خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نامه کنکوری ها به سازمان سنجش و وزیر آموزش و پرورش

ساعت 3 نیمه شب است من هستم و خدای خودم و جزوه جامعه شناسی2 و صدای تیک تاک ساعت و فن لپ تاپم( اوه اوه چه شلوغ پلوغ است اتوبان ذهنم نصف شبی!). به این می اندیشم که ما را چه شده است پشت میز که می نشینیم یادمان می افتد کار که بلد نیستیم اقلا بگذار حرف بزنیم آن هم نه حرف های معمولی حرف های قشنگ قشنگ که آهای ملت: هدف ما در سیستم آموزشی مان یاد دادن است فهمیدن است آموزش مفهومی است میخواهیم در رشته ریاضی مهندس حرفه ای و متعهد در رشته تجربی جامعه پزشکی حرفه ای و با اخلاق و در رشته انسانی تنظیم کننده هویت فرهنگی و اجتماعی بیرون بدهیم . اما افسوس و صد افسوس که این زیبایی فقط در حرف خلاصه می شود به عمل که می رسد چنان بلایی بر سر دانش آموز نگون بخت می آوریم که برای جبران گذشته سیاه خویش (گویی چه گناه بزرگی مرتکب شده است!!!) به دره ای پرتاب می شود که باید درس های رشته دیگر را امتحان بدهد آن هم چه امتحانی! که از 11 درس آن رشته 7درس را باید فقط به قصد نمره 10 بخواند تا مدرک کاملش را بدهند باید فقط حفظ کند تا نمره 10 را بیاورد و از این امتحان الهی سربلند بیرون آید!! توهین از این بزرگتر به علم؟تو هین از این بزرگتر به دانش اموز؟پس حرف هامان چه شد؟پس یاد دادن هامان کجا رفت؟ فهمیدن هامان کجا رفت ؟ گویی فراموش کرده ایم علم مقدس است و جوینده آن مجاهد در راه خدا؟!!!
      آهای تویی که ادعات میشه دلت واسه این چیزا میسوزه من مدیرم اسمم رومه مدیــــــــــــــر! باید فقط حرفای خوشگل بزنم نه این که کار خوشگل بکنم تو که هنوز دهنت بوی شیر میده به من میخوای این چیزا رو یاد بدی؟مگه تو درس نداری؟ مگه تو صبح امتحان نداری؟ اصلا میخوای کاری کنم که سال دیگه تاثیر معدل بشه 99 درصد که تا فیها خالدونت بسوزه؟برو به امتحانات برس به این کارا هم کار نداشته باش......... و من به این می اندیشم که عجب پتک محکمی دارد آقای مدیر. اگر بیشتر از این مقاومت کنم چنان می زند بر سر ناتوان پتک زور!! که دیگر حتی اسمم را هم به خاطر نمی آورم. پشیمان می شوم می خواهم بروم سر حفط کردن امتحان صبح اما صبر کن صدایی می آید........ نمی شنوم بلند تر بگو ...... نه نرو میدونو خالی نکن حق رو تنها نذاز ......تو که هستی ؟ آهان! شناختمش صدای وجدان درونم بود.نمی دانم چرا این موقع شب بیدار است؟آخر الان همه وجدان ها خواب هستند.......! به قول دوستی عزیز این وجدان لعنتی را جان به جانش کنی نافش را با آرمان گرایی بریده اند. طلب شفا برایش دارم! دارد صدای اذان می آید باید بروم نماز بخوانم و پس از آن مشغول حفظ کردن شوم ! آینده ام در خطر است....! خدانگهدار مسوول آموزش کشور

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا دلم میخواد این نامه ای رو که نوشتم رییس سازمان سنجش و وزیر اموزش پرورش بخونن هر چند که بعید می دونم به دستشون برسه.
      ویرایش توسط آقای خاص : 08 شهریور 1394 در ساعت 06:02

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      قشنگ بود آفرین
      امیدوارم بجای سازمان سنجش کل مردم ببیننش
      وقتی قوانین مسخره باشند مردم هم کلا قانونو به مسخره میگیرن
      run forrest runnn

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      این خانه از پای بست ویران است

مشکل صرفا مقامات سنجش نیستند

به قول آشنایی مقامات بالا دست سنجش موافق حذف کنکورند
      ولی مقامات میانی که سود سرشاری از بازار 4000 میلیاردی کنکور به جیب میزنند هرگز

نباید تمام تقصیر رو به گردن سنجش انداخت سنجش صرفا متولی برگزاری آزمونه

چرا آموزش وپروش ناتوان رو از تیر رس خارج کردیم

چرا کسی نو ک تیز قلم انتقادشون رو به سمت آموزش وپروش
      این سازمان عریض وطویل ولی خالی از افراد کاردان و کار بلد نمیگیره

چرا کسی متوجه نیست چرا غده های سرطانی نظیر گاج وقلم چی و سایر انتشارات ریز ودرشت صرفا به این خاطر پر وبال گرفتند که آموزش وپروش کتابهایی مبهم و غیر کاربردی چاپ میکنه

چرا کسی نمیگه وقتی کتاب درسی هست چرا کمک درسی

چون کتاب های درسی اون قدر ثقیل وسنگینند که بعید دبیری ولو توانمند بدون بهره از کتاب راهنمای معلم به درکی صحیح از اون برسه چه توقع از دانش آموز بیچاره

حتما شنیدید اون داستان معروف روبخاطر ميخي نعلي افتادبخاطر نعلي ، اسبي افتادبخاطر اسبي ، سواري افتادبخاطر سواري ، جنگي شكست خوردبخاطر شكستي ، مملكتي نابود شدو همه اينها بخاطر كسي بود كه ميخ را خوب نكوبيده بود.... که یه مثل چینیه

خب اون نعلبند همون آموزش پرورشه
      میخو کوب نکوبیده
      کیفیت کتاب های درسی بد
      نتیجش شد به جای ترمیمش انتشاراتی ها به شکلی قارچ گونه سر از خاک در آوردن

و انتشاراتی های خاینی نظیر اندیشه سازان با ابتکارات عجیب الخقشون مایه تحول سوالات فیزیک کنکور شدن
      تا پیش از دهه 80 سوالات فیزیک به نحوی بود که با حفظ تعداد معین ولی زیادی کنکور سوالات فیزیک راحت الحلقوم بود
      شاید بگید که خب پس آموزش مفهومی چی میشه
      مگه ما تو مدارس آموزش مفهومی میدیم که تو کنکور بخوایم مفهومی بپرسیم

اما این انتشارات اومد و این سبک رو بدون نیاز سنجی و صرفا برای پرکردن جیبش سوالات مفهمومی ارایه داد
      نتیجه شد این که طراحان کنکور که نیم نگاهی به سوالات کتب کنکور داشتند این تغییر رو بدون زمینه سازی مناسب توی سوالات کنکور اعمال کردند
      نتیجه چی شد
      این که برای جبران این اشتباه
      و به جای حل مساله صورت مساله رو پاک کردن
      و دبیر خصوصی و آموزشگاه (تا قبل دهه 80 هم بود ولی نه به این پررنگی و به این تعدد)

اومدن رو کار

و تمام این ها بابت همون بود که آموزش و پرورش کتاب های مناسبی تالیف نکرده

اگه میخ رو درست کوبیده بود این مافیای کنکور شکل نمیگرفت

پس بهتره ریشه یابی کرد

و حالا سنجش متولی برگزاری این آزمون
      چرا از سال 48 که این پدیده شکل گرفته(اون سال اول به صورت پاسخ کوتاه بود)
      و از سال 49 به شکل امروزی چرا باید فردی به صورت مادام العمر در این سازمان باشه

کسی که خودش میاد هر سال کلیشه ای میگه تنها منبع سوالات کتاب درسی و اگر داوطلبان اینو بخونند میتونند از پس سوالات بربیاند
      ولی دخترشون چند سال پیش با خرج چند ده میلیونی موفق به قبولی در رشته پزشکی شده

کتاب های دختر ایشون شاید با آب طلا نوشته شدن الله اعلم

درد یکی دوتا نیست

بهتره عین کبک سر رو زیر برف کرد وسکوت کرد

وقتی که هیچ کاری نمیشه کرد

باز هم میگم این خانه از پای بست ویران است

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آقای خاص نمایش پست ها
      واقعا دلم میخواد این نامه ای رو که نوشتم رییس سازمان سنجش و وزیر اموزش پرورش بخونن هر چند که بعید می دونم به دستشون برسه.

چاپ اش کن بفرست اموزش پرورش کل یه نسخه اشم بفرست دست وزیر یک نسخشم بفرس سنجش
      مشاور

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      وزیر که خوابه خخخخخخخررررررررررررررر پفففففففففففففففففف

اگه بیدار یافتینش به منم ندا بدید

بی مسئولیت ترین وزیر ممکن

کد خدا هم که فک نکنم ببینه مشاور اعظمش میبینه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا صبر کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      جاااااااااااااااااااان من نفرست!!!!!!!!!!! ول کن جوووون ما!!!!!!!!! بابا شما هم بیکارین هااااااااااااااااااا

منم دارم دیپ مجدد انسانی می گیرم امروزم جامعه شناسی رو دادم.

اقا جان من ول کن..... اینا که ادم نیستن!! به فکر من و تو هم نیستن!!! یهو دیدی زدن دیپ مجدد رو لغو کردن و گند زدن به کاسه کوزه ی ما!!!!!!!!!!!! بذار ما زندگیمون رو بکنیم... اینا کی به فکر ما بودن که الان باشن. بذار حالا که از خوش شانسی ما یه راهی برای جبران هست و اونا هنوز نبستنش ما کارمون رو انجام بدیم. باز میان همین رو هم می بندن هااااااااااااا

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر دقت کرده باشی خطاب به وزیر اموزش پرورش هم کردم خود سازمان سنجش هم شدیدا مخالف تاثیر معدله
      و اما حرفایی زدی که آتیش گرفتم همه ی ضعف اموزش کشور رو نشونه گرفتی روی انتشاراتی که فهمیدن رو وارد کتاباش کرد تا مهندس مملکت ما سدی که میسازه بعد از یک ماه ترک برنداره و سر ریز آبش یک منطقه ی چند هزار نفری رو به خاک سیاه بنشونه فهمیدن رو وارد کرد تا دکترمون فرق بیمارستانو با سلاخ خونه بفهمه فهمیدن رو وارد کرد تا وکیلمون راحت سر جون ادما معامله نکنه اگر هدفش جز این بود تو بازار می موند و الان کانون و گاج جلوش تعظیم می کردند. چرا همه فساد تو این بازار رو میندازی گردن کسی که نخواست تو این منجلاب غرق بشه و خودشو کشید کنار چون ارزش هاش و دغدغه هاش چیز دیگه ای بود چون دیواری کوتاه تر از اون پیدا نکردی؟ احتمال زیاد میدم مقدمه شیمی 2 مبتکران رو خوندی چون حرفات یک برداشت ناقص از این مقدمه بود و اگر نخوندی این تیکش رو واست میذارم تا قبول کنی دانش اموزی که به قول شما الان باید حفظی می خوند در اینده علمش نه تنها به نفع مردم نبود که بلای جون مردم میشد.

...... این گونه است که فرهنگی ساخته می شود که نه تنها دانش اموزان دبیرستانی بلکه دانشجویان و دانشگاه های ما را هم به ورطه انحطاط می برد و این مساله نیز از جمله دلایلی است که موجب می شود دانشگاه های ما در میان دانشگاه های معتبر جهان محلی از اعراب نداشته باشد . چرا که ما با اموزش موکد این خطاها به جوان به نحوی که شرح ان رفت باعث می شویم که جوان بعد از خوان پاراگراف زیر:
      ((به روایتی داستان گونه نقل است که نیوتن در حوالی سال 1665 میلادی زیر درخت سیبی نشسته بود که سیبی بر سر وی فرو افتاد. ناگاه جرقه ای در ذهن او شکل گرفت و از خود پرسید : چرا این سیب در جهت مخالف (رو به بالا) حرکت نکرد؟ این نوع حرکت ذهن یعنی شکستن عادات روزمره ذهنی یا اصطلاحا اشنا زدایی ذهنی منشا تحولات فراوانی در عرصه دانش و تفکر بوده است ))
      به جای توجه به عصاره ارزشمند مفهومی آن درباره نحوه نگریستن به پدیده های شگرف و در ظاهر روزمره ی عالم زیر کلمات نیوتون و سال 1665 میلادی خط بکشد

اگر خیانت اینه خدا کنه باز هم تو اموزش ما از این دست خیانت ها بازم اتفاق بیفته . خیانت رو کسانی دارن می کنن که هیچ وقت دغدغه فهمیدن دانش اموز رو نداشتند ندارند و هیچ وقت هم نخواهند داشت عوضش تا دلت بخواد دغدغه تعداد صفر های حسابشون رو دارن به مقدار نا متناهی!!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.M.B نمایش پست ها
      جاااااااااااااااااااان من نفرست!!!!!!!!!!! ول کن جوووون ما!!!!!!!!! بابا شما هم بیکارین هااااااااااااااااااا

اقا جان من ول کن..... اینا که ادم نیستن!! به فکر من و تو هم نیستن!!! یهو دیدی زدن دیپ مجدد رو لغو کردن و گند زدن به کاسه کوزه ی ما!!!!!!!!!!!! بذار ما زندگیمون رو بکنیم... اینا کی به فکر ما بودن که الان باشن. بذار حالا که از خوش شانسی ما یه راهی برای جبران هست و اونا هنوز نبستنش ما کارمون رو انجام بدیم. باز میان همین رو هم می بندن هااااااااااااا
      حرفتو شدیدا قبول دارم . نترس داداش کسی نمیفرسته اینا فقط آشفتگی های ذهن یک کنکوری بود

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.M.B نمایش پست ها

نترس باو مثلا بفرسته هم فک کردی کسی ب این نامه اهمیت میده؟
      اصن فک کردی بدست خود طرف میرسه؟
      اونا مطمعنا اینهمه ناله ی کنکوریا رو شنیدن و عین خیالشون نی اونوقت ب ی نامه. ..

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      تو سایت اموزش پرورش یه قسمت هست برا ارتباط با وزیر ...

ولی نویسنده خوبی میشیااااا...

بیا نامه رو رسانه ای کن ؟؟ بفرست صرفا جهت اطلاع, ۲۰:۳۰ , باشگاه خبرنگاران و اینا...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ساعت 3 نیمه شب است من هستم و خدای خودم و جزوه جامعه شناسی2 و صدای تیک تاک ساعت و فن لپ تاپم( اوه اوه چه شلوغ پلوغ است اتوبان ذهنم نصف شبی!). به این می اندیشم که ما را چه شده است پشت میز که می نشینیم یادمان می افتد کار که بلد نیستیم اقلا بگذار حرف بزنیم آن هم نه حرف های معمولی حرف های قشنگ قشنگ که آهای ملت: هدف ما در سیستم آموزشی مان یاد دادن است فهمیدن است آموزش مفهومی است میخواهیم در رشته ریاضی مهندس حرفه ای و متعهد در رشته تجربی جامعه پزشکی حرفه ای و با اخلاق و در رشته انسانی تنظیم کننده هویت فرهنگی و اجتماعی بیرون بدهیم . اما افسوس و صد افسوس که این زیبایی فقط در حرف خلاصه می شود به عمل که می رسد چنان بلایی بر سر دانش آموز نگون بخت می آوریم که برای جبران گذشته سیاه خویش (گویی چه گناه بزرگی مرتکب شده است!!!) به دره ای پرتاب می شود که باید درس های رشته دیگر را امتحان بدهد آن هم چه امتحانی! که از 11 درس آن رشته 7درس را باید فقط به قصد نمره 10 بخواند تا مدرک کاملش را بدهند باید فقط حفظ کند تا نمره 10 را بیاورد و از این امتحان الهی سربلند بیرون آید!! توهین از این بزرگتر به علم؟تو هین از این بزرگتر به دانش اموز؟پس حرف هامان چه شد؟پس یاد دادن هامان کجا رفت؟ فهمیدن هامان کجا رفت ؟ گویی فراموش کرده ایم علم مقدس است و جوینده آن مجاهد در راه خدا؟!!!
      آهای تویی که ادعات میشه دلت واسه این چیزا میسوزه من مدیرم اسمم رومه مدیــــــــــــــر! باید فقط حرفای خوشگل بزنم نه این که کار خوشگل بکنم تو که هنوز دهنت بوی شیر میده به من میخوای این چیزا رو یاد بدی؟مگه تو درس نداری؟ مگه تو صبح امتحان نداری؟ اصلا میخوای کاری کنم که سال دیگه تاثیر معدل بشه 99 درصد که تا فیها خالدونت بسوزه؟برو به امتحانات برس به این کارا هم کار نداشته باش......... و من به این می اندیشم که عجب پتک محکمی دارد آقای مدیر. اگر بیشتر از این مقاومت کنم چنان می زند بر سر ناتوان پتک زور!! که دیگر حتی اسمم را هم به خاطر نمی آورم. پشیمان می شوم می خواهم بروم سر حفط کردن امتحان صبح اما صبر کن صدایی می آید........ نمی شنوم بلند تر بگو ...... نه نرو میدونو خالی نکن حق رو تنها نذاز ......تو که هستی ؟ آهان! شناختمش صدای وجدان درونم بود.نمی دانم چرا این موقع شب بیدار است؟آخر الان همه وجدان ها خواب هستند.......! به قول دوستی عزیز این وجدان لعنتی را جان به جانش کنی نافش را با آرمان گرایی بریده اند. طلب شفا برایش دارم! دارد صدای اذان می آید باید بروم نماز بخوانم و پس از آن مشغول حفظ کردن شوم ! آینده ام در خطر است....! خدانگهدار مسوول آموزش کشور

دوست عزیز شما با این نامه خواسته یا ناخواسته بهانه ای دست آموزش پرورشیا میدین تا راه دیپلم مجدد رو هم ببندن ! بهتره با لحنی دیگه و موضوعی دیگه نامه رو بازنویسی کنی مثل :

الهی در شب فقرم بسوزان
      ولی محتاج نامردان مگردان
      عطا کن دست بخشش همتم را
      خجل از روی محتاجان مگردان

ویرایش توسط Blue.sky : 08 شهریور 1394 در ساعت 16:07

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

داداش بفرستش واسه روزنامه ها...تیری تو تاریکیه ولی خوب شانستو امتحان کن.به این وزیرو رئسا هیچی نمیرسه مگه زیر سینی برسه
      پاسخ به سوالات سربازی

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگر دقت کرده باشی خطاب به وزیر اموزش پرورش هم کردم خود سازمان سنجش هم شدیدا مخالف تاثیر معدله
      و اما حرفایی زدی که آتیش گرفتم همه ی ضعف اموزش کشور رو نشونه گرفتی روی انتشاراتی که فهمیدن رو وارد کتاباش کرد تا مهندس مملکت ما سدی که میسازه بعد از یک ماه ترک برنداره و سر ریز آبش یک منطقه ی چند هزار نفری رو به خاک سیاه بنشونه فهمیدن رو وارد کرد تا دکترمون فرق بیمارستانو با سلاخ خونه بفهمه فهمیدن رو وارد کرد تا وکیلمون راحت سر جون ادما معامله نکنه اگر هدفش جز این بود تو بازار می موند و الان کانون و گاج جلوش تعظیم می کردند. چرا همه فساد تو این بازار رو میندازی گردن کسی که نخواست تو این منجلاب غرق بشه و خودشو کشید کنار چون ارزش هاش و دغدغه هاش چیز دیگه ای بود چون دیواری کوتاه تر از اون پیدا نکردی؟ احتمال زیاد میدم مقدمه شیمی 2 مبتکران رو خوندی چون حرفات یک برداشت ناقص از این مقدمه بود و اگر نخوندی این تیکش رو واست میذارم تا قبول کنی دانش اموزی که به قول شما الان باید حفظی می خوند در اینده علمش نه تنها به نفع مردم نبود که بلای جون مردم میشد.

...... این گونه است که فرهنگی ساخته می شود که نه تنها دانش اموزان دبیرستانی بلکه دانشجویان و دانشگاه های ما را هم به ورطه انحطاط می برد و این مساله نیز از جمله دلایلی است که موجب می شود دانشگاه های ما در میان دانشگاه های معتبر جهان محلی از اعراب نداشته باشد . چرا که ما با اموزش موکد این خطاها به جوان به نحوی که شرح ان رفت باعث می شویم که جوان بعد از خوان پاراگراف زیر:
      ((به روایتی داستان گونه نقل است که نیوتن در حوالی سال 1665 میلادی زیر درخت سیبی نشسته بود که سیبی بر سر وی فرو افتاد. ناگاه جرقه ای در ذهن او شکل گرفت و از خود پرسید : چرا این سیب در جهت مخالف (رو به بالا) حرکت نکرد؟ این نوع حرکت ذهن یعنی شکستن عادات روزمره ذهنی یا اصطلاحا اشنا زدایی ذهنی منشا تحولات فراوانی در عرصه دانش و تفکر بوده است ))
      به جای توجه به عصاره ارزشمند مفهومی آن درباره نحوه نگریستن به پدیده های شگرف و در ظاهر روزمره ی عالم زیر کلمات نیوتون و سال 1665 میلادی خط بکشد

اگر خیانت اینه خدا کنه باز هم تو اموزش ما از این دست خیانت ها بازم اتفاق بیفته . خیانت رو کسانی دارن می کنن که هیچ وقت دغدغه فهمیدن دانش اموز رو نداشتند ندارند و هیچ وقت هم نخواهند داشت عوضش تا دلت بخواد دغدغه تعداد صفر های حسابشون رو دارن به مقدار نا متناهی!!
      آقای خاص من مظورم نبود آموزش مفهومی بده

الان تو انیستیتوهای لندن دو بخشه بخش اروپایی ها
      بخش کشورهای مهاجر (مثلا آسیایی ها>)

اونا که اروپایین اگه لامپ لازم داشته باشن باید خودشون درستش کنن
      ولی به آسیایی ها میدن

من میگم این عالیه که چیزی رو که میخوای خودت بسازی

من هرگز مخالف تست مفهومی نیستم اما به یه شرط

به شرط این که آموزش مفهومی در کار باشه

چند درصد مدارس ما
      دانش آموزان ما مفهومی آموزش دیدند

به قول موخره گربه

ما از دانش آموزی که سال ها سمپاد درس خونده و اونی که تو روستا حداقل امکانات یه انتظار واحد رو داریم
      پزشکی تهران

این مضحکه چرا سوال مفهومی وقتی که حداقل آموزش مفهومی رو هم در اکثر مدارس نداریم

منظورم اینه

گفتید مهندسی که سد بسازه بدون ترک

طی سال های اخیر چند مورد وچند نمونه واحد های مسکونی به یه باره فرو ریختند آیا این مهندسان خروجی همین کنکور مفهومی نیستند ولی آیا تاثیری داشته

تست مفهومی وقتی خیانت نیست که بستر سازیش انجام شده باشه

اون زمان خدمته

امیدوارم حالا متوجه منظور اصلی بنده شده باشید

در ضمن در مورد پزشکی درصد خطاهای پزشکان امرزو ما از چا گذاشتن پانسمان ووسایل اتاق عمل بگیر تا داروی اشتباه تجویز کردن به مراتب از پزشکان قدیمی بیشتر شده

کافیه به کتاب علوم سوم دبستان سال 1355 رجوع کنید اون زمان مطلبی نوشته شده بود با توضیح حلزونی گوش و وظایف گوش که حالا ما تو سوم دبیرستان میخونیم

کنکورهای دهه 50 به هیچ وجه ساده نبودن ولی جای گله نبود چون آموزش مفهومی در کار بود

ولی حالا چی چقدر مفهومی دانش آموزا یاد میگیرن که ازشون انتظار از عهده تست مفهومی بر اومدن رو داشته باشیم

زمانی عدالت برقرار میشه که بشه با همین کتاب های درسی از پس ریاضی کنکور بر اومد

آیا الان میشه؟؟؟

چند درصد به کتاب های کمک آموزشی دست رسی دارن یا وسع خریدشو دارن

شهرستانی در شیراز به نام صفا شهر میشناسم که حداقل امکانات آموزشی هم نداره شما اونجا سفارش کتاب بدی(یکی از دوستانم اهل اونجاست)یک ماه بعد بهت میرسه

فرصت برابر

از حرف تا عمل

هر زمان شد به واسطه کتاب های درسی از پس تمامی سوالات کنکور بر اومد اون زمان عدالت برقرار شده
      هر زمان دست وپای قارچ های سمی جمع شد
      هر زمان که در آموزشگاه های کنکور رو گل گرفتند

اون زمان عدالت داریم

مگه اونی که تو منطقه محرومه وجیبش خالیه چه گناهی کرده که نمیتونه این کلاس ها رو بره

من خودم تهرانیم ولی باز هم حال یه نفر رو با شرایط فوق الذکر درک میکنم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatte2 نمایش پست ها
      تو سایت اموزش پرورش یه قسمت هست برا ارتباط با وزیر ...

ولی نویسنده خوبی میشیااااا...

بیا نامه رو رسانه ای کن ؟؟ بفرست صرفا جهت اطلاع, ۲۰:۳۰ , باشگاه خبرنگاران و اینا...
      فقط دغدغه های ذهنیم بود همین!

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن