خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

از کارشناسی ارشد به پزشکی

با سلام . میخواستم بدونم من از ارشد روانشناسی بالینی می تونم پزشکی آزاد بخونم؟ با توجه به اینکه از شرکت در سراسری منع شدیم! و اینکه حدود رتبه قبولی برا منطقه 3 چیه ؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gilda36 نمایش پست ها
      با سلام . میخواستم بدونم من از ارشد روانشناسی بالینی می تونم پزشکی آزاد بخونم؟ با توجه به اینکه از شرکت در سراسری منع شدیم! و اینکه حدود رتبه قبولی برا منطقه 3 چیه ؟
      سلام
      هدفتون از رفتن به پزشکی چیه ؟؟

فک کنم بتونید در آزاد شرکت کنید

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله مشکلي نيس واسه آزاد.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سلام به احتمال خیلی بالا ازاد مانعی نداره اما بازم تو سایت خود سنجش بپرسین محض اطمینان خاطر
      خدای من..
      هر اتفاقی هم بیفته...
      حتی اگه امسال نتونم به اونی که ارزوشو دارم برسم تهش میدونم تا هستی نباید از ارزوم دست بکشم
      حتما یه دلیلی داشته که این ارزو تو من هست...این هدف...
      مطمعنم پشتمو خالی نمیکنی...
      محکم محکم دستمو بگیر خدا...
      دلم برات تنگه...
      محکم بگیر دستمو خدا....

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avant نمایش پست ها
      سلام
      هدفتون از رفتن به پزشکی چیه ؟؟

فک کنم بتونید در آزاد شرکت کنید
      خیلی جاها تو روانشناسی بالینی دستتون بسته است برای درمان کامل و این در حالیه که شما می تونید اما اجازشو ندارید چون پزشک نیستید. مسلما هدفم در مسیر اعصاب و روان یا روانپزشکی هست. همچنین بالا بودن درآمد هم مدنظرم هست. بهرحال احساس می کنم این مسیر میتونه در دراز مدت مکمل خوبی در کنار تجربه بالینی من باشه. هرچند هنوز تصمیم قطعی نگرفتم.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی جاها تو روانشناسی بالینی دستتون بسته است برای درمان کامل و این در حالیه که شما می تونید اما اجازشو ندارید چون پزشک نیستید. مسلما هدفم در مسیر اعصاب و روان یا روانپزشکی هست. همچنین بالا بودن درآمد هم مدنظرم هست. بهرحال احساس می کنم این مسیر میتونه در دراز مدت مکمل خوبی در کنار تجربه بالینی من باشه. هرچند هنوز تصمیم قطعی نگرفتم.
      در هر صورت ؛موفق باشید و به هدفتون برسید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از شرکت در کنکور سراسری منع نشدین از پذیرفته شدن در روزانه منع شدین شما. میتونین کنکور سراسری بدین و دانشگاه آزاد قبول بشین و برین پزشکی.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بله میشه رتبه حدود حداکثر 3 هزار
      مشاور

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      یعنی چی ازپذیرفته شدن توروزانه منع شدن ؟
      آدم باش همین

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا74. نمایش پست ها
      یعنی چی ازپذیرفته شدن توروزانه منع شدن ؟
      یعنی دانشگاه ازاد یا غیرالنتفاعی فقط میتونه شرکت کنند
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام گیلدا جون. چقدر به تصمیمت فکر کردی؟ منم مثل شما ارشد دارم و ازدواج کردم و همه از مشکلات راه منو میترسونن...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میترسم تو شش سالی که برا دندون وقت میذارم البته در صورت قبولی، از زندگیم بمونم. الان بچه ندارم ولی بالاخره که میاد و تربیتش مهمه. شما که روانشناسی نظری نداری؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم ارشد دارم!

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم. همه چیز بستگی به این داره که شرایط چقدر مناسب باشه و شما تصور میکنی در مسیر و در انتهای راه به چه چیزهایی دست پیدا می کنی. خیلی مهمه که تصوراتت واقع بینانه باشه! این مسیر جدید چقدر ارتباط داره به راهی که تا اینجا اومدی؟ چقدر انرژی و توان برا این انتخاب داری؟ چقدر آدمهای دور و برت می تونن بهت کمک کنن؟ از چه چیزهایی میگذری و اونها رو فدا می کنی؟ آیا ارزششو داره؟ این اون چیزیه که واقعا می خوای؟ آیا وقت مناسبی براش هست یا می تونی به یه زمان دیگه موکولش کنی؟ و ...
      همه ما دنبال چیزی هستیم که او احساس خوبه رو بهمون بده که بهش می گیم خوشبختی
      حالا مهمه که تصمیمات و انتخاب های ما (هر چی که باشه) در نهایت به داشتن اون احساس خوب کمک کنه

موفق باشی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ازاد میتونی بخونی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن