خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nahal نمایش پست ها
      به نظر من این عکس مشکوکه اگه نه پس چرا اون سرباز تو عکس دومی هیچ عکس العملی نشون نمی ده؟
      بارها شبکه های خبری اقصی نقاط جهان فیلم این شدت عمل رو نشون داد و یک عکس العمل جهانی رو سبب شد! طرف محکم تا استانه خفه شدن گردن بچه رو گرفته بود
      و اتفاقا اطرافیان اون بچه شاید از ترس سلاح انچنان اقدام محکمی نکردن(مثل استفاده از سنگ!) شایدم به فغان درداور این چنینی دیگه عادت کردن! وقتی هم سرباز ناامید از دستگیری بچه داشت صحنه رو ترک می کرد
      از حرصش گاز اشک اور هم پرت کرد! خلاصه فیلمش رو ببنیم شبهات سناریو زا(!) رفع می شه.
      ===============================
      بخواهیم نخواهیم کلاس کار باشه نباشه عرب باشه نباشه یک طرف مجهز و سلاح گرفته دستش طرف دیگه هم یک کودکی هست که دستش شکسته، یا وجدانت یا عقل یا جهل، با هر ابزاری میتونی برداشت داشته باشی!!

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها
      عزیزم شما در حد و اندازه ای نیستید که تعیین کنید از من میشه انتظار داشت یا نه
      اگر خودم هم عرب بودم مشکلی نداشتم بکشنم چون جهان بدون وجود اعراب جای بهتری واسه زندگی کزدنه ...
      در ضمن همین هیتلر که خوراکش نسل کشی همین یهودیا بود که ازشون نفرت داری

ببین دوست گرام ، من بدون دلیل خودم رو در حد و اندازه ای نمی بینم که بخوام بگم که از طرفم چی انتظاری میره؟!
      اما تک تک کلماتی که از زبان مبارکتون بیرون میاد اثبات کننده این ادعاست
      خب شما با پاسخ دادن به سوال من تکلیف رو مشخص کردی
      شنیدن همچنین عبارات نژاد پرست گونه ای که شما به کار بردی رو از زبان یه بچه هم انتظار نمیبردم اما من از یک دانشجویی که کارشناسی ارشد میخونه شنیدیم!

همه خام و زود باور هستن اما تو خوبی لابد ؟؟!! بشین نگاه کن ببین اونا بیشتر مارو تهدید نظامی کردن یا ما ۳۵ ساله میگیم اسراییل باید از صحنه روزگار محو بشه , بشین فکر کن ببین ۳۵ ساله اونا میگن مرگ بر ایران یا ما میگیم مرگ بر اسراییل , بعد بیا اینجا صحبت هایی که تو صدا سیما میشنوی رو کپی کن ...

همین اسراییلی که فحشش میدی جزو معدود کشورایی بود که در جنگ با عراق به ایران سلاح فروخت و همین فلسطینی که دو دستی سنگش رو به سینه میزنی کشوری بود که بعد از گور به گور شدن صدام عزای عمومی اعلام کرد ...

من همچنین جسارتی رو به همه نکردم ، نه فقط شما خوبید دوست گرام
      بازم میگم کلماتی که شما به زبان میاری نشان دهنده شخصیت و منش فکری شماست دوست عزیز ، نیاز به توضیح بیشتری نیست
      من فکرهام رو کردم ، همه چیز رو هم خوب میبینم ، وقتی هر روز سردمداران جنگ طلب و رزل اسرائیل ما رو تهدید به حمله نظامی میکنند وقتی موشیه یعلون وزیر جنگ اسرائیل در کنفرانس هرتزلیا 2015 ایران رو تهدید به حمله نظامی با کلاهک های هسته ای میکنه ، اون وقت شما توقع داری ملت خفه خون بگیرن هیچی نگن؟! بعد امثال شماها میاین تو دانشگاه تهران میگین آمریکا با یک موشکش کل سیستم دفاعیمون رو منهدم میکنه! بدون اینکه کوچکترین اطلاعی از توان دفاعی کشور داشته باشین...

ببین دوست عزیز اولاً من به کسی فحش ندادم دوماً منظور من همه مردم اسرائیل نبود بلکه سیاسیون جنگ طلبشون بود
      بعدشم دوست گرام اگر هم اسرائیل به ایران سلاح فروخته باشه پولش رو گرفته مجانی که نداده ، من سنگ کسی رو به سینه نمیزنم بلکه از مظلوم در مقابل ظالم دفاع کردم این حداقل ترین خصلت انسانیت هستش که اگه آدمی اون رو داشته باشه ، بعدشم مگر هم فکران شما نمیگن گذشته ها گذشته؟ همین انگلیس مگه این ملت رو به سلابه نکشید ، چرا اجازه دادین همین چند روز پیش سفارت انگلیس دوباره در تهران باز بشه؟ مگه گذشته ها نگذشته؟!

در دنیایت خوش باشی دوست عزیز

ویرایش توسط saj8jad : 09 شهریور 1394 در ساعت 06:36 دلیل: همینطوری!

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فلسطینی یعنی غیرت

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وعده ی خداوند نزدیک است ...
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیزم شما در حد و اندازه ای نیستید که تعیین کنید از من میشه انتظار داشت یا نه
      اگر خودم هم عرب بودم مشکلی نداشتم بکشنم چون جهان بدون وجود اعراب جای بهتری واسه زندگی کزدنه ...
      در ضمن همین هیتلر که خوراکش نسل کشی همین یهودیا بود که ازشون نفرت داری

همه خام و زود باور هستن اما تو خوبی لابد ؟؟!! بشین نگاه کن ببین اونا بیشتر مارو تهدید نظامی کردن یا ما ۳۵ ساله میگیم اسراییل باید از صحنه روزگار محو بشه , بشین فکر کن ببین ۳۵ ساله اونا میگن مرگ بر ایران یا ما میگیم مرگ بر اسراییل , بعد بیا اینجا صحبت هایی که تو صدا سیما میشنوی رو کپی کن ...

همین اسراییلی که فحشش میدی جزو معدود کشورایی بود که در جنگ با عراق به ایران سلاح فروخت و همین فلسطینی که دو دستی سنگش رو به سینه میزنی کشوری بود که بعد از گور به گور شدن صدام عزای عمومی اعلام کرد ...
      کلا با طرز فکر و ادب تربیتت مشکل دارم پسر جان ! از خدا ک بالاتر نیستی هستی ؟ خدا داره میزاره اونا زندگی شونو کنن ! خدا ک صاحبشونه داره میزاره زندگی کنن تو دیگه کی باشی اظهار نظر بکنی بگی عربا الن عربا بلن ! خودمون ایرانیا اینقد ادم کثیف و مست داریم ک عدبا پیش ما گلن ! این همه اسید پاسی و تجاوز و زورگیری میشه ... این همه حق یتیم خورده میشه اینایی ک این کارو میکنن پست ترین ها هستن ! عرب و عجم نداره بچه جان ادم هر چی هر کی ک باشه خودش باید ادم باشه ... مگه موقع تولد انتخاب میکنه ک عرب یا عجم باشه ؟ چهار تا عرب کثیف میبینی اظهار نکن ... دوازدا امام و پیامبرامون همه عرب بودن ! جواب اونا رو چجوری میخوایی بدی وختی همه ی عربا رو با هم جمع بستی ! از نظرت میتونم برداشت کنم مسلمان نیستی ! این همه میلیاردی و تیلیارد دلارها دارن حقمونو میگیرن میدزدن میرن خارج ! اگه بحث خراب بودنه هنوز جاش نشده به عرب گیر بدی ...

فرستاده شده از SM-P601ِ من با Tapatalk

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim.ma76 نمایش پست ها
      کلا با طرز فکر و ادب تربیتت مشکل دارم پسر جان ! از خدا ک بالاتر نیستی هستی ؟ خدا داره میزاره اونا زندگی شونو کنن ! خدا ک صاحبشونه داره میزاره زندگی کنن تو دیگه کی باشی اظهار نظر بکنی بگی عربا الن عربا بلن ! خودمون ایرانیا اینقد ادم کثیف و مست داریم ک عدبا پیش ما گلن ! این همه اسید پاسی و تجاوز و زورگیری میشه ... این همه حق یتیم خورده میشه اینایی ک این کارو میکنن پست ترین ها هستن ! عرب و عجم نداره بچه جان ادم هر چی هر کی ک باشه خودش باید ادم باشه ... مگه موقع تولد انتخاب میکنه ک عرب یا عجم باشه ؟ چهار تا عرب کثیف میبینی اظهار نکن ... دوازدا امام و پیامبرامون همه عرب بودن ! جواب اونا رو چجوری میخوایی بدی وختی همه ی عربا رو با هم جمع بستی ! از نظرت میتونم برداشت کنم مسلمان نیستی ! این همه میلیاردی و تیلیارد دلارها دارن حقمونو میگیرن میدزدن میرن خارج ! اگه بحث خراب بودنه هنوز جاش نشده به عرب گیر بدی ...

بیین دکی هیتلر .... حضرت مهدی هم نسلش از عرباس ! دنیا بدون عربا جای قشنگ تریه ؟ برات متاسفم ... دوستان شک نکنین این مسلمان نیست

7. Top | #22
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.
      ایه ی اول نشون میده که چرا باید با اسرائیل جهاد کرد.ایه ی دوم هم نشون میده که چرا باید از سوریه و یمن و عراق و ...حمایت کرد
      از تو درباره جنگ در ماه حرام (رجب، شوال، ذي قعده و ذي حجه) مي‌پرسند (چون عده‌اي از سپاهيان اسلام به اشتباه در آن ماه جنگيده بودند)، بگو: هر نوع جنگي در آن (گناهي) بزرگ است، ولي هر نوع جلوگيري از راه خدا (از اسلام آوردن مردم) و كافر شدن به او و (منع مردم از) مسجد الحرام و بيرون كردن اهلش از آن، (گناه اين اموري كه كفار انجام مي‏دهند) در نزد خداوند بزرگتر (از جنگ در ماه حرام) است و فتنه (شرك و آزار مسلمين) از كشتار بزرگتر است! و همواره (مشركان) با شما خواهند جنگيد تا اگر بتوانند شما را از دينتان بازگردانند و هركه از شما از دينش برگردد و در حال كفر بميرد، چنين كساني عمل‏هاي نيكشان در دنيا و آخرت تباه مي­‏شود (در دنيا نيز ذكر خير و دعا و ترحّم مردم به واسطة آثار نيكشان تبديل به عكس مي ‏شود) و آن­ها اهل آتش­‏اند و در آنجا جاودان­اند.
      ایه ی 217سوره ی بقره
      چرا در راه خدا و در راه مردان و زنان و كودكاني كه (به دست ستمگران) تضعيف شده‌اند پيكار نمي‌كنيد؟ همان مظلوماني كه مي‌گويند خدايا! ما را از اين شهر (مكه) كه اهلش ستمگرند بيرون ببر و براي ما از سوي خود يار و ياوري قرار ده.
      ایه ی 75 سوره نسا
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بیین دکی هیتلر .... حضرت مهدی هم نسلش از عرباس ! دنیا بدون عربا جای قشنگ تریه ؟ برات متاسفم ... دوستان شک نکنین این مسلمان نیست

چون حضرت مهد عربه شما جانبدار فلسطینی؟! تا جایی که می دونیم این یک مسئله انسانی است تا نژآدی عقیدتی! خود این ذهنیت ذاتا هیچ تفاوتی با عرب ستیزی ندارد.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط k92nm نمایش پست ها
      چون حضرت مهد عربه شما جانبدار فلسطینی؟! تا جایی که می دونیم این یک مسئله انسانی است تا نژآدی عقیدتی! خود این ذهنیت ذاتا هیچ تفاوتی با عرب ستیزی ندارد.
      شما اشتباه برداشت کردی ! ایشون داره میگه دنیا بدون عربا جای قشنگتریه ! شما قبول داری حرفشو ؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما اشتباه برداشت کردی ! ایشون داره میگه دنیا بدون عربا جای قشنگتریه ! شما قبول داری حرفشو ؟

از این بابت خوشحالم(برداشت اشتباه!)
      نه! چون یک نوع خود برتر پنداری و خودخواهی حقیرانه است.

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط k92nm نمایش پست ها
      از این بابت خوشحالم(برداشت اشتباه!)
      نه! چون یک نوع خود برتر پنداری و خودخواهی حقیرانه است.
      من ادبیاتم ضعیفه نهاییم افتادم میشه ساده تر بگی منظورتو ؟متوجه نمیشم [emoji58]

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چی میشه گفت.....فقط امیدوارم این ماجرای نفرت آور جنگ هر چه زوددتر تموم شه....غیر خدا هیشکی از حکمتش خبرنداره
      مبادا بدوزی نگاه دلت را
      به مردم که بازار یوسف فروشی
      دراین دوره بد شدیدا گرفته

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maede h نمایش پست ها
      چی میشه گفت.....فقط امیدوارم این ماجرای نفرت آور جنگ هر چه زوددتر تموم شه....غیر خدا هیشکی از حکمتش خبرنداره
      کاملا موافقم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن