خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35

موضوع: منبع دینی

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منبع دینی

آیا نیاز هست در کنار منبع گاج جامع و خط ویژ ه
      کتابی جدا برای آیات خرید ؟
      مثل لقمه مهروماه یا آیات گاج و...

درصد بالای 80 میخواهم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط patrik نمایش پست ها

درصد بالای 80 میخواهم
      نه لازم نیست.با همینا به راحتی میشه حتی 100 زد
      منبع درسیت که عالیه منبع جمع بندیت هم که خط ویژست عالیه.
      موفق و موید باشی

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

درصد بالای 80 میخواهم
      مهروماه 5 یا 6 تومنه و ارزونه....کتاب لقمشو بگیری بد نیست...من حندمش عالی بوده...ولی الان نه...تو دوران جم بندی بگیرش یه بار رو بخونش...زیادم طول نمیکشه...

ولی اگه میخوای بعنوان منبع تکمیلی بگیری ...نه الان نگیر..چون منابعت تکمیلن....لقمه مهروماه و ایات نکات گاج هم نکته ی خاصی که توی کتاب جامع گاج و خط ویژه نباشرو ندارن...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      مهروماه 5 یا 6 تومنه و ارزونه....کتاب لقمشو بگیری بد نیست...من حندمش عالی بوده...ولی الان نه...تو دوران جم بندی بگیرش یه بار رو بخونش...زیادم طول نمیکشه...

ولی اگه میخوای بعنوان منبع تکمیلی بگیری ...نه الان نگیر..چون منابعت تکمیلن....لقمه مهروماه و ایات نکات گاج هم نکته ی خاصی که توی کتاب جامع گاج و خط ویژه نباشرو ندارن...

من هنوز گاج جامع را نخریدم و دینیمم افتضاحه میخواستم بدانم الگو بهتره یا گاج جامع؟
      دینی را چند زدید؟

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من هنوز گاج جامع را نخریدم و دینیمم افتضاحه میخواستم بدانم الگو بهتره یا گاج جامع؟
      دینی را چند زدید؟
      این دو کتاب در حال حاضر دو کتاب رده بالای دینی هستن...شما نمونه صفحاتشونو ببین و هرکدومو که پسنیدی و ب طبعت سازگارتر بودو بگیر...وسواسو بذار کنار...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      این دو کتاب در حال حاضر دو کتاب رده بالای دینی هستن...شما نمونه صفحاتشونو ببین و هرکدومو که پسنیدی و ب طبعت سازگارتر بودو بگیر...وسواسو بذار کنار...
      در سایت هارد کنکور نوشته که الگو بهتر و سطح بالاتر است و به همین دلیل دو دل شدم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دینی را چند زدید؟
      الگو دیگه چاپ نمیشه ...من الگو داشتم پارسال و خیلی راضی بودم ولی در کل منابعی که گفتی واقعا عالیه و فکر نکنم وقت بشه کتاب دیگه ای هم بخونی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Mahdiyeh نمایش پست ها
      الگو دیگه چاپ نمیشه ...من الگو داشتم پارسال و خیلی راضی بودم ولی در کل منابعی که گفتی واقعا عالیه و فکر نکنم وقت بشه کتاب دیگه ای هم بخونی
      فقط با گاج میشه 80 زد؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط با گاج میشه 80 زد؟
      چرا نمیشه ...باور کن منابع کمک آموزشی معجزه نمیکنن بستگی به خود شخص هم داره خیلی ها کتاب گاج رو داشتن ولی آیا همشون درصدهاشون مثل هم شده؟؟؟ مطمئنم اگه گاج رو کامل بخونی 100 هم میزنی حتی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

درصد بالای 80 میخواهم

من خیلی سبز داشتم..راضیم بودم ازش..
      درسنامه ی اولش که خوب بود البته من فقط از روش تست میزدم.آیه هارو هم توضیح داده بود و درکل بد نبود.
      تعریف گاجم شنیدم ولی خودم ندارم.
      منابعت خوبه بابا چقدر سخت میگیری.....
      همیشه یادتان باشد که وضعیت کنونی شما..
      سرنوشت نهاییتان نیست..
      روزهای خوب خواهند آمد

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      پیشنهاد من؛

دین و زنگلی جامع کنکور گاج نقره ای + آیات و روایات گاج(ضروری نیست گرفتنش ولی خواستی بگیریش ضرر نمیکنی)

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      پیشنهاد من؛

دین و زنگلی جامع کنکور گاج نقره ای + آیات و روایات گاج(ضروری نیست گرفتنش ولی خواستی بگیریش ضرر نمیکنی)
      من برخلاف دروس اختصاصی برای هر درس عمومی دنبال یه منبعم

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Mahdiyeh نمایش پست ها
      عزیز میشه لطف کنید کمی اندر حکایت این کتاب وزین «دین و زندگی جامع نشر الگو»، که به تازگی سفیر خرد، چاپش میکنه، یه توضیحاتی بفرمایید

چه از خوبی و درستیش !!
      چه از ضعف و نقصای احتمالیش !!

ممنون و متشکر

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها
      عزیز میشه لطف کنید کمی اندر حکایت این کتاب وزین «دین و زندگی جامع نشر الگو»، که به تازگی سفیر خرد، چاپش میکنه، یه توضیحاتی بفرمایید

چه از خوبی و درستیش !!
      چه از ضعف و نقصای احتمالیش !!

ممنون و متشکر

** توجه: برای مدتی محدود یک کتاب را که نسبتا سطح بالایی دارد در صفحه اول به صورت پست ثابت قرار می دهیم . این کتاب برای مدتی محدود در صفحه اصلی نمایش داده می شود و مدتی دیگر از صفحه اصلی مشابه سایر کتاب ها حذف خواهد شد و یک کتاب دیگر جایگزین می شود . **
      بررسی بر اساس چاپ سال ۹۴
      مولف:مسلم بهمن آبادی
      در حال حاضر پل ارتباطی مستقیمی با مولف سراغ نداریم و میتوانید سوالات خود را از طریق آدرس زیر از خود ناشر بپرسید:
      دین و زندگی سفیر خرد
      این کتاب تا امسال توسط نشر الگو به چاپ می رسید اما به دلیل افزایش حجم این کتاب بخاطر افزودن تست های قلم چی به این کتاب و همچنین اضافه شدن آزمون های جامع به پایان کتاب فروش این کتاب در سال ۹۳ نسبت به ۹۲ نصف شد و از این رو نشر الگو از چاپ این کتاب خودداری کرد و این کتاب هم اکنکو توسط انتشارت سفیر خرد به چاپ می رسد. پس از بررسی ما متوجه شدیم که چاپ امسال این کتاب مشابه سال گذشته است و فقط کنکور های جدید ضمیمه این کتاب شده اند. لذا بررسی سال ۹۳ این کتاب را که بر اساس چاپ سال ۹۳ (کتاب نشر الگو ) بود را تغییر ندادیم
      یک کتاب عالی و جامع که منبع بسیاری از رتبه های برتر کنکور در این درس می باشد . این کتاب واقعا بی نظیر است و سطح بسیار بالایی دارد.
      همانطور که میدانید درس دین و زندگی سوالاتی مفهومی دارد که از بخش های جزئی کتاب درسی و آیات کتاب استخراج می شوند لذا نیاز دارد که داوطلبان متن کتاب های درسی را به طور کامل فرا بگیرند و مولف این کتاب تست های قدم به قدم طراحی کرده است که کمک می کند که داوطلبان با چگونگی استخراج سوالات از کتاب درسی آشنا شوند . تعدادی از تست ها واقعا ارزش ندارند ولی برای یادگیری متن کتاب درسی کمک بسیار بزرگی هستند.

سوالات گزینه ۲ و قلم چی و سنجش به صورت گلچین شده نیز در این کتاب وجود دارند که داوطلب می تواند از آنها به عنوان تست های تالیفی استاندارد استفاده کند و در پایان پس از سوالات تالیفی و آزمایشی تست های سراسری اخیر که منبع بزرگی برای هر درس محسوب می شوند قرار داده شده است.
      اکثر داوطلبان کنکور از کتاب میکروطبقه بندی گاج استفاده می کنند ولی طبق آمار و بررسی ما برتر هایی که درصد دینی بالایی زده اند و یا توانسته اند دینی و زندگی را ۱۰۰ بزنند از این کتاب به عنوان منبع استفاده کرده اند . و دلیل این موضوع نیز این است که این کتاب سخت تر از گاج است و احتیاج به مرور های بیشتری دارد ولی آمادگی بیشتری در داوطلبان ایجاد می کند که می توانند درصد بهتری را بزنند. همچنین تست های تالیفی این کتاب نیز بهتر از گاج به داوطلبان در یادگیری متن کتاب درسی کمک می کنند.
      تعدادی از تست های این کتاب در پاسخنامه کلیدی اشتباه پاسخ داده شده بودند که داوطلبان را اذیت می کرد اما با ارائه پاسخنامه تشریحی این مشکل برطرف شد .
      درسنامه های این کتاب سطح بالایی دارند لذا ممکن است چند ساعت را صرف یادگیری فقط یک صفحه بکنید اما باید توجه داشته باشید که این فقط بار اول مطالعه دقیق است و این زمان در مرور های بعدی بسیار کاهش می یابد.

ارائه آزمون های پایان کتاب سبب شده است که داوطلبان احتیاج به تهییه منبع جمع بندی نداشته باشند و در دوران جمع بندی از این تست ها به عنوان منبع برای جمع بندی استفاده کنند (این تست ها نیز گلچین شده هستند)
      بروز رسانی سریع یک ویژگی عالی این کتاب است که هر ساله کتاب مورد ویرایش قرار می گیرد و فقط به اضافه کردن تست های کنکور بسنده نمی شود.
      اگر بار اول تست های این کتاب را اشتباه زدید نا امید نشوید اکثر داوطلبان اینگونه هستند مطمئن باشید در مرور های بعدی پیشرفت خواهید کرد
      مولف سعی کرده است که هر نقطه از متن کتاب درسی را به یک آیه از آیات اول هر درس وصل کند که اخیرا این گونه تست ها در کنکور های سراسری مطرح می شوند .
      به طور کلی مزایا و معایب این کتاب را به صورت زیر خلاصه می کنیم:
      مزایا: درسنامه های عالی. سطح بالای تست ها. گلچین بودن تست ها.بروز رسانی سریع. مورد تایید برتر ها
      معایب: غیر استاندارد بودن بعضی از تست های تالیفی
      امتیاز ما به این کتاب از ۱۰ : ۹.۶

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط گاج نقره ایی واقعا عالی و ترکیبی درس داده

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن