خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 64
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      حالا این که خوبه هنوز.من از دو تا انتشارات(گاج و خیلی سبز) خرید اینترنتی کردم که صدای تبلیغاتشون تا آسمونا میره!! و جمعا هزینه ام بالای 500 هزار شده!! بعد گاج به جای اینکه اون چیزایی که من سفارش دادم بفرستن به جای کتاب پاسخ نامه تشریحی زیست شناسی و کتاب خط ویژه عربی و دینی و ... ورداشتن کتاب پرسمان و امتحان یار پیش دانشگاهی تجربی رو با دو تا فلش کارت و یه جدول عناصر برام فرستادن!!!!! بعد که تماس گرفتم باهاشون میگن اون کتابایی که تو سفارش داده بودی هنوز چاپ نشده برا همین اومدیم با پولی که تو دادی سر به سر کردیم با کتابای پرسمان و امتحان یار!!!بعدش جالبه که همه کتابای پرسمان و امتحان یار که 4 تاس با فلش کارتها قیمتش به قیمت یکی از اون کتابهایی که من سفارش دادم نمیرسه!!و من که از سایت حکمت پرسیدم گفتن که موسسه باید هر تغییری که داشته باشه چه کتاب چاپ نشده باشه چه تغییر قیمت داده بشه با خریدار هماهنگ کنه.نه اینکه ورداره سر خود کتاب قصه هاشو بفرسته!!تازه زنگ زدم گاج طلبکارم هستن!!نمیدونم وقتی کتابی چاپ نشده و معلوم نیست کی چاپ بشه چرا مینویسین اسمشو تو لیست کتابا.خدا بگم .....
      قبل اینکه سفارش بدم کتابا رو ازشون پرسیدم که چه چاپی رو ارسال میکنید میگن 94 بعدش ورداشتن دین و پاسخش و فیزیک پیش و پاسخش رو چاپ 93 فرستادن برام.واقعا متاسفم که وقتی بوی پول میاد خیلی چیزا زود رنگ میبازن.

انتشارات خیلی سبز هم 28 شهریور سفارش دادم کتابامو.با وجودی که ارسال پستیش رایگانه ولی از من 20 هزار هزینه پستی گرفتن تو طرح حکمت و اینجا رو داشته باشین که 28 شهریور سفارش دادم 5 مهر تحویل پست تهران دادن !!!.اونم نمیدونم با چه پستی فرستادن که هنوز تو تهران گیره!!! فکر کنم به کنکور 98 برسه کتابام.فقط خدا کنه وقتی بیاد کسری یا مشکلی نداشته باشه که دیگه عملا با این وضعیت موسسه ها میره برای کنکور96 حداقل!!همین الان اگه برین سایت خیلی سبز گفته کتابا 5 تا 6 روزه نهایتا میرسه به دستتون ولی من الان حدودا دو هفته اس که منتظرم!!!

واقعا میشه گفت متاسفیم که اصلا درک نمیکنن شرایط کنکوریها رو تو این زمانهای حساس.اگه با فرغون کتابام رو میفرستادن از تهران به شهرمون تا الان میرسید

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pars نمایش پست ها
      دوست عزیز شما وقتی داری آنلاین خرید می کنید نسخه کتاب در سایت نوشته شده طبق گفته شما در سایت نوشته جاپ بیستم و قیمت فلان.... یعنی شما داری کتابی را اینترنتی میخری که چاپ 20 ان هست.

برای این مورد پلیس فتا بند قانونی داره:

عدم انطباق کیفیت و مشخصات فنی یا نوع خدمات با موارد اعلام شده از طرف فروشگاه

فروشگاه اعلام کرده شماره 20 اما شماره 18 داده! طبق بند بالا.
      به این ترتیب شما جنسی خریدی اما جنس دیگه ای براتون ارسال شده. حالا شما بیا بگو 20 و 18 هیچ تفاوتی نداره! این که دلیل نمیشه.

یک مثال: آیا 206 مدل 93 و 94 تفاوتی دارند؟ شما الان بری خودرو صفر بخری اما براتون یه نسخه 206 مدل 93 رو سند بزنن هیچ تفاوتی با 206 سند خورده در 94 داره؟
      قیاس تون مع الفارق هست .
      زیست 1 از چاپ 18 به بعد ویرایش نشده , حالا چه چاپ خود 18 رو تهیه کنی یا چاپ 24 هیچ تفاوتی با هم ندارن بجز صفحه اول که مشخصات کتاب ذکر شده .

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      قیاس تون مع الفارق هست .
      زیست 1 از چاپ 18 به بعد ویرایش نشده , حالا چه چاپ خود 18 رو تهیه کنی یا چاپ 24 هیچ تفاوتی با هم ندارن بجز صفحه اول که مشخصات کتاب ذکر شده .
      من نمیدونم چه طور بیان کنم.

شما محصولی خریداری کردید که نسخه اش در سایت نوشته شده.
      حالا از نسخه 1 تا نسخه 20 هیچ تفاوتی ندارند. چرا وقتی نسخه 20 در سایت زده شده و شما هم 20 را خریداری کردید برای شما غیر آن را ارسال کنند؟

قانون پلیس فتا میگه تفاوت در نسخه خریداری شده و ارسال شده!!! کاملا واضح هست.

ما قانونی نداریم که بگه یه خط و یه واژه تفاوت اشکال نداره اما یک صفحه اشکال داره، کجا معیار تعیین شده تا انقدر بی اشکاله؟ در متن صریح این قانون تفاوت در موارد اعلام شده و مورد تحویل شده است.

چرا باید یک شرکت بیاد از نسخه قدیمی انبار شدش ارسال کنه در حالی که آخرین نسخه را در سایتش نوشته که الان موجود داره.

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

حالا از نسخه 1 تا نسخه 20 هیچ تفاوتی ندارند. چرا وقتی نسخه 20 در سایت زده شده و شما هم 20 را خریداری کردید برای شما غیر آن را ارسال کنند؟

ما قانونی نداریم که بگه یه خط و یه واژه تفاوت اشکال نداره اما یک صفحه اشکال داره، کجا معیار تعیین شده تا انقدر بی اشکاله؟ در متن صریح این قانون تفاوت در موارد اعلام شده و مورد تحویل شده است.

چرا باید یک شرکت بیاد از نسخه قدیمی انبار شدش ارسال کنه در حالی که آخرین نسخه را در سایتش نوشته که الان موجود داره.
      من این حرف جنابعالی رو میپذریم , که هر انچه در سایت درج شده حالا هر چاپی , موقع خرید هم باید اون کتاب رو ارسال کنن.
      بخاطر گمراه نشدن بچه ها عرض کردم , که از یک چاپ به بعد , توی همون سایت درج شده کتاب دیگه ویرایش نشده , فقط تجدید چاپ شده , که مهم اینه کتابی که به دست شون میرسه شماره چاپش بعد از همون اخرین ویرایش باشه.

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pars نمایش پست ها

هزار تا لایک داره حرفات

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من هر وقت از الگو خرید کردم چاپ اخر برام فرستادن
      خیالتون راحت
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حالا این که خوبه هنوز.من از دو تا انتشارات(گاج و خیلی سبز) خرید اینترنتی کردم که صدای تبلیغاتشون تا آسمونا میره!! و جمعا هزینه ام بالای 500 هزار شده!! بعد گاج به جای اینکه اون چیزایی که من سفارش دادم بفرستن به جای کتاب پاسخ نامه تشریحی زیست شناسی و کتاب خط ویژه عربی و دینی و ... ورداشتن کتاب پرسمان و امتحان یار پیش دانشگاهی تجربی رو با دو تا فلش کارت و یه جدول عناصر برام فرستادن!!!!! بعد که تماس گرفتم باهاشون میگن اون کتابایی که تو سفارش داده بودی هنوز چاپ نشده برا همین اومدیم با پولی که تو دادی سر به سر کردیم با کتابای پرسمان و امتحان یار!!!بعدش جالبه که همه کتابای پرسمان و امتحان یار که 4 تاس با فلش کارتها قیمتش به قیمت یکی از اون کتابهایی که من سفارش دادم نمیرسه!!و من که از سایت حکمت پرسیدم گفتن که موسسه باید هر تغییری که داشته باشه چه کتاب چاپ نشده باشه چه تغییر قیمت داده بشه با خریدار هماهنگ کنه.نه اینکه ورداره سر خود کتاب قصه هاشو بفرسته!!تازه زنگ زدم گاج طلبکارم هستن!!نمیدونم وقتی کتابی چاپ نشده و معلوم نیست کی چاپ بشه چرا مینویسین اسمشو تو لیست کتابا.خدا بگم .....
      قبل اینکه سفارش بدم کتابا رو ازشون پرسیدم که چه چاپی رو ارسال میکنید میگن 94 بعدش ورداشتن دین و پاسخش و فیزیک پیش و پاسخش رو چاپ 93 فرستادن برام.واقعا متاسفم که وقتی بوی پول میاد خیلی چیزا زود رنگ میبازن.

انتشارات خیلی سبز هم 28 شهریور سفارش دادم کتابامو.با وجودی که ارسال پستیش رایگانه ولی از من 20 هزار هزینه پستی گرفتن تو طرح حکمت و اینجا رو داشته باشین که 28 شهریور سفارش دادم 5 مهر تحویل پست تهران دادن !!!.اونم نمیدونم با چه پستی فرستادن که هنوز تو تهران گیره!!! فکر کنم به کنکور 98 برسه کتابام.فقط خدا کنه وقتی بیاد کسری یا مشکلی نداشته باشه که دیگه عملا با این وضعیت موسسه ها میره برای کنکور96 حداقل!!همین الان اگه برین سایت خیلی سبز گفته کتابا 5 تا 6 روزه نهایتا میرسه به دستتون ولی من الان حدودا دو هفته اس که منتظرم!!!

واقعا میشه گفت متاسفیم که اصلا درک نمیکنن شرایط کنکوریها رو تو این زمانهای حساس.اگه با فرغون کتابام رو میفرستادن از تهران به شهرمون تا الان میرسید
      شما احتمالا از حکمت کتاب خریدی و نه از سایت خود انتشارات! پس ربطی به خرید اینترنتی انتشارات نداره.خیلی سبز گفته هر کی از سایت خودمون بخره،تخفیف داره و نه هر جایی!!!ok??

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

سلام دوست خوبم،ببخشید من پست های بالایی رو نخوندم اتفاقی رسیدم به مال شما خواستم یه چیزی بگم!!!
      من گاجو نمیدونم ولی از خیلی سبز خرید کردم همیشه همون کتاب رو میفرستن اگر کتاب رو نداشته باشن زنگ میزنن،ایمیل میدن که کتاب چند روز دیرتر میرسه،در ضمن با پست پیشتاز بعدا با هزینه خودشون میفرستن. بعد خیلی سبز تخیف های خوبی رو کتاباش میزاره و اگر پیشتاز سفارش نداده باشی رایگان میفرستن.
      معمولا پست سفارشی 5 تا 7 روز وقت میبره، شما یه سر به پست بزن شاید مشکل از اداره پست باشه(برام پیش اومده که میگم)
      راستی عزیز من منکر حرف های شما نیستم فقط گفتم که این جوریش هم بوده تا خدایی نکرده حق کسسی ضایع نشده باشه.
      یه چیز دیگه: من میخواستم از الگو کتاب زیست پیش 1 بگیرم نوشته بود چاپ 13 ویرایش جدید اتفاقی رفتم کتاب فروشی دیدم همون کتاب چاپ 22ش!!!
      پس نتیچه اینکه گاهی این اطلاعات بروز نیست اما اون موسسه وظیفه اش اینکه که آخرین ورژن رو بفرسته حالا چاپش خیلی مهم نیست.
      موفق و پیروز باشید

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما وقتی داری آنلاین خرید می کنید نسخه کتاب در سایت نوشته شده طبق گفته شما در سایت نوشته جاپ بیستم و قیمت فلان.... یعنی شما داری کتابی را اینترنتی میخری که چاپ 20 ان هست.

برای این مورد پلیس فتا بند قانونی داره:

فروشگاه اعلام کرده شماره 20 اما شماره 18 داده! طبق بند بالا.
      به این ترتیب شما جنسی خریدی اما جنس دیگه ای براتون ارسال شده. حالا شما بیا بگو 20 و 18 هیچ تفاوتی نداره! این که دلیل نمیشه.

یک مثال: آیا 206 مدل 93 و 94 تفاوتی دارند؟ شما الان بری خودرو صفر بخری اما براتون یه نسخه 206 مدل 93 رو سند بزنن هیچ تفاوتی با 206 سند خورده در 94 داره؟
      خیلی جالبه!!!! شما کتاب را با 206 مقایسه میکنی!!!!!
      آخه این چه جور مقایسه ای ؟
      کتاب مگه ماشینه که مدل بندازه
      وقتی کتاب چاپ 18 با 20 یکیه چه تاثیره در کاربردش داره؟ شما اگر خیلی ناراحتی خودت لاک بگیر 18 را بکن 20!!!

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من فکر میکنم دور از اخلاقه در مورد دیگران قضاوت یکطرفه بکنیم ! این فضاهامتاسفانه به نحویه که میشه علیه همه به راحتی سم پاشی کرد!
      من روز اول تخفیف یعنی شنبه کتاب سفارش دادم و در بسته بندی مناسب (ضدگلوله) و آخرین ویرایش ها برام رسید وظیفه دارم اینجا به اطلاع همه برسانم تا خدای نکرده حقی ازشون ضایع نشه ... والسلام

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من از حكمت و سبز گرفتم راضيم
      الگو نه ابدا پك زيستشو چاپ قديمي بود وظيفه شونه اخرين چاپو بدن تغيير نكرده كه نكرده چرا چاپ قديمي مونده رو دستشون
      دوستان نميگم الگو بده من براي هر درس يه كتاب حداقل از الگو دارم
      مسئله بي مسئوليتي و بد بودن سفارشات اينترنتي اون هاست ارزششو نداره به خاطر تخفيفش از نت بخريم كتاب فروشي مطمئن تره

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جالبه از سایت بانک کتاب پایتخت خرید میکنی آخرین نسخه رو میفرستن ولی از الگو خرید میکنی قدیمی رو میفرسته !

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط GBrooz نمایش پست ها
      شما احتمالا از حکمت کتاب خریدی و نه از سایت خود انتشارات! پس ربطی به خرید اینترنتی انتشارات نداره.خیلی سبز گفته هر کی از سایت خودمون بخره،تخفیف داره و نه هر جایی!!!ok??
      آره من از سایت حکمت خریدم ولی قبل خریدم از خیلی سبز پرسیدم به من گفتن وقتی حکمت بهت کد رهگیری داد کد رو به ما بده و آدرست رو تا برات بفرستیم.از نظر تخفیف و ارسال رایگان هم منظورم نبود چون حکمت تخفیفش بیشتر از سایت خیلی سبزه و 40 درصد تخفیف داره و هزینه پست هم میگیرن!!من 28 شهریور بود فکر کنم که زنگ زدم و کد رو بهشون دادم بعدش میگن یکی دو روز طول میکشه که تایید بشه که تو ثبت نام کردی و کدت درسته یا نه که اینم قبول دارم.یعنی باید کی میفرستادن با این تفاسیر؟31 شهریور اکی؟یه بارم که زنگ زدم اوایل هفته یه خانومی گفت 30 شهریور ارسال شده برات هر چی بهش گفتم کد رهگیری پستی رو بده ببینم گفت هنوز پست به ما کد نداده!!! بعدش چند روز بعد که با هزار بار زنگ زدن کد گرفتم دیدم نوشته 5 مهر هنوز از دفتر پستی خیلی سبز خارج شده!!
      بعدش میگن تعطیلات بوده منم گفتم تعطیلات 2 مهر بوده و دو روز قبلش باید میدادن به پست.حالا اون دو روزم تعطیل.اینم به کنار بازم یکشنبه ارسال کردن!!5مهر.بعد جالب اینه که سایت حکمت خودش یه بخشی داره تو انتشارات خیلی سبز و اون مسئولش اصلا خبر نداشت که هزینه پستی گرفتن این موسسات و گر نه به من گفت همه ارسالامون رایگانه!!!!بهم گفت اگه میدونستیم که ازت هزینه پستی گرفتیم برات با پست پیشتاز میفرستادیم.این مورد رو ندیده بودم تا حالا که مسئولی که خودش با طرح حکمت در ارتباطه تو خیلی سبز نمیدونه که هزینه پست گرفتن !! شگفتا!!!!!!
      اینو بازم میگم به نظر من از نظر کیفیت کتابا از نظر ویرایششون و نحوه برخورد پرسنلشون خیلی سبز عالیه فقط نمیدونم چرا اینقدر بد قولی میکنه برا ارسالش.حتی تو سایتشون هم که من نگاه کردم خیلی ها از این مورد گله داشتن.پس این حرفایی که من میگم خدای نکرده نمیخام کیفیتشون رو بد جلوه بدم یا .....

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر تاج نمایش پست ها
      من فکر میکنم دور از اخلاقه در مورد دیگران قضاوت یکطرفه بکنیم ! این فضاهامتاسفانه به نحویه که میشه علیه همه به راحتی سم پاشی کرد!
      من روز اول تخفیف یعنی شنبه کتاب سفارش دادم و در بسته بندی مناسب (ضدگلوله) و آخرین ویرایش ها برام رسید وظیفه دارم اینجا به اطلاع همه برسانم تا خدای نکرده حقی ازشون ضایع نشه ... والسلام
      دقیقا حق با شماست.هم باید ویژگیهای مثبتشون رو گفت هم منفیشون رو.منم گفتم که از نظر کیفیت کتابای گاج و خیلی سبز عالین (اونایی که بیشتر معروفن البته!) از نظر نحوه برخورد من اندازه موهای سرم با خیلی سبز در تماس بودم و واقعا دیدم چقدر پرسنلشون خوش اخلاق هستن و خیلی عالی پاسخگویی میکنن فقط نمیدونم چرا بد قولن!! اگه همون اول بگن کتاباتون دو هفته ای میاد خیلی بهتره از این که بگن 5 روزه میاد بعدش 10 روز بشه نیاد هنوز!شاید بعضیها بگن این چند روز ارسال که ارزش این همه حرف نداره ولی سر جلسه کنکور میفهمیم که چقدر این زمانها ارزش داشتن!!

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mariyana نمایش پست ها
      من از حكمت و سبز گرفتم راضيم
      الگو نه ابدا پك زيستشو چاپ قديمي بود وظيفه شونه اخرين چاپو بدن تغيير نكرده كه نكرده چرا چاپ قديمي مونده رو دستشون
      دوستان نميگم الگو بده من براي هر درس يه كتاب حداقل از الگو دارم
      مسئله بي مسئوليتي و بد بودن سفارشات اينترنتي اون هاست ارزششو نداره به خاطر تخفيفش از نت بخريم كتاب فروشي مطمئن تره

درسته آخه بعضیا میگن چه فرقی داره تغییر که نداشته.من حرفم اینه که ازت پول کتاب چاپ 94 رو میگیرن و 93 میفرستن.کاری که گاج با من کرد مثل این میمونه که من برا پژو ثبت نام کنم بهم پراید بدن!!! بگن پژوهامون تموم شده معادلش دو پراید دادیم بهت تا بی حساب شیم

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن