خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شروع عمومی ها

سلام
      من نمیدونم عمومی هارو کی شروع کنم همین فروردین بخونم وکاملش کنم یابزارم واسه اردیبهشت؟وقتی عمومی میخونم انگار داره وقتم تلف میشه همچین حسی دارم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
      آینده ای بسازم ک

گذشته ام

جلویش زانوبزند

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      درودبه نظر من عمومیارا باید خیلی جدیی بگیریشون چون واقعا میتونن رتبتو خیلی خیلی زیاد دستکاری کنن
      صد در صد مثالاشو همه سراغ دارن خود من با اختصاصی میانگین 30 به کمک اعمومیام شدم 5400منطقه 1
      در صورتیکه با اختصاصیا هیچی نمیشدم ..........دوست خودم با عمومی میانگین 70-ریاضی 30-فیزیک 50 شیمی 70شد 1800منطقه 1
      اینا همش ارزش عمومیو میرسونه هر چی زودتر شروع کنی و جدی تر بگیری موفق تری-با خودته اردیبهشت یا فروردینش حالا
      نظر شخصی بود امیدوارم کمکت کرده باشه
      خدانگهدار
      ویرایش توسط davood : 01 فروردین 1392 در ساعت 07:37

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بیات نمایش پست ها
      سلام
      من نمیدونم عمومی هارو کی شروع کنم همین فروردین بخونم وکاملش کنم یابزارم واسه اردیبهشت؟وقتی عمومی میخونم انگار داره وقتم تلف میشه همچین حسی دارم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
      بستگی داره تو عمومیا په سطحی داشته باشید و چه مقدار از مطالب رو خونده باشید. بصورت کلی سه ماهه آخر برای خوندن عمومی مناسبه.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      بستگی داره تو عمومیا په سطحی داشته باشید و چه مقدار از مطالب رو خونده باشید. بصورت کلی سه ماهه آخر برای خوندن عمومی مناسبه.
      عمومیام خوبه ولی هنوز کامل نخوندم اغلب عمومیای سال سومم مونده به تسلط نرسیدم واسه عمومیام هروقتم میخام عمومی بخونم ب خودم میگم اختصاصیا مهمتره و میرم سراغ اختصاصیا .حالا بنظرتون میتونم اردیبهشت ماه عمومیا روکامل کنم وب تسلط برسم یا ازهمین حالا شروع کنم
      آینده ای بسازم ک

گذشته ام

جلویش زانوبزند

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بیات نمایش پست ها
      عمومیام خوبه ولی هنوز کامل نخوندم اغلب عمومیای سال سومم مونده به تسلط نرسیدم واسه عمومیام هروقتم میخام عمومی بخونم ب خودم میگم اختصاصیا مهمتره و میرم سراغ اختصاصیا .حالا بنظرتون میتونم اردیبهشت ماه عمومیا روکامل کنم وب تسلط برسم یا ازهمین حالا شروع کنم
      دیگه وقتشه شروع کنید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن