خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 63 از 63
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نباید با حرفهای دیگران زندگی کرد
      ما فقط یکبار به دنیا می آییم و زندگی محدود داریم و حتی نمیدانیم این تایم محدود چقدر محدود است . 20 سال؟ 50 سال؟ 75 سال؟ 100 سال؟
      ما در جهانی از نادانی ها هستیم و هیچ نمیدانیم پس نگذارید نادانی شما را از آن زندگی که میخواهید بسازید محروم کند .
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gord_Afarid نمایش پست ها
      نباید از دوستایی که هدفشون مشخص نیست و اخر سال قراره به هر رشته ای راضی بشن مشورت گرفت و باهاشون وقت گذروند! چون بی خیالی اونها مسریه!
      نباید بعد از ازمون رفت تو سایت کانون و ترازای فیک دیگران رو چک کرد.
      نباید به حرف فامیل ذره ای اهمیت داد! همین چند وقت پیش یکی از نزدیک ترین فامیلامون که خیلیم پیگیر منه بهم گفت: شما رشته ت ریاضی بود نه؟
      این اخری رو نمیدونم با چه تیتر و قیافه ای بنویسم ولی خیلییییی مهمه
      نباید نباید نباید از هر گونه نرم افزار تخمین رتبه (کنکوریوم کانون و ....) استفاده کرد
      بعد از ازمون جامع زدن بدو بدو نرید درصداتون رو وارد کنید ببینید ایشالله قراره چه رتبه ای بیارید.
      اون تخمینا بر اساس کنکور هایی هست که برگزارررر شدن تموم شدننن اون درصدا مختص سطح سوالا و سطح بچه های همون سال بود تماممم.
      اینو به شدت موافقم، تخمین رتبه آدمو گول میزنه و یه جور اعتماد به نفس و غرور الکی به آدم میده

ولی اگه تخمین رتبه نزنیم، چکار کنیم؟ بر فرض آزمون جامع رو دادم و درصد گرفتم، خب بعدش چی؟ به هرحال یه جوری باید بدونم که این درصدا چه رتبه ای بهم میده که بدونم عملکردم مثبته یا منفی!

هرچند حرف شما رو هم نمیشه رد کرد که اون نرم افزارها رتبه رو اشتباه به آدم میدن

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loading نمایش پست ها
      اینو به شدت موافقم، تخمین رتبه آدمو گول میزنه و یه جور اعتماد به نفس و غرور الکی به آدم میده

ولی اگه تخمین رتبه نزنیم، چکار کنیم؟ بر فرض آزمون جامع رو دادم و درصد گرفتم، خب بعدش چی؟ به هرحال یه جوری باید بدونم که این درصدا چه رتبه ای بهم میده که بدونم عملکردم مثبته یا منفی!

هرچند حرف شما رو هم نمیشه رد کرد که اون نرم افزارها رتبه رو اشتباه به آدم میدن
      میدونی کی متوجه میشی عملکردت تو ازمون جامع هات مثبته یا منفی؟ وقتی که بعد هر ازمون جامع میبینی درصدت 5 تا 10 تا داره میاد بالا.
      وقتی که یه ازمون میزنی یه فرمول برات یاداوری میشه تو ازمون بعدی نه بعد ترش دوباره همون فرمول میاد و تستو درست میزنی.
      وقتی درصد 40 زیست ازمون جامع اولت میشه درصد 65 ازمون جامع دهمت
      این موقع ست که میفهمی داری درست عمل میکنی.
      تنها نرم افزاری که رتبه ی درست بهت میده و نشونت میده که واقعا مثبت عمل کردی دستگاه تصحیح سنجشه.
      من تجربه دارم . این حرف منو هیچ وقت یادت نره که هر وقت پلاس شدی کف سایت های تخمین رتبه همونجا قید کنکورت رو بزن. بخاطر فضولی چند باری این کار رو کردم ولی نمیدونم اگر میخواستم به اون چیزایی که سایت برام تخمین میزد اطمینان کنم الان در چه وضعیتی بودم.
      حرف من اینه که مقایسه ی درصدای ازمون جامعی که زدی با ازمونای قبلی بهت نشون میده که داری رشد میکنی یا نه. نه مقایسه ی درصدای ازمون جامعی که زدی با مقایسه ی درصدای کسایی که الان تو دانشگاهن!
      خون میچکد از دیده در این کنج صبوری
      این صبر که من میکنم ، افشردن جان است.....
      ویرایش توسط Gord_Afarid : 11 فروردین 1401 در ساعت 18:38

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن