خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

روز اول پزشکی

سلام شبیه این تاپیک هست ولی تو اونا بچه های پزشکی زیاد نمیان
      پس شروع کنید دیگه از تجربیاتتون تو روز اول پزشکی دانشگاهتون خوابگاهتون و ....... بگید
      ممنون

2. Top | #2
      x 3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ان قدر خوب بووووووود...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حس خاصی نبود

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m a h s a نمایش پست ها
      حس خاصی نبود
      جاااان؟هیچ حسی نبود؟
      اقا شما دیگه خیلی بی انرژی و ..هستین
      من برای اون روز برتامه ریزی می کنم اینا میگن هیچی...
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مطمینن واسه من ی روز ب یاد موندنی میشه.
      Wink

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      من دو روز پیش برای تقویت روحیه رفتم پیش چند تا از دانشجوهای دکتری علوم پزشکی سراسری و یک شب رو توی خوابگاهشون گذروندم...در واقع خوابگاه ها دو نفره بود و اون دو نفر هم از دوستام بودن..منو که راه نمیدادن دیگه یکی از بچه ها با نگهبانه رفیق بود رفتیم توی خوابگاهشون..واقعا که یک اتاق با تمام امکانات یخچال ساید بای ساید...تلویزیون ال ای دی..میز و تخت و همه چی براشون اوکی کرده بودن..تو ایران فک نکنم همچین خوابگاهی با این امکانات برای دانشجوها در اختیار بزارن...واقعا حس باحالی بود کلی گفتیم و خندیدیم فردا صبحش هم همین جوری رفتم سر یکی از کلاساشون نشستم البته با دبیره هماهنگ کردم اناتومی بدن داشتن واقعا درساشون خیلی سخت بود!!ولی در کل حس باحالی داره غرور و ابهت خاصی به ادم میده
      ویرایش توسط Dj.ALI : 15 دی 1394 در ساعت 18:55

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      من دو روز پیش برای تقویت روحیه رفتم پیش چند تا از دانشجوهای دکتری علوم پزشکی سراسری و یک شب رو توی خوابگاهشون گذروندم...در واقع خوابگاه ها دو نفره بود و اون دو نفر هم از دوستام بودن..منو که راه نمیدادن دیگه یکی از بچه ها با نگهبانه رفیق بود رفتیم توی خوابگاهشون..واقعا که یک اتاق با تمام امکانات یخچال ساید بای ساید...تلویزیون ال ای دی..میز و تخت و همه چی براشون اوکی کرده بودن..تو ایران فک نکنم همچین خوابگاهی با این امکانات برای دانشجوها در اختیار بزارن...واقعا حس باحالی بود کلی گفتیم و خندیدیم فردا صبحش هم همین جوری رفتم سر یکی از کلاساشون نشستم البته با دبیره هماهنگ کردم اناتومی بدن داشتن واقعا درساشون خیلی سخت بود!!ولی در کل حس باحالی داره غرور و ابه9ت خاصی به ادم میده
      خوابگاه کدوم دانشگاه و شهر بودش؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط train نمایش پست ها
      خوابگاه کدوم دانشگاه و شهر بودش؟
      علوم پزشکی فسا....عروسی یکی از اقوام بود گفتیم یه سری هم به دوستان بزنیم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه میشه چنتا عکسم بزارین.منم به موقش میزارم

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      علوم پزشکی فسا....عروسی یکی از اقوام بود گفتیم یه سری هم به دوستان بزنیم
      عروسی که شنبه بود
      شام چی دادن؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من دو روز پیش برای تقویت روحیه رفتم پیش چند تا از دانشجوهای دکتری علوم پزشکی سراسری و یک شب رو توی خوابگاهشون گذروندم...در واقع خوابگاه ها دو نفره بود و اون دو نفر هم از دوستام بودن..منو که راه نمیدادن دیگه یکی از بچه ها با نگهبانه رفیق بود رفتیم توی خوابگاهشون..واقعا که یک اتاق با تمام امکانات یخچال ساید بای ساید...تلویزیون ال ای دی..میز و تخت و همه چی براشون اوکی کرده بودن..تو ایران فک نکنم همچین خوابگاهی با این امکانات برای دانشجوها در اختیار بزارن...واقعا حس باحالی بود کلی گفتیم و خندیدیم فردا صبحش هم همین جوری رفتم سر یکی از کلاساشون نشستم البته با دبیره هماهنگ کردم اناتومی بدن داشتن واقعا درساشون خیلی سخت بود!!ولی در کل حس باحالی داره غرور و ابهت خاصی به ادم میده
      یخچال فریز ساید بای ساید برای اتاق دونفره؟ تلوزیون ای ای دی ؟؟ مرد مومن همین دو قلم جنس باهم میشه حداقل 10 میلیون تومن !
      شما احتمالا رفته بودی هتل عباسی یا هتل داریوش.
      راستی دبیره خیلی باحال بوده ها چون اگه تو دانشگاه به استاد بگی دبیر در واقع آخرین حرف زندگیت رو زدی

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      یخچال فریز ساید بای ساید برای اتاق دونفره؟ تلوزیون ای ای دی ؟؟ مرد مومن همین دو قلم جنس باهم میشه حداقل 10 میلیون تومن !
      شما احتمالا رفته بودی هتل عباسی یا هتل داریوش.
      راستی دبیره خیلی باحال بوده ها چون اگه تو دانشگاه به استاد بگی دبیر در واقع آخرین حرف زندگیت رو زدی
      شدیدا با جمله آخر موافقم

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات

ممنون از شما که با سخنانتان اسباب شادی ملت را فراهم میکنی . . .

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parnia-sh نمایش پست ها
      جاااان؟هیچ حسی نبود؟
      اقا شما دیگه خیلی بی انرژی و ..هستین
      من برای اون روز برتامه ریزی می کنم اینا میگن هیچی...
      شما درس بخون قبول شی ، شک نکن حسی خوبی داره .
      من که خیلی دوس دارم حس پزشک شدن رو

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      عروسی که شنبه بود
      شام چی دادن؟
      عروسی جمعه بود کهما هم شبش رفتیم تو خوابگاه و فردا صبحش شنبه رفتیم سر کلاسشون نشستیم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن