داداش گلم
      وضعیت شما مشابه وضعیت من هستش - نه جزوه داشتم - نه کتاب -نه کنکور دادم - به اضافه اینکه هفت ساله از فارغ التحصیلیم میگذشت
      خلاصه و مفید به شما بگم که اصلا دیر نیست فقط باید یکم بجنبی
      به چیزی که بهت میگم خوب گوش کن -چون وضعیتم مشابه شما بود- پس بهتر همدیگه رو درک میکنیم- و گرنه ما بقی دوستان بدون اینکه درک درستی از وضعیت شما داشته باشند شروع به اظهار نظر میکنند
      شما فعلا باید قید تست زدن و کتاب های تستی رو بزنی - فعلا باید روی درس نامه زوم کنی - البته خریدن کتاب های تستی خوبه - چون با نگاه کردن به اون ها متوجه میشی باید چطور بخونی
      در درجه اول باید کتاب خود آموز بگیری- بهترین کتاب ها گاج سبز یا محوری هستن - شما به درس نامه خیلی مفصل نیاز داری - مواظب باش گول درس نامه درون کتاب های جامع رو نخوری - اونها درس نامه نیستن - بلکه مروری بر خلاصه درس هستن و شما با اون ها نمیتونی درک خوبی از درس داشته باشی - پس حتما حتما درس نامه بگیر - شیمی گاج سبز هم خوبه ولی بهتره مبتکران بگیری - من برای شروع - فیزیک دو - ریاضی دو - عربی دو - ادبیات دو- زبان فارسی سه - رو گرفتم - البته عربی و زبان و ریاضی رو از خوده اول دبیرستان خوندم - چون واقعا نیازشون رو حس میکردم
      منم مثل شما رفتم عربی جامع - ادبیات جامع -ریاضی جامع و... گرفتم - دیدم بابا هیچی از اینا نمیفهمم - خلاصه وقتی درس نامه مفصل میخوندم دیگه راحت با کتاب جامع تست میزدم
      حالا باز سوالی داشتی بپرس
      از زبان جناب خان
      قربانت
      فدات
      ستاره بچینی
      درس نامه خوب تهیه کنی
      پیشرفت کنی
      بوس بوس
      ممنون از توجه شما فقط الان که دارم نگا میکنم میبینم اصلا واژگانش هم کامل نیست اینطور که پیداس بقیه جا ها مثل قرابت و... هم کامل نیست پس این کتاب به چه درد میخوره؟چرا همه میگن این کتاب خوبه؟
      راستی من میخوام فقط چهار کتاب رو واسه کنکور بخونم و مقصودم اینکه این چهار کتاب رو بالای 60 بزنم
      زیست و ادبیات و دینی و شیمی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببینید کتاب جامع مهر ماه کتاب بدی نیست - کتاب خوبیه - ولی خوب تر اون هم هست - ادبیات موضوعی گاج
      اینو یادتون باشه که کتاب ها اکثر سلیقه ای هستن- شما نباید چشم بسته کتاب میخرید - والا این همه تو انجمن بودم ولی ندیدم کسی ادبیات مهر وماه رو توصیه کنه
      شما میتونید برید اون رو مرجوع کنید و جاش یه چیز دیگه بیارید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      داداش برو پس بده گاج موضوعی بگیر ادبیاتتو تضمین کن
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

6. Top | #6
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata1001 نمایش پست ها
      داداش برو پس بده گاج موضوعی بگیر ادبیاتتو تضمین کن
      واسه معارف هم گاج بگیرم خوبه؟ یا چیز دیگه باید بگیرم.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عمومیا تقریبا گاج همش خوبه !!

کل کتابای گاج تو دروس عمومی جز بهترین منابعن

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقای یک دوست هستین؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن