خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

گرفتن پرونده از مدرسه!

سلام دوستان خسته نباشید.ببخشید اگه موضوع تاپیک یه جوریه!نمیدونستم چه عنوانی براش بهتره.من امسال پیش دانشگاهیمو تموم کردم و میخوام پروندمو از مدرسه بگیرم اما مدیر میگه باید یه پرینت از کارنامه کنکورت برام بیاری تا پرونده رو بدم و میگه همیشه همینطور بوده و از اداره به ما گفتن!من از چند نفر پرسیدم گفتن واسه ما که اینطوری نبوده.کسایی که تجربه داشتن میشه بگن این راسته یا نه؟
      و تو آهسته آهسته بلند میشوی
      و راه می افتی و می روی
      و در این راه رفتن دست و بالت بارها زخمی می شود
      اما آبدیده می شوی
      و می آموزی که از جاده های ناشناس نهراسی
      از مقصد بی انتها...از نرسیدن نهراسی
      و تنها بروی و بروی و بروی...

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      من میخاستم اصل گواهی دیپلم و پیش رو بگیرم ؛ خیلی بهم گیر دادن
      گفتن یه گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه باید برامون بیاری
      منم بهشون گفتم عاغا من دانشجو نیستم ؛ من ترک تحصیل کردم اومدم مدارکم رو بگیرم و ببرم و شما وظیفه تون هست که بهم بدین
      بهشون گفتم شما اخر کار از من امضا و اثرانگشت میگیرید ؛ پس دلیلی نداره این مدارک رو بیارم
      با هزار منت بهم دادن بدون اینکه گواهی اشتغال به تحصیل براشون بیارم
      ویرایش توسط Maximus : 07 شهریور 1394 در ساعت 20:38

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elham75 نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشید.ببخشید اگه موضوع تاپیک یه جوریه!نمیدونستم چه عنوانی براش بهتره.من امسال پیش دانشگاهیمو تموم کردم و میخوام پروندمو از مدرسه بگیرم اما مدیر میگه باید یه پرینت از کارنامه کنکورت برام بیاری تا پرونده رو بدم و میگه همیشه همینطور بوده و از اداره به ما گفتن!من از چند نفر پرسیدم گفتن واسه ما که اینطوری نبوده.کسایی که تجربه داشتن میشه بگن این راسته یا نه؟
      تا حالا همچنین چیزی نشنیده بودم آبجی
      دروغ میگه مردک ، برو پیش همون مردک مدیرتون بگو اگه پروندهام رو ندین میرم آموزش و پرورش و این ماجرا رو میگم و برا خودتون و مدرسه خوب نیست و اینا
      بعد خودشون خیلی مودبانه سریع پروندهاتون رو میدن و میگن خوش آمدین

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که براي گرفتن اصل ديپلم رفتم فقط يه کارت ملي نشون دادم و يه امضا زدم و ديپلمم رو گرفتم.
      براي اصل مدرک پيش هم رفتم گفتن يا بايد پايان خدمتتو بياري يا اون گواهي موقت که هبت داديم و دادي دانشگاه. کلا دست خودشونه بخان ميدن راحت هيچ مشکلي هم نداره.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکل اینه که زنه و از اقواممون هم هست ازش خجالت میکشم وگرنه همون جا جوابشو میدادمیکی بهم گفت حتما خیلی فضوله میخواد رتبه ها و درصد هاتون رو بفهمه.به هر حال مرسی خیالم راحت شد
      اگه مدرستون فعاليت انتخاب رشته اينا انجام ميده به احتمال زياد به خاطر گرفتن رتبه و درصدته. اگه اينجوري باشه يکم موي دماغشون شو ميدن بهت.اصن بگو کنکور ندادم. حتي اگه معلوم باشه دروغ ميگي!

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

گرفتن پرونده برا پسرا بعد سربازی هست برا دخترا یکی دو سال بعد از فارغ التحصیلی برا دخترا راحت میدن ربطی به کارنامه و... نداره البته درجا نمیدن چند سال باید بگذره
      مشاور

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پایان خدمت یا نامه دانشگاه داشته باشی میتونی بگیری.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      چیییی ؟؟؟
      ما که یک ماه بعد از اخرین امتحانمون پرونده ها رو دادن
      اصلا اونموقع جواب کنکور نیومده بود !!!
      عجب چیزایی ادم میشنوه هااا

Sent from my HTC D816h using Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن