خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 64 از 64
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      سلام دوست خوبم،ببخشید من پست های بالایی رو نخوندم اتفاقی رسیدم به مال شما خواستم یه چیزی بگم!!!
      من گاجو نمیدونم ولی از خیلی سبز خرید کردم همیشه همون کتاب رو میفرستن اگر کتاب رو نداشته باشن زنگ میزنن،ایمیل میدن که کتاب چند روز دیرتر میرسه،در ضمن با پست پیشتاز بعدا با هزینه خودشون میفرستن. بعد خیلی سبز تخیف های خوبی رو کتاباش میزاره و اگر پیشتاز سفارش نداده باشی رایگان میفرستن.
      معمولا پست سفارشی 5 تا 7 روز وقت میبره، شما یه سر به پست بزن شاید مشکل از اداره پست باشه(برام پیش اومده که میگم)
      راستی عزیز من منکر حرف های شما نیستم فقط گفتم که این جوریش هم بوده تا خدایی نکرده حق کسسی ضایع نشده باشه.
      یه چیز دیگه: من میخواستم از الگو کتاب زیست پیش 1 بگیرم نوشته بود چاپ 13 ویرایش جدید اتفاقی رفتم کتاب فروشی دیدم همون کتاب چاپ 22ش!!!
      پس نتیچه اینکه گاهی این اطلاعات بروز نیست اما اون موسسه وظیفه اش اینکه که آخرین ورژن رو بفرسته حالا چاپش خیلی مهم نیست.
      موفق و پیروز باشید

مرسی.
      اره کتابای من از 5 مهر که فرستادن تا 9 مهر تو پست تهران مشکل خورده و خود موسسه هم گفت که مشکل از طرف موسسه بوده.والا اینقدر اذیت شدیم سر این قضیه که همیشه میگم ای کاش تو تهران بودیم نه شهرستان!!!.مشکل اینه که جواب سر راست هم نمیدن که آدم تکلیفشو بدونه.یکی میگه اینجوریه یکی میگه اونجوریه!! و ...از من که هزینه پستم گرفتن ولی اونی که براش رایگان فرستادن زودتر به دستش رسیده!

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      كتابايي كه براي من فرستادن تفاوت چاپ ايناست:
      [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]
      زیست 2 چاپ 25 فرستادن اخرین چاپ سایت27
      [/COLOR]
      [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]
      زیست 3 چاپ24 سایت 29
      پیش یک17 سایت 13!
      پیش دو 11 سایت 12
      چند چاپ قدیمی تر
      خب اينا تغيير نداشتن مگه؟!!!!

[/COLOR]

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سوالم ربطی به الگو نداره ولی واس منم ی همچی مشکلی پیش اومده

کتاب رو سفارش دادم1هفته طول کشید برسه دستم.دیدم20صفحه وسطش نیست

زنگیدم بهشون میگن کتابو بفرست یکی دیگه میفرستیم واست...به نظرتون بفرستم یا از کتاب دوستام کپی بزنم؟

1هفته طول بکشه بره...یک هفته طول بکشه کتاب جدید بیاد...دیه چی میشه؟؟؟

حتی اگه پیشتازم بفرستم و بفرستن میشه1هفته ک اینم خیلی زیاده...

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      جالبه از سایت بانک کتاب پایتخت خرید میکنی آخرین نسخه رو میفرستن ولی از الگو خرید میکنی قدیمی رو میفرسته !

شاید بندی دارن که وقتی نماینده ها کتاب هارو نفروشن، عودت بدن به ناشر

الگو هم میاد نسخه های قدیمی رو توی آف هاش رد می کنه و میره هم کلی سود می کنه چون توی چاپ های قدیمی هزینه تولید کمتر بوده
      هم اینکه خریداره بیچاره حوصله نداره پیگیری کنه بگه اینا چیه فرستادین.

دقیقا هم اومدن تخفیف 33% دادن که برای خریدار جذابیت داشته باشه و هم اینکه خیلی ها گفتن ما که ارزون خریدیم ولش کن...

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن