خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط navid saleh نمایش پست ها
      با سلام از دوستان خواهش میکنم به سوال منم جواب بدن
      من دانش آموز سال چهارم هستم در کنکور 94 با رتبه 8000 از دانشگاه سراسری شهر خودمون تو رشته زبان انتخاب رشته کردم و مطمنم قبول میشم
      من در امتحانات خرداد 2 ماده درسی فیزیک و زیست رو قبول نشدم تو زیست در ورقه 5.5 گرفتم و در فیزیک 7.75 ولی نمره سال هر دو درس 9.75 است
      اعتراض دادم هیچ کدومو قبول ندادن مشاور مدرسه مان گفت زیست را در شهریور امتحان بده و اگر بتوانی 10 بگیری با تبصره فیزیک رو هم قبول میشی از قضا امروز امتحان دادم و با توجه به مشکلاتی که وجود داشت نتوانستم خوب بخوانم و فکر میکنم 6.75 یا 7 بگیرم
      حال شرایط و وضع من چه می شود؟؟؟؟؟؟ این دو ماده درسی چه می شود؟؟
      من بیشتر نگران دانشگاهم هستم میشه بگین دانشگاه چه جوری میشه؟ یعنی نمیتونم به دانشگاه برم؟؟
      خواهشا راهنماییم کنید بدجوری فکرم داغونه
      ببین ب هر حال یکی از دروس زیست یا فیزیک ک بالای 7 گرفته باشی رو میتونی با تبصره قبول شی . بازم میگم فقط یکی از دروس!!!
      اگه شهریور پاس نکنی و دولتی قبول شی، نمیتونی بری دانشگاه و سال دیگه هم از دولتی محرومی. اما اگه آزاد قبول شی ممکنه بتونی از بهمن بری داننشگاه (البته در این مورد اطلاعی ندارم).
      ویرایش توسط nacli : 10 شهریور 1394 در ساعت 05:07

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha1375 نمایش پست ها
      ببخشید منم امتحان زیستمو فک کنم دوباره خراب کردم انتخاب رشتم کردم نود درصد احتمال قبولیمه حالا اگه قبول نشم باید چکار کنم یعنی دانشگاهم نمیتونم ثبت نام کنم ازاد غیر انتفاعی
      اگه تو امتحانات خرداد ماه از تبصره (تک ماده) استفاده نکرده باشی و نمره زیست شهریور بالای 7 باشه، با تبصره قبول میشی. اگه دانشگاه دولتی قبول شی ولی زیست پاس نشه، سال دیگه هم از دولتی محروم میشی. امسال هم ن دولتی میتونی بری ن آزاد(البته شاید ترم دوم آزاد بتونی. اطلاعی ندارم) و سال دیگه هم از دولتی محروم میشی

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان من اگه زیستمو بیفتم دانشگاه ازاد یا غیر انتفاعی قبول شم تکلیفم چی میشه؟؟؟؟؟یعنی جام پر میشه؟؟یا میتونم از بهمن همون رشته برم !!!!اگه اطلاع دقیق دارین لطفا کمکم کنید

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب با معلمتون صحبت کن یا نمره میده یا دوباره میگیره امتحان داخلیه دست معلما بازه نهایی بود راه نداشت. ...این طوری دانشگاهم میتونی بری امسال بستگی به زبون خودت داره

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط metaller نمایش پست ها
      سلام
      سال چهارم امتحان داخلی شیمیو در شهریور قبول نشدم
      تکلیف چیه ؟
      سلام
      دی ماه دوباره باید امتحان بدی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن