خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

دیپ مجدد یا ...

سلام دوستان.من واقعا موندم چیکار کنم.یکی بهم میگه دیپ مجدد بگیر یکی میگه نمی خواد بگیری بشین بخون.
      من معدل کتبیم تقریبا14هست اینم نمراتم
      دینی14.5 زبان فارسی13 ادب16 عربی15 زبان 14 فیزیک14 شیمی 15.25 ریاضی 10 زیست12 زمین17
      بیشتر معلم ها بهم گفتن بشین بخون نمی خواد دیپ مجدد بگیری.شمایی که تجربه دارین بگین....
      میشه زیر2000 منطقه2شد؟؟؟؟حدود درصد ها بهم بگین.می خوام اگه کارم سخته توی دی دیپ مجدد بگیرم
      درضمن فارغ از تحصیلم
      خیلی واسم مهمه ممنون میشم
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      اصن شک نکن ک دیپلم مجدد بگیری . اونایی که بهت گفتن نگیر فقط میزان تاثیر سوابق رو میدونن . نحوه تاثیر رو ک نمیدونن . وقتی نمره 16 نبه 20 نصف تراز رو از دست میده باید دیپلم مجدد بگیری برادر من

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      واقعا نمیدونم.من تا الان نشستم تقریبا دوم رو بستم که دیپ مجدد بگیرم توی دی ماه.ولی حرف خیلی ها داره سردم میکنه.خواستم از بچه هایی مثل شما که سرشون تو حساب کتاب تاثیراتو این چیزا هست کمک بگیرم
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دیپلم مجدد خیلی وقت گیره فکر نکنم ارزش داشته باشه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali96 نمایش پست ها
      دیپلم مجدد خیلی وقت گیره فکر نکنم ارزش داشته باشه
      ارزش که داره ولی واقعا یک ماه کامل وقتمو میگیره

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من سعی کن حتما دیپ مجدد بگیری اگر رتبه خوب مد نظرت هس
      مثلا کسی که میگه من 5 یا 6 هزار برام کافیه همون یه ماه بخونه قطعا بهش میرسه با هر معدلی ولی اگه زیر 2000 یا بهتر مد نظرت هس حتما بگیر دیپ مجدد
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      بنظره منم واسه دیپ مجدد اقدام کنید
      تاثیر معدل خیلی افتضاحه
      هرکیم میگه نیست دروغ میگه !

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.nikhalat نمایش پست ها
      به نظر من سعی کن حتما دیپ مجدد بگیری اگر رتبه خوب مد نظرت هس
      مثلا کسی که میگه من 5 یا 6 هزار برام کافیه همون یه ماه بخونه قطعا بهش میرسه با هر معدلی ولی اگه زیر 2000 یا بهتر مد نظرت هس حتما بگیر دیپ مجدد
      صد درصد رتبه خوب مدنظرم هست.این زیر دوهزار حداکثرش هست ک می خوام.چشم انشاا.. دی ماه می گیرم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      ببین بزار اینطور بت میگم خودت حساب کن بگیری یا نه
      معدل 14 اگه تاثیر همین 25 بمونه
      ترازتو احتمالا از 1000 تا 1500 کم میکنه نسبت به معدل 20
      حالا برات مثال میزنم
      فرض کن تراز کنکورت 9000 شد که با این تراز باید حدود 1000 عه منطقه 2 بشی
      اگه بشه 7500 - 8000 رتبت حدود 3500 میشه
      حالا خودت تصمیم بگیر 1 ماه ارزش اینو داره یا نه
      ولی اگه من جات بودم اگه دیپلم نمیگرفتم اصن نمیخوندم
      run forrest runnn

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اینجوری که شما میگین واقعا غیر ممکنه.مگر اینکه ی معجزه بشه با این معدلم
      ایشالا میگیرم دی ماه.الان حدودا 10ساعت مخونم می خوام جلو افتاده باشم که بتونم جبران دی ماه بکنم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بچه ها ی خواهش دیگه دارم.اگه کسی خلاصه دروس سوم انسانی واسه امتحان داره بهم بده لینکشو یا ی سایت بهم معرفی کنین ک بدرد بخور باشه
      مرسی از اینکه حواب دادین دوستان

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سوال تاثیر معدل دقیقا چه بلایی میتونه سر یه نفر بیاره ؟؟

من شنیده بودم رتبه 1000 میتونه به 8000 تبدیل کنه ؟!

درسته ؟
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حتما دیپ مجدد بگیر منم با 16/82 تجربی میخوتم دیپ مجدد انسانی بگیرم عمومیا که آسونه اختصاصیاشم یجور 10 میگیریم دیگه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط taha taha نمایش پست ها
      اصن شک نکن ک دیپلم مجدد بگیری . اونایی که بهت گفتن نگیر فقط میزان تاثیر سوابق رو میدونن . نحوه تاثیر رو ک نمیدونن . وقتی نمره 16 نبه 20 نصف تراز رو از دست میده باید دیپلم مجدد بگیری برادر من
      کاملا درسته کاش بقیه هم اطلاعاتشون در حد شما بود. الان خیلی ها فکر میکنن امتحان ادبیات رو 17 گرفتن از اون 25% تاثیر سوابق هم 21% نصیبشون شده ولی . . .
      نمرات تراز گرفته میشن و تراز طوری نیست که نمره 10 از اون 25% مقدار 12.5 درصد به خودش اختصاص بده.
      در درس هایی مثل فارسی و دینی و زبان کسی نمره زیر 17 گرفته باشه به زور نصف تراز رو میتونه به خودش اختصاص بده چون میانگین نمرات نهایی این درس ها در بین داوطلبان اصلی کنکور خیلی بالاست. کسی درس زیست رو نهایی 15 گرفته باشه نهایتا نیمی از اون تراز رو میگیره البته حدسی بود ولی مقدار دقیقشم همین حدود هست.
      در تراز گرفتن دوتا چیز خیلی مهمه یکی میانگین نمرات در بین همه دانش آموزان و یکی هم انحراف از معیار. اینا هم فقط دست سازمان سنجش هست و ما نمیتونیم دقیق تراز ها رو بگیم ولی با توجه به تاثیر نمرات نهایی روز رتبه ها میتونیم حدس هایی دقیق بزنیم که چه نمره ای در چه درسی چه ترازی میگیره.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      دقیقا همین امشب خدایی رییس سنجش گفت معدل 19 به پایین خیلی سخته ک به پزشکی فک کنن! . حتما دیپلم مجدد بگیر . حتماااااااااااااااااااااا اا . هر سوالی ام داری بیا از خودم بپرس که دو ساله درگیر این قضیه ام .

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن