خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدومش ؟!؟

رأی دهندگان
    136. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • «زیست جـــامع تخته سیاه»

25 18.38%
    • «زیست جـــامع گـــــــــــاج»

90 66.18%
    • «زیست جـــامع مــهرومــاه»

21 15.44%
    صفحه 1 از 19 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 274
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

** رجز خوانی غــول های زیست جـــامع کنکور 95 **

zist01.jpg2-3451.jpgzist0mehromah01.jpg

زیست جــامع تخته سیاه vs زیست جــامع گـــاج vs زیست جــامع مهروماه
      ......................
      850 صفحه | 1000 صفحه | 700 صفحه
      ؟؟؟؟ تست | 5335 تست | (6000+4000) تست
      42 تومن | 62 تومن | ؟؟؟؟؟ تومن

..................................

++ اول تر از همه :

گفته میشه در قدیم زمانی که یه «بُــــزرگ» وارد مجلسی میشد، شاگردا و مریدان و صاحب منسبا و اونایی که خرقه ای بر دوش داشتن، که به نوعی نشان از بزرگی اون ها هم بوده ==== > به هنگام ورود «بُــــزرگ مجلس»، به منظور ادای احترام و اینکه در مقابل این بُــــزرگ هیچ حرفی برای گفتن ندارن و تمامش تواضع و کُرنش هستش، خرقه از دوش، کلاه از سر و عبا از تن بر میداشتن و برمیکندن و در مقابل «بُــــزرگ» به آتیش می انداختن === > و سپس بیت زیر میخوندن :

ماجرا کم کن و باز آ که مرا مَردُم چشم

خرقه از سر به در آورد و به شُکرانه بسوخت

++ حالا شاید یکی بگه، اینا چه ربطی به عنوان تاپیک داره ؟!؟ == >> ساده است :: قراره اینجا به شرح و بسط و رجز خوانی این 3 غول زیست جامع کنکور 95 بپردازیم ==== > با این حال هر کدوم اون ها قبل از ورودشون، به منظور ادای احترام، تواضع و کُرنش در مقابل
      «زیست نشر الگو»، خرقه از دوش، کلاه از سر و عبا از تن برکندن، و در آتش انداخته و فرصت جولون یافتن، که بنده در ادامه به سمع و نظر شما میرسانم ::

=== >> نکات مربوط به هریک کتابا ::

++ مولف زیست جامع گاج : دکتر امید شیخ حسنی ==== >> خوش تیپ، باسواد و باکلاس === >> بیشتر ازش نمیدونم خُب !
      >> لینک صفحه معرفی : «زیست جـــامع گـــاج»
      2015-09-03_1-49-21.jpg
      ......................
      ++ مولف زیست جامع تخته سیاه : دکتر مهدی آرامفر ==== > اینو میدونم نگاه بازار پسندیش یکه ! و کتاب ژنتیکش خیلی خوبه !!
      >> لینک صفحه معرفی : «زیست جـــامع تخته سیاه»

......................
      2015-09-07_14-39-00.jpg
      ++ مولفان زیست جامع مهروماه :
      1- دکتر حامد اختیاری : از مردان نیک روزگار هستش : که اکثرن ایشونو در وادی زیست و کنکور میشناسن ==== > با این حال بنده ایشونو در دهاتمون (دانشگاه فردوسی مشهد) بنا به سخنرانی هایی که برای کاهش و درمان اعتیاد معتادین محترم داشتن، و برنامه هایی که در این موضوع در تلویزیون از ایشون پخش شده، میشناسم !!

2- دکتر محمد حمیدی : یه مولف جدید (قبلن حامد بنازاده بوده!) ==> به احتمال قوی، تخصصشون در زیست گیاهی هستش == >> لقمه گیاهی مهروماه هم از ایشونه !!

3- دکتر مجید نیک راد : ایشون هم جدید هستن == > به احتمال قوی، تبحر خاص در ژنتیک دارن == > لقمه ژنتیک مهروماه هم از ایشونه

>> لینک صفحه معرفی : «زیست جـــامع مهروماه»
      2015-09-03_8-42-36.jpg
      Armaghan

=== >>بعضی نکات و نظرات دوستان واسه ی جمع بندی ::

+++نکته جالب و قابل توجه از دوست عزیز Mersad :: دقت کردید این مولفا علاقه شدیدی به شیر و پلنگ دارن طرح ۳ جلد هم مربوط به این گربه سانان تازه گاج زحمت کشیده جنس ماده هم کشیده برا جلد دومش' (خودم اول متوجه نشدم : حالا که سه تاییشون کنار همن ... ) : واسه خودم هم جالبه !!

+++نکته از
      rezagmi : چاپ قبلی مهرماه با این که تستهاش خیلی قدیمی بود ولی نکته های جالب و خوبی داشت توضیحاتش هم به دل می نشست!امیدوارم چاپ جدیدش هم همونطوری باشه

+++یه جدیدش از خودم : زیست جامع گاج مثل اون دو تا دیگه همین طوری ولنگو و معذب نیستش، واسه خودش عیال داره، خانوم داره، تاج سر داره، همدم داره، همسر داره !! ==== > ما دیگه اسمی از عیالش نیاوردیم حرمت خانوم حفظ بشه وسط دو تا غول تشنگ معذب نباشه

+++ یه نکته از alimajdi عزیز : يادمه پارسال پيش١رو از رو هر 3کتاب خوندم. سخترين سوالارو مهروماه داشت

+++ نظری بس مقبول و محترم از داداش bbehzad :: تخته سیاه تستاش از گاج قویتره .تستای شمارشیش زیادتر شده .تستای مفهومی خوبی داره.ترکیبیاش عالین .پاسخنامه فوق قوی داره واقعا هر پاسخش درسنامس .ولی با اختلاف زیادی از گاج بالاتر نیست .گاج پارسال که اومد به خاطر این معروف شد که سوالاشو از بقیه کتابا سریعتر اپدیت کرد وگرنه اصلا کتاب شاخی نبود خودم پارسال فقط گاج خوندم که میگم.

+++ یه نکته قابل تأمل از داداش Ahmadvand70 :: شما چه با حرف رتبه برتر ها انتخاب کنین چه خودتون انتخاب کنین، در نهایت باید برسین به کتاب گاج یا الگو. اگه به کتابی مثل فاگوزیست رسیده باشین یعنی یکی از یوزرهای فردین جوادی شما رو دچار اشتباه کرده.

++ نکته ای از داداشی اسطوره :: من که واسه منبع دوم ' بعد الگو' تخته سیاه جدیدو میگیرم ! تخته سیاه تا سال ۹۰ شاخ زیست بود ! حالا دوباره میخواد به عرصه برگرده! من که بهش اعتماد دارم!

++ نکته ای از دادشی Nima1220 :: یکی از مولف های مهر و ماه (نیکراد) دبیر مدرسه ی ما بود (ما سوم بودیم ایشون دبیر پروازی کنکوریا بودن). بچه ها ازش تعریف میکردن میگفتن خیلی خوب درس میده و به مطالب و نکات مسلطه ، خودش واسه کتاب تست نشر الگو و گاج رو سفارش کرده بود (!). یه جزوه هم داشت خیلی ازش تعریف میکردن، یه روز دیدمش 60 درصدش کپی همایش عمارلو بود بخصوص شکل هاش

++ نکته ای ata1001 :: تخته سیاهو دیدم انصافا کتاب خوبی شده!

++ یه نظر خوب دیگه از داداش
      _ZAPATA_ :: با نظر آقا بهزاد موافقم
      ديشب يه سر رفتم كتابفروشي تخته سياه واقعا ويرايش شده بود و تستاي خيلي خوبي هم داشت
      تستاش از گاج و خيلي سبز بهترن و يه جورايي هم سطح(سبك) سوالات زيست آزمون هاي قلمچي هست

ویرایش توسط Mr. ARAD : 18 شهریور 1394 در ساعت 05:37

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دقت کردید این مولفا علاقه شدیدی به شیر و پلنگ دارن طرح ۳ جلد هم مربوط به این گربه سانان تازه گاج زحمت کشیده جنس ماده هم کشیده برا جلد دومش'
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
      نقد منتخب من درباره ی کتاب زیست نشر الگو
      در سایتشون:
      http://www.olgoopub.ir/sn/books/pt/full/id/177
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)

بزرگ اونیه که سرش گندس نه هیکلش رو الاکلنگم بالاتره ....

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب حالا به جز ظاهرش درمورد مطالب توش هم یه نظری بدین

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis413 نمایش پست ها
      خب حالا به جز ظاهرش درمورد مطالب توش هم یه نظری بدین
      میگن یه روز یارو خواب پورشه می بینه ==== > بیدار که میشه میگن خواب چی دیدی ؟!؟ === > میگه خواب پورشه === > میگن، خُب چه جوری بود ؟!؟ ==== > میگه نه اینکه من فقط پراید دیدم ، خودشو پورشه دیدم، توشو پراید !!
      ...........

:: هنوز اطلاعات چندانی ازشون در دسترس نیست !!

فعلن ظاهرشو ببین حالشو ببر !!
      ویرایش توسط Mr. ARAD : 11 شهریور 1394 در ساعت 10:44

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      تخته سیاهو دیدم انصافا کتاب خوبی شده! اما کتاب بسه دیگه من با همین گاج و خیلی سبز میرم جلو فک کنم زمان اجازه نده یه سرکیم به تستای این کتاب بکشم
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata1001 نمایش پست ها
      تخته سیاهو دیدم انصافا کتاب خوبی شده! اما کتاب بسه دیگه من با همین گاج و خیلی سبز میرم جلو فک کنم زمان اجازه نده یه سرکیم به تستای این کتاب بکشم
      عزیز واسه ما که دستمون از زمین و آسمون کوتاست === > یه کم از خوبیاش بگو ما هم مستفیض بشیم

یه چی بگو، دندون شکن، کمر شکن، بمب افکن، هسته ای !!
      ویرایش توسط Mr. ARAD : 11 شهریور 1394 در ساعت 10:50

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مگه گاج جامع اومد بیرون؟

با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مگه گاج جامع اومد بیرون؟
      بـــــــــــــــعله

هم خودش هم عیالش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها
      بـــــــــــــــعله

هم خودش هم عیالش
      عیالش؟

با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عیالش؟

زیست جامع گاج که مثل اون دو تا دیگه همین طوری ولنگو و معذب نیستش، واسه خودش عیال داره، خانوم داره، تاج سر داره، همدم داره، همسر داره !! ==== > ما دیگه اسمی از عیالش نیاوردیم حرمت خانوم حفظ بشه وسط دو تا غول تشنگ معذب نباشه

این هم فقط به خاطر شوما چون خانومید

jeld2zist-shenasi93-3-.jpg

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      چاپ قبلی مهرماه با این که تستهاش خیلی قدیمی بود ولی نکته های جالب و خوبی داشت توضیحاتش هم به دل می نشست!امیدوارم چاپ جدیدش هم همونطوری باشه

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      يادمه پارسال پيش١رو از رو هر 3کتاب خوندم
      سخترين سوالا ,و مهروماه داشت
      فک نکنم بعد از خوندن الگو گاج کمکى کنه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: zist01.jpg
مشاهده: 1141
حجم: 50.2 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2-3451.jpg
مشاهده: 1121
حجم: 13.7 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: zist0mehromah01.jpg
مشاهده: 1139
حجم: 84.8 کیلو بایت

زیست جــامع تخته سیاه vs زیست جــامع گـــاج vs زیست جــامع مهروماه
      ......................
      750 صفحه | 1000 صفحه | 700 صفحه

++ اول تر از همه :

گفته میشه در قدیم زمانی که یه «بُــــزرگ» وارد مجلسی میشد، شاگردا و مریدان و صاحب منسبا و اونایی که خرقه ای بر دوش داشتن، که به نوعی نشان از بزرگی اون ها هم بوده ==== > به هنگام ورود «بُــــزرگ مجلس»، به منظور ادای احترام و اینکه در مقابل این بُــــزرگ هیچ حرفی برای گفتن ندارن و تمامش تواضع و کُرنش هستش، خرقه از دوش، کلاه از سر و عبا از تن بر میداشتن و برمیکندن و در مقابل «بُــــزرگ» به آتیش می انداختن === > و سپس بیت زیر میخوندن :

ماجرا کم کن و باز آ که مرا مَردُم چشم

خرقه از سر به در آورد و به شُکرانه بسوخت

++ حالا شاید یکی بگه، اینا چه ربطی به عنوان تاپیک داره ؟!؟ == >> ساده است :: قراره اینجا به شرح و بسط و رجز خوانی این 3 غول زیست جامع کنکور 95 بپردازیم ==== > با این حال هر کدوم اون ها قبل از ورودشون، به منظور ادای احترام، تواضع و کُرنش در مقابل «زیست نشر الگو» خرقه از دوش، کلاه از سر و عبا از تن برکندن، و در آتش انداخته و فرصت جولون یافتن، که بنده در ادامه به سمع و نظر شما میرسانم ::

++ مولف زیست جامع گاج : دکتر امید شیخ حسنی ==== >> خوش تیپ و باسواد و باکلاس === >> بیشتر ازش نمیدونم خُب !

++ مولف زیست جامع تخته سیاه : دکتر مهدی آرامفر ==== > اینو میدونم نگاه بازار پسندیش یکه ! و کتاب ژنتیکش خیلی خوبه !!

++ مولفان زیست جامع مهروماه :
      1- دکتر حامد اختیاری : از مردان نیک روزگار هستش : که اکثرن ایشونو در وادی زیست و کنکور میشناسن ==== > با این حال بنده ایشونو در دهاتمون (دانشگاه فردوسی مشهد) بنا به سخنرانی هایی که برای کاهش و درمان اعتیاد معتادین محترم داشتن، و برنامه هایی که در این موضوع در تلویزیون از ایشون پخش شده، میشناسم !!

2- محمد حمیدی : یه مولف جدید (قبلن حامد بنازاده بوده!) ==> به احتمال قوی، تخصصشون در زیست گیاهی هستش == >> لقمه گیاهی مهروماه هم از ایشونه !!

3- مجید نیک راد : ایشون هم جدید هستن == > به احتمال قوی، تبحر خاص در ژنتیک دارن == > لقمه ژنتیک مهروماه هم از ایشونه

..............
      عمدن نکته ها رو این جا میارم تا بعد به یه جمع بندی مشخص ازشون بشه رسید و کار راحت تر باشه :

نکته جالب و قابل توجه از دوست عزیز Mersad :: دقت کردید این مولفا علاقه شدیدی به شیر و پلنگ دارن طرح ۳ جلد هم مربوط به این گربه سانان تازه گاج زحمت کشیده جنس ماده هم کشیده برا جلد دومش' (خودم اول متوجه نشدم : حالا که سه تاییشون کنار همن ... ) : واسه خودم هم جالبه !!

نکته از rezagmi : چاپ قبلی مهرماه با این که تستهاش خیلی قدیمی بود ولی نکته های جالب و خوبی داشت توضیحاتش هم به دل می نشست!امیدوارم چاپ جدیدش هم همونطوری باشه

یه جدیدش از خودم : زیست جامع گاج مثل اون دو تا دیگه همین طوری ولنگو و معذب نیستش، واسه خودش عیال داره، خانوم داره، تاج سر داره، همدم داره، همسر داره !! ==== > ما دیگه اسمی از عیالش نیاوردیم حرمت خانوم حفظ بشه وسط دو تا غول تشنگ معذب نباشه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      قلمچی<گاج<خیلی سبز<تخته سیاه<الگو<وسواس کتاب!

جدا از شوخی این نظر منه....
      مهروماه ندیدم کتاب زیستشو هر کی داره بگه حد واسط کدوم کتاباس یا سره؟تهه؟
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قلمچی<گاج<خیلی سبز<تخته سیاه<الگو<وسواس کتاب!

جدا از شوخی این نظر منه....
      مهروماه ندیدم کتاب زیستشو هر کی داره بگه حد واسط کدوم کتاباس یا سره؟تهه؟
      عزیز

فکر نمیکنی یه مقدار نسبت به خیلی سبز! کم لطفی نشون دادی ؟!؟

صفحه 1 از 19 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن