خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

معرفی یک منبع خوب برای اقتصاد انسانی ها

سلام بچه های انسانی و کسانی که میخوان کنکور انسانی بدن امسال
      میدونم که بیشتر بچه های انسانی با درس اقتصاد مشکل دارن مخصوصا قسمت مساله هاش
      متاسفانه امسال تعداد مساله ها بیشتر از متن کتاب بود
      پس باید اهمیت زیادی به این موضوع داد
      اگر یه کتابی میخواین که کامل و جامع باشه و همه مساله هارو توضیح داده باشه من کتاب مشاوران اقتصاد رو معرفی میکنم

دیگه دارم به اخر میرسم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من تغییررشته ای از ریاضی به انسانی هستم برای اینکه اقتصادروتوکنکور۹۵بالابزنم ۰ بین کتاب خیلی سبز ومهروماه نمیدونم کدوم روبخرم که هم درسنامه خوبی برای مسال ومتن کتاب وهم تستای کنکور داشته باشه۰ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتاب مشاورا کتاب خوبیه واسه اقتصاد...بنظرم خیلی سبز بهتر بود ولی راجب مسائل امسال مشاوران بیشتر زوم کرده

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی سبز بنظرم خوب بود ولی مشاورانو تا حالا ندیدم نمیتونم راجبش نظری بدم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یه گاج بگیرید خودتونو راحت کنید، انقدر هم درگیر کدوم کتاب باید باشه تا من ۱۰۰ بزنم نکنید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان حالادیگه بین گاج وخیلی سبز ومهروماه موندم۰من کتابی که میخواهم بگیرم میخواهم جامع باشه که هم تست وهم درسنامه فوق العاده خوبی داشته باشه۰ازاون جایی که امسال تودرس اقتصادهم مساله هاش نسبت به سال های قبل زیادترشده بودومنم دیپلم ریاضی ام وکنکورانسانی میخواهم بدهم براهمین خیلی توفکریه کتاب خوبم۰

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چراکسی جواب سوالم رونمیده!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط salehi نمایش پست ها
      چراکسی جواب سوالم رونمیده!
      من خیلی سبز رو ندیدم من بر اساس تجربه گفتم مشاوران چون واقعا که از نطر من کامل و جامع بود
      ولی همون طور که دوستان گفتن خیلی سبز انتخاب کنید
      ولی این کتاب واقعا جامع هست

دیگه دارم به اخر میرسم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      یه گاج بگیرید خودتونو راحت کنید، انقدر هم درگیر کدوم کتاب باید باشه تا من ۱۰۰ بزنم نکنید
      دوست عزیز راجع چیزی اطلاع نداری نظر نده

گاج توی انسانی به جز ادبیات اختصاصی به هیچ وجه خوب کار نکرده بقیش مزخرف محضه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iDuff نمایش پست ها
      دوست عزیز راجع چیزی اطلاع نداری نظر نده

گاج توی انسانی به جز ادبیات اختصاصی به هیچ وجه خوب کار نکرده بقیش مزخرف محضه
      دوست عزیز تا حدودی حق با شماست و من هم همواره اینو مد نظر دارم که راجب رشته ای که توی اون هیچ علمی ندارم نظر بدم و این ایراد رو میپذیرم.
      این توصیه رو از این جهت میکنم که خواهر خودم همین امسال(94_95) میره رشته انسانی و تحقیق برای منابعش رو سپرده به من و من باید براش کتاب بگیرم
      اما اینکه گفتید اشتباه محض دیگه فک کنم ابجی یکم پیاز داغشو زیاد کردی
      خدایی یکی از بهترین هاس گاج واسه حتی انسانی!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط salehi نمایش پست ها
      سلام دوستان حالادیگه بین گاج وخیلی سبز ومهروماه موندم۰من کتابی که میخواهم بگیرم میخواهم جامع باشه که هم تست وهم درسنامه فوق العاده خوبی داشته باشه۰ازاون جایی که امسال تودرس اقتصادهم مساله هاش نسبت به سال های قبل زیادترشده بودومنم دیپلم ریاضی ام وکنکورانسانی میخواهم بدهم براهمین خیلی توفکریه کتاب خوبم۰
      در کل واقعا خیلی سبز خوب بود...ولی تو مسائل...مشاوران....اقتصاد فقط حفظیاتش...مسائل یکی دوتاش...باید زیاد مسوله حل کنی....وسواس منابع....وقتتو هدر میده

12. Top | #12
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.sajjadi نمایش پست ها
      سلام بچه های انسانی و کسانی که میخوان کنکور انسانی بدن امسال
      میدونم که بیشتر بچه های انسانی با درس اقتصاد مشکل دارن مخصوصا قسمت مساله هاش
      متاسفانه امسال تعداد مساله ها بیشتر از متن کتاب بود
      پس باید اهمیت زیادی به این موضوع داد
      اگر یه کتابی میخواین که کامل و جامع باشه و همه مساله هارو توضیح داده باشه من کتاب مشاوران اقتصاد رو معرفی میکنم

سلام . کتابی که دوست مان معرفی کرده شخصا خواندم کتاب خوبی هست برای اقتصاد اما برای انهایی که میخوان با سبک و سیاق ساده تر و مفهومی تر ریاضی انسانی کار کنند " خبیلی سبز " ریاضی جامع انسانی از مهر میده بیرون که برای نظرسنجی بین همکاران برای منم ماه پیش فرستاده بود ، کتاب خیلی خوبی بود فقط 29 هزار تومن قیمت اش هست اما کامله و بیش از 500 صفحه درسنامه و تست و پاسخنامه در مجموع داره

انسانی همیشه کمتر مورد توجه قرار گرفته اما این کتاب هایی که انتشارات های بزرگ چاپ می کنن تا حدی خوب داره میشه

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرمن گاج اقتصاد اصلا خوب کار نکرده. بهترین کتاب درحال حاضر قلمچی آبی هست. چون تعداد تست هاش زیاده و خوب کار کرده.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط انسانم آرزوست نمایش پست ها
      به نظرمن گاج اقتصاد اصلا خوب کار نکرده. بهترین کتاب درحال حاضر قلمچی آبی هست. چون تعداد تست هاش زیاده و خوب کار کرده.
      مشاوران هم خوبه من راضی بودم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن