خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 64
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینطوری که میگید همه کتابا غلط دارن پس چی بخونم که غلط یاد نگیرم؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط patrik نمایش پست ها
      عزیز تو هم فقط دنبال اینی که از اب گل الود ماهی بگیری، الان نمیفهم واقعا این پست شما چه ربطی به موضوع تاپیک داره؟

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط patrik نمایش پست ها
      غلطاش تو تستاشه اونم خیلی کم به هر حال همه کتابا غلط دارن ... شما اگ آموزشتون خوب باشه پیدا کردن غلطا راحته حاجی

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      غلطاش تو تستاشه اونم خیلی کم به هر حال همه کتابا غلط دارن ... شما اگ آموزشتون خوب باشه پیدا کردن غلطا راحته حاجی
      من فکر کردم آموزش را میگن

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      غلطای کتاب نمک کنکوره !!

یه جور تست هوشه !! مولف میخاد ببینه کیا حواسشون بیشتر جمه !!

با این همه تستای درست و غلط ==== > الان باید هر خط مطلبی که از هر جا میخونی درباره درست وغلطش فکر کنی و مطمئن شی !! === >> این دو سه تا غلطای کتاب نقل و نباتن

6. Top | #36
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این الگو دیگه مسخرشو در آورده
      دیروز رفتم کتاب دوم زیستو خریدم
      بعد داشتم ورقش میزدم دیدم چند صفحش سفیده و چاپ نشده

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با این اوصاف دیگه میترسم از الگو کتاب انلاین بخرم ( البته تا حالا 4 تا کتاب انلاین خریدم مشکل نداشته )

ولی اکه عمدا کتاب چاپ قبلی بندازن به بچه ها واقعا حرامشون بشه

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگرم کسى به اشتباه نون الگو رو آجر کرده حرومش

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به دوستان! من از الگو خرید اینترنتی کردم هم بسته بندی عالی بود هم پیگیری ضمنا آخرین چاپها هم امروز صبح دستم رسید! چرا الکی جو میدین!!!!!

10. Top | #40
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دنیا خیلی سبز
      الگو خوب نیس فروشگاش

11. Top | #41
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر تاج نمایش پست ها
      سلام به دوستان! من از الگو خرید اینترنتی کردم هم بسته بندی عالی بود هم پیگیری ضمنا آخرین چاپها هم امروز صبح دستم رسید! چرا الکی جو میدین!!!!!
      حتما اون چاپ قدیمی ها تموم شده دیگه واسه شما جدید فرستادن !

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      دنیا خیلی سبز
      الگو خوب نیس فروشگاش
      یعنی شمامیگی ما از خیلی سبز کتاب الگو بخریم؟؟؟؟

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      حتما اون چاپ قدیمی ها تموم شده دیگه واسه شما جدید فرستادن !
      ضمنا یه نکته دیگه هم هست مثلا شما زیست 1 چاپ 20 میخری ولی چاپ 18 میفرستن ولی چاپ 18 با 20 یکیه این چه مشکلی ایجاد میکنه! چون از چاپ 18 به بعد ویرایش نشده که مهم باشه!

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر تاج نمایش پست ها
      ضمنا یه نکته دیگه هم هست مثلا شما زیست 1 چاپ 20 میخری ولی چاپ 18 میفرستن ولی چاپ 18 با 20 یکیه این چه مشکلی ایجاد میکنه! چون از چاپ 18 به بعد ویرایش نشده که مهم باشه!
      دوست عزیز شما وقتی داری آنلاین خرید می کنید نسخه کتاب در سایت نوشته شده طبق گفته شما در سایت نوشته جاپ بیستم و قیمت فلان.... یعنی شما داری کتابی را اینترنتی میخری که چاپ 20 ان هست.

برای این مورد پلیس فتا بند قانونی داره:

عدم انطباق کیفیت و مشخصات فنی یا نوع خدمات با موارد اعلام شده از طرف فروشگاه

فروشگاه اعلام کرده شماره 20 اما شماره 18 داده! طبق بند بالا.
      به این ترتیب شما جنسی خریدی اما جنس دیگه ای براتون ارسال شده. حالا شما بیا بگو 20 و 18 هیچ تفاوتی نداره! این که دلیل نمیشه.

یک مثال: آیا 206 مدل 93 و 94 تفاوتی دارند؟ شما الان بری خودرو صفر بخری اما براتون یه نسخه 206 مدل 93 رو سند بزنن هیچ تفاوتی با 206 سند خورده در 94 داره؟

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حالا این که خوبه هنوز.من از دو تا انتشارات(گاج و خیلی سبز) خرید اینترنتی کردم که صدای تبلیغاتشون تا آسمونا میره!! و جمعا هزینه ام بالای 500 هزار شده!! بعد گاج به جای اینکه اون چیزایی که من سفارش دادم بفرستن به جای کتاب پاسخ نامه تشریحی زیست شناسی و کتاب خط ویژه عربی و دینی و ... ورداشتن کتاب پرسمان و امتحان یار پیش دانشگاهی تجربی رو با دو تا فلش کارت و یه جدول عناصر برام فرستادن!!!!! بعد که تماس گرفتم باهاشون میگن اون کتابایی که تو سفارش داده بودی هنوز چاپ نشده برا همین اومدیم با پولی که تو دادی سر به سر کردیم با کتابای پرسمان و امتحان یار!!!بعدش جالبه که همه کتابای پرسمان و امتحان یار که 4 تاس با فلش کارتها قیمتش به قیمت یکی از اون کتابهایی که من سفارش دادم نمیرسه!!و من که از سایت حکمت پرسیدم گفتن که موسسه باید هر تغییری که داشته باشه چه کتاب چاپ نشده باشه چه تغییر قیمت داده بشه با خریدار هماهنگ کنه.نه اینکه ورداره سر خود کتاب قصه هاشو بفرسته!!تازه زنگ زدم گاج طلبکارم هستن!!نمیدونم وقتی کتابی چاپ نشده و معلوم نیست کی چاپ بشه چرا مینویسین اسمشو تو لیست کتابا.خدا بگم .....
      قبل اینکه سفارش بدم کتابا رو ازشون پرسیدم که چه چاپی رو ارسال میکنید میگن 94 بعدش ورداشتن دین و پاسخش و فیزیک پیش و پاسخش رو چاپ 93 فرستادن برام.واقعا متاسفم که وقتی بوی پول میاد خیلی چیزا زود رنگ میبازن.

انتشارات خیلی سبز هم 28 شهریور سفارش دادم کتابامو.با وجودی که ارسال پستیش رایگانه ولی از من 20 هزار هزینه پستی گرفتن تو طرح حکمت و اینجا رو داشته باشین که 28 شهریور سفارش دادم 5 مهر تحویل پست تهران دادن !!!.اونم نمیدونم با چه پستی فرستادن که هنوز تو تهران گیره!!! فکر کنم به کنکور 98 برسه کتابام.فقط خدا کنه وقتی بیاد کسری یا مشکلی نداشته باشه که دیگه عملا با این وضعیت موسسه ها میره برای کنکور96 حداقل!!همین الان اگه برین سایت خیلی سبز گفته کتابا 5 تا 6 روزه نهایتا میرسه به دستتون ولی من الان حدودا دو هفته اس که منتظرم!!!

واقعا میشه گفت متاسفیم که اصلا درک نمیکنن شرایط کنکوریها رو تو این زمانهای حساس.اگه با فرغون کتابام رو میفرستادن از تهران به شهرمون تا الان میرسید

ویرایش توسط alk1370 : 10 مهر 1394 در ساعت 09:12

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن