خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ویرایش زیست جامع گاج چقدر تغییر داشته؟

سلام به همه دوستان
      من دو ماه پیش زیست جامع گاج رو خریدم، که ویرایش قبلیه ولی پاسخنامش رو نخریدم
      الان میخواسم برم پاسخنامه رو بخرم که دیدم ویرایش جدید اومده، میخواسم ببینم ویرایش جدید چقدر تغییر داره؟ ارزش داره من کتاب نویی که خریدم رو بندازم دور برم یه سری پرسش و پاسخ جدید بخرم یا اینکه اون قبلیه هم خوبه و فقط برم پاسخ همون قبلی رو بخرم که احتمالا هنوز تو بازار موجوده؟
      راسی بحث مالیش هم نسبتا برام مهمه نگید اگه بحث مالیش مهم نیس برو جدید بخر بره یه دفعه،
      مرسی دوستان پیشاپیش از جواب هاتون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط پاسخ همون قبلیه رو بخر.
      کتاب درسی یه سری تغیراتی داشته که میتونی از اینترنت پیداشون کنی. مثلا کتاب دوم قبلا گفته بود که پلی ساکاریدها نقش اصلیشون در سلول ساختاری هست ولی الان دیگه حذف شده.
      در حدی نیتس که کتاب نو رو بندازی دور. من خودم کتاب سال 92 رو استفاده میکنم

3. Top | #3
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      کتاب چاپ جدید رو دیدم امروز . چاپ قبلی رو دارم خودم .
      فقط سوالایی که نکته هاشون تو کتابای امسال حذف شدن از کتاب حذف شدن و چیزایی که امسال به کتاب اضافه شدن ازشون تست طرح شده .
      بقیه سوالا هیچ تغییری نداشتن .

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      فقط پاسخ همون قبلیه رو بخر.
      کتاب درسی یه سری تغیراتی داشته که میتونی از اینترنت پیداشون کنی. مثلا کتاب دوم قبلا گفته بود که پلی ساکاریدها نقش اصلیشون در سلول ساختاری هست ولی الان دیگه حذف شده.
      در حدی نیتس که کتاب نو رو بندازی دور. من خودم کتاب سال 92 رو استفاده میکنم
      عامووو
      تغییرات کجا بود ؟؟؟
      ایشون کتاب رو دو ماه پیش خریده بودن - اون وقت شما از کدوم تغییرات صحبت میکنی ؟؟؟
      کتاب زیست 93 و 94 هیچ فرقی ندارن - بهزاد چاپ 92 داره میگه با 92 هم هیچ فرقی نداره
      به قول جناب خان حالا میخوای بیام برات
      راستی نقش اصلی پلی ساکارید ها ساختاری هست - مگه غیر از اینه ؟‌ اینو تو نشر الگو هم قید کردن - البته کتاب میگه درساختار و استحکام سلول نیز نقش دارند - یعنی نقش اصلی شون ساختاری نیست - یه معلم زیست هم داشتیم که میگفت پلی ساکارید ها در اصل انرژی زا هستند ولی در ساختار هم نقش دارند

-----
      و اما شما دوست عزیزی که پاسخ نامه ندارید - شما باید تو کتاب فروشی ها بگردید - کاری به سال چاپ و شماره چاپ نداشته باشید - کتاب شما الان 5335 عدد تست داره - پس دنبال پاسخ نامه ای باش که 5335 عدد پاسخ تست داشته باشه - واسه من تا حالا دو بار این طور اتفاق افتاده

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.arvin نمایش پست ها
      کتاب چاپ جدید رو دیدم امروز . چاپ قبلی رو دارم خودم .
      فقط سوالایی که نکته هاشون تو کتابای امسال حذف شدن از کتاب حذف شدن و چیزایی که امسال به کتاب اضافه شدن ازشون تست طرح شده .
      بقیه سوالا هیچ تغییری نداشتن .
      یا سید عباس !!!
      چیا حذف شدن و ما خبر ندارییم
      یکم شفاف سازی کنید خو
      ویرایش توسط Yek.Doost : 11 شهریور 1394 در ساعت 23:50

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      100 تا تست اضافه شده منم جلد قبلیو داشتم اما پاره شد حیف....حالا نمیدونم این 100 تا مال کدومان.....ارزش نداره عوض کنی....کتاب زیست چاپ جدیدو بگیر گاجت همون قبلی
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

6. Top | #6
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yek.Doost نمایش پست ها

یا سید عباس !!!
      چیا حذف شدن و ما خبر ندارییم
      یکم شفاف سازی کنید خو
      مثلا تستایی که درباره مشخص کردن سن درختان بر اساس حلقه های سالیانه تو گیاهان بودن چون تو چاپ جدید این موضوع از کتاب حذف شده رو دیگه توی چاپ جدید نیاوردن !

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت پیشکسوتان عزیز

ببخشید 1سوال داشتم امسال خواهرم پیش دانشگاهیه ومنم بهش الگورو پیشنهاد داده بودم حتی تمام کتاباشم به روز کردم ولی متوجه شدم تستاش براش سنگینه یکم... من خودم پارسال گاج زدم ایا لازمه کتابو به روز کنم ؟ تغییرات در چه حد بوده؟ من پستا رو خوندم متوجه نشدم..

ممنون

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      سلام خدمت پیشکسوتان عزیز

ببخشید 1سوال داشتم امسال خواهرم پیش دانشگاهیه ومنم بهش الگورو پیشنهاد داده بودم حتی تمام کتاباشم به روز کردم ولی متوجه شدم تستاش براش سنگینه یکم... من خودم پارسال گاج زدم ایا لازمه کتابو به روز کنم ؟ تغییرات در چه حد بوده؟ من پستا رو خوندم متوجه نشدم..

ممنون
      سلام عزیزم
      شما پارسال فقط گاج و کتاب درسی رو برای زیست خوندید ؟
      چون پزشکی قبول شدید میپرسم چون زیست الگو برای منم سنگینه .

در رابطه با سوالتون : بیشتر بچه هایی که کتاب پارسال رو دارن از همون استفاده میکنن .
      ویرایش توسط lily7 : 02 آذر 1394 در ساعت 15:05

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت پیشکسوتان عزیز

ممنون
      بله باید به روزش کنید،چون تغییرات جدید رو نمیشه نادیده گرفت و زیستم درسی نیست که بشه از کتابای قدیمی استفاده کرد،چون چیزای که اضافه شدن کاندیدای طح سوالن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت پیشکسوتان عزیز

ممنون
      زیست 2 خیلی تغییرات داشته ک توی گاج هم اعمال شده این تغییرات

ولی زیست 1 و پیش خیلیی تغییرات نداشت

ب نظرم بهتره یه کتاب براشون تهیه کنید
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      سلام عزیزم
      شما پارسال فقط گاج و کتاب درسی رو برای زیست خوندید ؟
      چون پزشکی قبول شدید میپرسم چون زیست الگو برای منم سنگینه .

در رابطه با سوالتون : بیشتر بچه هایی که کتاب پارسال رو دارن از همون استفاده میکنن .
      من کتاب درسی 7 8 دور + گاج + سوالات قلم چی..جزوات عمارلوم خوندم شما همایششم بخونی همونه کافیه

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان .. کتاب زیست نموداری مهر و ماه رو کی دیده ؟ کتاب نموداری بهتر از این سراغ دارید ؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)