خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

با این شرایط آیا رفتن به مدرسه ارزش داره؟

سلام...راجع به موضوعی راهنمایی میخوام ازتون...من سال گذشته زیست و ریاضی را به طور کامل کلاس رفتم و از لحاظ آموزش مشکلی ندارم...فیزیکم الان دارم کلاس میرم و راضیم...تیزهوشان درس میخونم ولی خو اصلا از معلما راضی نیستم از اول تابستون مدرسه رفتم ولی فکر نمیکنم فایده چندانی داشته واسم به خصوص که مدرسه سخت گیره و خو تو طول سال حتی اگه بخوام اختصاصی هارو برم ولی عمومی نه امکانش نیست...حالا نمیدونم با این شرایط مدرسه برم در صورتی که همه مطالب تکراریه یا کلا خونه بمونم و یا درس هایی مثل شیمی و ادبیات کلاس برم...؟...ممنون میشم راهنمایی کنید

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.b نمایش پست ها
      سلام...راجع به موضوعی راهنمایی میخوام ازتون...من سال گذشته زیست و ریاضی را به طور کامل کلاس رفتم و از لحاظ آموزش مشکلی ندارم...فیزیکم الان دارم کلاس میرم و راضیم...تیزهوشان درس میخونم ولی خو اصلا از معلما راضی نیستم از اول تابستون مدرسه رفتم ولی فکر نمیکنم فایده چندانی داشته واسم به خصوص که مدرسه سخت گیره و خو تو طول سال حتی اگه بخوام اختصاصی هارو برم ولی عمومی نه امکانش نیست...حالا نمیدونم با این شرایط مدرسه برم در صورتی که همه مطالب تکراریه یا کلا خونه بمونم و یا درس هایی مثل شیمی و ادبیات کلاس برم...؟...ممنون میشم راهنمایی کنید
      کلاس وقت گیره تنها درصورتی که یک درس رو متوجه نمیشی با کتاب و جزوه و.... کلاس توصیه میشه
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      UP

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      جو مدرسه طوریه برا بعضیا باعث میشه خوب بخونن برا بعضیا نه
      برا من که عکس نتیجه داد این یه سال خونه موندم خیالم راحت بود و خوب خوندم
      بستگی به خود فرد داره
      خونه میمونه واقعا درس بخونه و الکی وقتشو هدر نده

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مدرسه مخالفم. کتاب بگیر تو خونه بخون و تست بزن موفق تر میشی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      واقعا واس من سواله شماهایی ک تیزهوشان میخونین تا جایی ک ما شنیدیم میگن بهترین دبیرا واس

تیزهوشانی هاست مینالین بعد ما باید چی بگیم؟

دبیر نیست ک ماشاالله...کیفیت کلاسام منفی.ما چی میکشیــــــــــــم با این مدارس

ننالین از دبیراتون یک جلسه سر کلاسای ما بشینین بعد میفهمین چ دبیرای گلی داشتین
      ویرایش توسط DokToR zAhRa : 24 مهر 1394 در ساعت 00:06

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      واقعا واس من سواله شماهایی ک تیزهوشان میخونین تا جایی ک ما شنیدیم میگن بهترین دبیرا واس

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DokToR zAhRa نمایش پست ها

والا بخدا
      من سر کلاس درس مرس گوش نمیدم یا درحال خوابیدنم یا تست از جای دیگه
      یه بارم اومدم گوش بدم شاید مفید باشه دیدم دبیر داره غلط درس میده!! بعد هر غلط یادش میفته تصحیحش میکنه!! کنکوری ایم خیر سرمون!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن