خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

افزایش سهمیه ایثارگران تاثیر مثبت بر قبولی یا تاثیر منفی!!!

سلام ببخشید تو سنجش نوشته صندلی خالی ایثارگران به داوطلبان دیگر اختصاص میابد آیا به داوطلبان ایثارگر صندلی مازاد اختصاص میابد یا یک چهارم ظرقیت رشته ها در دفترچه به آنها اختصاص میابد؟؟
      اگه صندلیه مازاد به آنها اختصاص یابد میشه نتیجه گرفت که افزایش سهمیه اونا تاثیر مثبت بر قبولی میذاره یا نه تاثیر منفی میذاره ؟یه سوال دیگه کسی میدونه سهمیه ایثارگران در سال نودودو چند بوده ؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      کلن سوال تو نفهمیدم اما امسال نامردا سهمیه ایثارگران رو بجای کم کردن، زیاد کردن(20% > 25 %)
      ینی مثلا ظرفیت پزشکی شهر ایکس، 40تایه. 10 تاش واسه ایثارگرانه و 30 تاش ماله مناطق.
      اگه اشتباه کردم دوستان تصحیح کنند
      Medicine isn't Money anymore in Iran
      یه توضیح کوچیک در مورد رشته پزشکی عمومی

I am the BOSS, Sasha Banks
      I am the BEAST, Brock Lesnar
      I love the 12th Imam
      I wanna set free MINE

3. Top | #3

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط taker190 نمایش پست ها
      کلن سوال تو نفهمیدم اما امسال نامردا سهمیه ایثارگران رو بجای کم کردن، زیاد کردن(20% > 25 %)
      ینی مثلا ظرفیت پزشکی شهر ایکس، 40تایه. 10 تاش واسه ایثارگرانه و 30 تاش ماله مناطق.
      اگه اشتباه کردم دوستان تصحیح کنند
      دقیقا درسته ! حالا مثلا اگر تراز آخرین فرد قبولی در پزشکی شیراز در مناظق 10000 باشه ، اگر یه نفر تو گروه ایثارگران بخواد وارد این دانشگاه بشه ( حتی اگر رتبش رو بیاره ) باید علاوه بر رتبه ، 70 درصد تراز آخرین فرد قبولی تو پزشکی شیراز یعنی 7000 رو اورده باشه ...

نظر من رو بخواهید میگم این عدالت نیست ! ( البته شاید من اشتباه کنم )

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان ظرفیت شده 25 درصد براشون
      ایثارگران هم قبلا مشخص بود و هر کدوم جداگانه بود الان همه تحت عنوان ایثارگران درنظر گرفته شدن و حق خوری احتمالا بشه
      مشاور

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      یه سوال دارم منم
      الان اگه مثلا ظرفیت پزشکی 4000 نفر باشه، 25% ینی 1000 تاش مال ایثارگره؟!!!!!
      اصن مگه چن نفرن؟ چنتاشون تجربی؟ تراز شون میخوره؟

اگه اینجوری باشه اسمش بنظرم "فاجعه" ـس. البته فک نکنم اینجوری باشه 1000تا !!!!!

I love the 12th Imam
      I wanna set free MINE

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینجوریه که با رتبه های بالا میتونن پزشکی بخونن
      دردناکش اینه طرف یه سیلی زده به یه ارازل شده ایثارگر راحت سهمیه گرفته اینو بر اساس دیده میگم نه همینجوری
      مشاور

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وایسید یه لحظه. یعنی مثلاً تو دفترچه انتخاب رشته ظرفیت یه رشته 100 تا هستش، یعنی فقط 75 تا برای ما هست؟ اونوقت 25 تا برای سهمیه دارا؟
      به والله من حلال نمیکنم اون کسیو که درسش از من بدتر بوده و صرفاً به خاطر داشتن سهمیه بیاد جای منو بگیره.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این سهمیه ها باعث شده دید مردم نسبت به ایثارگران واقعی تغیر کنه و دیگه محبوبیت گذشته رو نداشته باشن .

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دوستان دوباره جر و بحث عدالت یا ناعدالتی ای سهمیه رو وسط نکشید.

I love the 12th Imam
      I wanna set free MINE

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من اگه از صدام بگذرم از اونایی که این قانونو گذاشتن نمی گذرم.
      کنکور که مال باباشون نیست هرکی دوست داشتن بفرستن دانشگاه با هرکی حال نکردن نفرستن کنکور اسمش باخودشه باید بر اساس سطح علمی داوطلبا باشه نه این مسخره بازیا...
      طرف چون باباش بیست و پنج درصد جانبازه پس بهتر میتونه طبابت کنه و درسای سخت پزشکیو بفهمه ؟ اگه واقعا اینجوری بود که حداقل درسای دبیرستانشو میخوند . همینه که خیلی از پزشکامون غیر متخصصن

11. Top | #11
      xak
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad980 نمایش پست ها
      من اگه از صدام بگذرم از اونایی که این قانونو گذاشتن نمی گذرم.
      کنکور که مال باباشون نیست هرکی دوست داشتن بفرستن دانشگاه با هرکی حال نکردن نفرستن کنکور اسمش باخودشه باید بر اساس سطح علمی داوطلبا باشه نه این مسخره بازیا...
      طرف چون باباش بیست و پنج درصد جانبازه پس بهتر میتونه طبابت کنه و درسای سخت پزشکیو بفهمه ؟ اگه واقعا اینجوری بود که حداقل درسای دبیرستانشو میخوند . همینه که خیلی از پزشکامون غیر متخصصن
      به این راحتی ها هم که نیست ..
      خودشون انصراف میدن ، چون "نمیتونن" .

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس یعنی مثل پارسال رتبه های قبولیه دانشگاهها میکشه پایین!!اینجوری که دهنمون سرویسه خداکنه نشه

پس اون قضیه ای که میگن مثلا اگه ظرفیت دانشگاهی 100 تا باشه بیستو پنج صندلیه اضافی به ایثارگران میدن غلطه؟؟اگه اینجوری باشه که ظاهرا به نفعمون میشه!!!!

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alifh نمایش پست ها
      پس یعنی مثل پارسال رتبه های قبولیه دانشگاهها میکشه پایین!!اینجوری که دهنمون سرویسه خداکنه نشه

پس اون قضیه ای که میگن مثلا اگه ظرفیت دانشگاهی 100 تا باشه بیستو پنج صندلیه اضافی به ایثارگران میدن غلطه؟؟اگه اینجوری باشه که ظاهرا به نفعمون میشه!!!!
      اول ۲۵٪ واسه ایثارگران میذارن کنار. بعد توی اون ۷۵٪ باز رزمندگان اینا هم سهم دارن.
      اگه ایثارگران پر نشد این ظرفیتو میدن به مناطق...

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام...
      دوستای گل من این دردناکی روتحمل کردم 3 تاازدوستای من باهمین شرایط وتراز6800اینا الان رشته های پزشکی ودندون پزشکی میخونن
      خداییش خیلی نامردیه خیلی...منم حلال نمیکنم
      جالبه بدونین پدرمن خودش جانبازی داشت اما سرهمین مسئله حلال حرومی نذاشت استفاده کنم
      درسته خانواده شهید وایثارگرانیم اما واقعا نامردیه آشکاره...پدرمن اون سالها رفته جنگ کرده الان خود بنیادشهید یادش نیست اینم جانبازه اونوقت من بیام ازموقعیت بابام استفاده کنم که چی؟
      فقط به این خاطرکه خوشبختشم؟ خوشبختی به هرطریق؟ حتی به قیمت خریدن آه وناله ی اونایی که بهترازمن بودن ولی نشدقبولشن؟ جاشونوگرفتن؟
      حالا جالبتراینه که همون دوستام که بارتبه های نجومی قبول شدن طوری به آدم پزمیدن که انگار رتبه 1 کنکور بودن!
      اما خدا هیچی روزمین نمیذاره.... اگه قراره بخاطراینکه فرزند جانبازم آینده خیلیاروبهم بزنم بهتره برم بدرک!
      اگه مسئولین میخوان به خانواده های شهدا وایثارگران لطفی کنن لطفا به خود جانبازان این لطفوکنن نه فرزنداشون

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alifh نمایش پست ها
      سلام ببخشید تو سنجش نوشته صندلی خالی ایثارگران به داوطلبان دیگر اختصاص میابد آیا به داوطلبان ایثارگر صندلی مازاد اختصاص میابد یا یک چهارم ظرقیت رشته ها در دفترچه به آنها اختصاص میابد؟؟
      اگه صندلیه مازاد به آنها اختصاص یابد میشه نتیجه گرفت که افزایش سهمیه اونا تاثیر مثبت بر قبولی میذاره یا نه تاثیر منفی میذاره ؟یه سوال دیگه کسی میدونه سهمیه ایثارگران در سال نودودو چند بوده ؟؟
      یک چهارم هر رشته واسه ایثارگرانه اگه رشته پر نشه، جای خالی باقی مانده رو بر اساس رتبه های کشوری پر میکنن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن