خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

«یاس» درباره عدم حضورش در «سنتوری ۲» توضیح داد

«یاس» درباره عدم حضورش در «سنتوری ۲» توضیح داد

یاس

موسیقی ایرانیان – لاله جهانشاهی: «یاس» خواننده بنام موسیقی رپ کشور، با انتشار توضیحاتی، نقل قولهای برخی رسانه‌ها مبنی بر رد این خواننده پاپ از تست بازیگری «داریوش مهرجویی» برای فیلم «سنتوری ۲» را تکذیب کرد.
      به گزارش خبرنگار «موسیقی ایرانیان»، یاس با انتشار یادداشتی در اینستاگرام خود درباره شایعه‌های عدم بازیگری‌اش در فیلم «سنتوری ۲» توضیح داد و نوشت: «چند روز پیش یکی از دوستانم به نام محمد علیپور صفحه‌ای از یک مجله برای من ارسال کرد که در آن نوشته شده بود آقای مهرجویی بازی من را برای «سنتوری ۲» تایید نکرده و مرا رد کرده است. نمی‌دانم این بی‌انصافی از سمت خبرنگاری که خبر را نوشته بوده یا آقای مهرجویی ولی این خبر از هر طریقی نقل شده، چیزی نیست جز ‌‌نهایت بی‌انصافی و کم لطفی. قضیه از این قرار است که بهرام رادان با من تماس گرفت و گفت باید در مورد مساله‌ای باهم صحبت کنیم. در ‌‌نهایت در یکی از روزهایی که بهرام مشغول بازی در فیلم عصر یخبندان بود، سر صحنه این فیلم سینمایی یکدیگر را ملاقات کردیم و بهرام مساله «سنتوری ۲» را مطرح کرد و قرار شد یک روز به اتفاق هم آقای مهرجویی را ملاقات کنیم. این اتفاق افتاد و ما یکدیگر را دیدیم اما در آن دیدار نه تستی دادم، نه پذیرفتم در این پروژه حضور داشته باشم و نه حتی با فیلمنامه ایشان موافق بودم! مضمون این فیلمنامه و همچنین نام شخصیت‌ها و ماجراهایی که در این فیلمنامه عنوان شده هیچ ارتباطی به رپ فارسی و فراز و نشیب‌هایی که در طول همه این سال‌ها من و دیگر رپکُن‌ها داشته‌ایم، ندارد. من برای آقای مهرجویی به عنوان یک پیشکسوت احترام خاصی قائلم اما این احترام دلیل بر این نمی‌شود که ایشان به صورت یک طرفه شخصی را تایید یا تکذیب نماید. نمی‌دانم روال کار اهالی سینما به چه صورتی است اما فکر می‌کنم دراولین قدم باید بازیگر با فیلمنامه ارتباط برقرار کند که همانطور که گفتم من با فیلمنامه «سنتوری ۲» ارتباط برقرار نکردم. شاید این حرف من از سمت عده‌ای حمل بر خود ستایی تلقی شود اما تا امروز بیش از ۱۰ فیلم سینمایی به من پیشنهاد شده ولی ترجیحم این است در حیطه‌ای فعالیت کنم که عاشقش هستم و آن هم چیزی نیست جز موسیقی! به همین دلیل هم تا امروز حتی یک بار هم خودم را در زمینه بازیگری و سینما محک نزده‌ام که ببینم آیا در این زمینه استعداد دارم یا خیر. در آخر امیدوارم کسانی که مطلب می‌نویسند به درجه‌ای از درک برسند که مطلبی را یک طرفه چاپ نکنند.»
      شایان ذکر است که پیش از این «محسن چاوشی» و «بهرام رادان» از همکاری با فیلم «سنتوری ۲» انصراف داده اند.
      همیشه یادتان باشد که وضعیت کنونی شما..
      سرنوشت نهاییتان نیست..
      روزهای خوب خواهند آمد

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سنتوری 2 کی قراره بیاد تو بازار ؟هنوز اکران نشده ؟

دیگه دارم به اخر میرسم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.sajjadi نمایش پست ها
      سنتوری 2 کی قراره بیاد تو بازار ؟هنوز اکران نشده ؟
      فک نکنم...
      حتما هنوز اکران نشده که این خبر قبلش اومده.محسن چاشی و بهرام رادان هم که انطراف دادن.به نظر منکه حق داشتن
      سرنوشت نهاییتان نیست..
      روزهای خوب خواهند آمد

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بهرام رادان ک نی...چاوشی هم ک نی گلشیفته هم ک ولش نی...بعد چطوری میخواد سنتوری 2رو بسازه؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobina1376 نمایش پست ها
      بهرام رادان ک نی...چاوشی هم ک نی گلشیفته هم ک ولش نی...بعد چطوری میخواد سنتوری 2رو بسازه؟
      همینو بگو((: با این وضع شاید کنسل شه.جای گلشیفته رو که میتونن پر کنن ولی بقیه اونا خودشون نمیان.
      سرنوشت نهاییتان نیست..
      روزهای خوب خواهند آمد

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط misha نمایش پست ها
      همینو بگو((: با این وضع شاید کنسل شه.جای گلشیفته رو که میتونن پر کنن ولی بقیه اونا خودشون نمیان.
      حتما کنسل میشه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سنتوری فقط با حضور بهرام رادان سنتوری بود هیچ کس نمیتونه جای بهرامو پر کنه

دیگه دارم به اخر میرسم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن