خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 52 از 52
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط muhammad نمایش پست ها
      من تغییراتش رو نمیدونم ولی درسنامه های خود خیلی سبز خوبه اما چنگی به دل نمی زنه. پیشنهاد من بهتون ریاضی گاج سوم و خصوصا پیشش رو بگیری. اونا هم درسنامه دارن هم بعد از درسنامه تست آموزشی دارن و بعد از اونم تست های اصلی. من بهتون قول میدم که اگه درسنامه شو قشنگ بخونی به جز چندتا تست محدود وگرنه بقیه رو همشون درست میزنی. سعی کن حتما پاسخ تستا رو هم بخون چون شاید راه حل کوتاهی یا نکته ای اومده باشه که شما بش توجهی نکردی. بخدا واست عین آب خوردن میشه.
      مهم نی از رو پاسخ نامه نیگا کنی منم گاهی اونکار و میکنم خیلی سبز تقریبا عالیه شما می تونید از صعنتی شریف کمک بگیرین موفق باشید

42

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز عالیه درسته تستای ساده زیاد داغره ولی اونا رو خوب کار کن اگه100%یادگرفتی برو سراغ بقیه کتابا...من نشر الگو ندیدم ولی میگن سطحش بالاس....
      البته ابی قلمچی هم میشه خوند ونتیجه گرفت
      امسال یه بنده خدایی از اشناهامون رتبش19شده بود گفت مهروماه وکتابای نقره ای گاج رو کار کرده ولی هرکدوم رو10بار کامل خونده.....ریاضیشم80-90بود...

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _fatemeh_ نمایش پست ها
      من ریاضی خیلی سبز چاپ 93 رو دارم با ویرایش جدیدش چه فرقی داره؟
      بعدم اینکه چجوری باید خوندش مثلا کسی که ریاضیش ضعیفه همش باید از رو پاسخنامه جوابا رو نگاه کنه بعد اگه سوالی رو متوجه نشد؟؟؟
      یه منبع واسه درسنامه ریاضی توپ بگید توروخدا
      اگه خیلی ضعیفی کوله پشتی یاتخته سیا بگیر من از روی تخته سیاه ریاضی 3روخوندم عالی بود هم نهاییم 20شد هم اینکه ریاضی 3قابل فهم شد برام....

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مشکل ریاضی اینه که تا نفهمی نمیتونی حل کنی.
      کتاب های مهندس سینا تقوی از انتشارات مزینانی رو بخونین حتما کاملا مفهمومی و عالی توضیح داده شده.کتابشون تازه چاپ شده کلا انتشاراتشون تازه کاره ولی کتاباشون عالیه
      جهت اطلاعات بیشتر تو گوگل سایت ایران ریاضی رو سرچ کنید.کتاباشون تو کتابفروشی ها نیس احتمالا باید اینترنتی تهیه کنید
      شماره ی خود آقای تقوی روی سایت هست میتونین با خودشون تماس بگیرین
      برای زیست هم از همین انتشارات کتاب آقای پوراحمدیه ب زودی منتشر میشه اونم کتاب خوبیه

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bluehelen1 نمایش پست ها
      مشکل ریاضی اینه که تا نفهمی نمیتونی حل کنی.
      کتاب های مهندس سینا تقوی از انتشارات مزینانی رو بخونین حتما کاملا مفهمومی و عالی توضیح داده شده.کتابشون تازه چاپ شده کلا انتشاراتشون تازه کاره ولی کتاباشون عالیه
      جهت اطلاعات بیشتر تو گوگل سایت ایران ریاضی رو سرچ کنید.کتاباشون تو کتابفروشی ها نیس احتمالا باید اینترنتی تهیه کنید
      شماره ی خود آقای تقوی روی سایت هست میتونین با خودشون تماس بگیرین
      برای زیست هم از همین انتشارات کتاب آقای پوراحمدیه ب زودی منتشر میشه اونم کتاب خوبیه

Sent from my SM-N910H using Tapatalk
      ببخشین من که هر جایی رو گشتم کتاباشو پیدا نکردم[emoji17] [emoji17] [emoji17] [emoji17] [emoji17]

Sent from my GT-I8262 using Tapatalk

6. Top | #51
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دی وی دی های امیر مسعودی(کنکور اسان است) حرف نداره واسه شما که داغونی... من خودم ریاضیم ضعیفه و مهروماه استفاده میکنم و خوبه کارمو راه میندازه به نظر من نسبت به خیلی سبزو گاج و دیگر نشر ها بهتره...

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من ریاضیم تقریبا رو ب پایینم.خیلی سبز چطوره؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن