خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 56 از 56
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      خخخ ، راستش اصل یادگیری هر موضوعی برای کنکور تست هستش ، یعنی شما اگر n بار کل شیمی 3 رو بخونی
      ولی 1 تست خشک و خالی نزنی و رفع اشکال نکنی هیچ فایده ای نداره
      آقا خـــــــــــوب گرفتم چی شد !!

یعنی همچین قشنگ واسم جا افتاده که فکر نکنم حالا حالا از جاش (مغز مبارکمان) درّه (این Valley نیستا! این همون فعل «در برود» هستش که فرهنگستان ادب دهات ما، واسه سادگی گفتار، به این شکل درش آورده)

75% رو خــــوب میشناسمش !! بازهم از همون 25% بگو !! لطفن !

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها
      آقا خـــــــــــوب گرفتم چی شد !!

یعنی همچین قشنگ واسم جا افتاده که فکر نکنم حالا حالا از جاش (مغز مبارکمان) درّه (این Valley نیستا! این همون فعل «در برود» هستش که فرهنگستان ادب دهات ما، واسه سادگی گفتار، به این شکل درش آورده)

75% رو خــــوب میشناسمش !! بازهم از همون 25% بگو !! لطفن !
      خخخ

25% اولیه یادگیری مفهومیه ، یعنی شما مبحث که میخوای بخونی بفهمی داستانش چی به چیه
      یعنی مفهوم مطلب رو درک کنی که بعدش میری سر وقت 75% بعدی که حل تست و رفع اشکال از ساده به دشوار هست

3. Top | #48
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      خخخ

25% اولیه یادگیری مفهومیه ، یعنی شما مبحث که میخوای بخونی بفهمی داستانش چی به چیه
      یعنی مفهوم مطلب رو درک کنی که بعدش میری سر وقت 75% بعدی که حل تست و رفع اشکال از ساده به دشوار هست

ببین عزیز

رویه این 25% رو متوجه ام === > حد و اندازشو درست متوجه نمیشم که در عمل چه جوریه !! === >> یعنی کمی کاربردی حرف بزن، لطفن !!

4. Top | #49
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ببین عزیز

رویه این 25% رو متوجه ام === > حد و اندازشو درست متوجه نمیشم که در عمل چه جوریه !! === >> یعنی کمی کاربردی حرف بزن، لطفن !!
      ببین عزیز دل شما برای یادگیری 100 % یه مطلب دو تا کار باید انجام بدی که همونطوری که تو پست های قبلی بهشون اشاره کردم ؛

1ـ یادگیری مفهومی 25% اولیه
      2ـ تست زدن زیاد و رفع اشکال 75% دومیه

تا شما همین 25% ناچیز اولیه رو نفهمی 75% دومیه رو هم نمفهمی

خب در مورد 25% یادگیری باید بگم شما باید اون مبحث که میخوای بخونی
      کاربردی بخونی و بفهمی و درکش کنی یعنی
      برای خودت
      تجسمش کنی که مبحث در مورد چی داره توضیح میده ، نمیدونم منظورم رو درک میکنی چی میگم یا نه
      ، چه طور بگم داداشی ، یه طوری بخون که بتونی مثل یه استاد یا معلمی که برای دانش آموزانش اون مبحث رو درس میده تو هم بتونی همونطوری با همون تسلط درس بدی ، این طور فکر کنم بهتر منظورم رو گفته باشم

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      توی انتخاب کتاب بین این کتابایی که همشونم خوبن باید سلیقه ی شخصی بکار برد...ینی هر کسی با یه نوع کتاب و یک نوع سبک نوشتاری راحته....پس ابتدا نمونه صفحاتو ببنید و بعدا کتاب مورد نظرتونو انتخاب کنید...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

6. Top | #51
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      توی انتخاب کتاب بین این کتابایی که همشونم خوبن باید سلیقه ی شخصی بکار برد...ینی هر کسی با یه نوع کتاب و یک نوع سبک نوشتاری راحته....پس ابتدا نمونه صفحاتو ببنید و بعدا کتاب مورد نظرتونو انتخاب کنید...

ما اینجا منبع معرفی نمی کنیم.

تجربه هامون رو میگیم که حالمون بهتر شه!!!
      ..........
      همه چی از جنس
      «آشتی با شیمی 3»

7. Top | #52
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

ما اینجا منبع معرفی نمی کنیم.

تجربه هامون رو میگیم که حالمون بهتر شه!!!
      ..........
      همه چی از جنس
      «آشتی با شیمی 3»

یه جا بحث حاله و یه جا بحث منبع...من که قاطی کردم....خلاصه...انتخاب یه منبع خوب که باهات سازگار باشه...میتونه حالتو بهتر کنه..من اینو خیلی دیدم...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

8. Top | #53
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      یه جا بحث حاله و یه جا بحث منبع...من که قاطی کردم....خلاصه...انتخاب یه منبع خوب که باهات سازگار باشه...میتونه حالتو بهتر کنه..من اینو خیلی دیدم...
      ببین دوست عزیز

من هم تا حدودی با حرف شما موافقم !! ==== >> ولی با توجه به شرایط فعلی کنکور، شاید این نوع انتخاب منبع، چندان درست و مناسب نباشه ==== >> یه اشتباه میتونه باعث بشه که بعد یه سال متوجه بشه میتونست انتخاب بهتری داشته باشه ==== >> حالا من هم منظورم این نیست که طرف بیاد خیلی دقیق و حرفه ای دنبال دلیل و برهان باشه که کدوم منبع خوبه و کدوم یکی نه == >> در حد یه شناخت پایه ای و مطمئن میتونه کافی باشه که بعدش خود طرف با دیدن کتاب از نزدیک، بر حسب این که بیشتر از کدوم یکی خوشش میاد انتخاب خودشو داشته باشه ==== >> یه چی مثل انتخاب کتاب شیمی 3 از بین کتابای «گاج و خیلی سبز! و مبتکران» که طرف اطمینان خوبی داره که هرسه اینا خوب هستن حال اینکه بیشتر از کدوم یکی خوشش میاد، میتونه یکیشو انتخاب کنه !

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شیمی قویترین درس منه کل ازمون های تابستون کانون 100 زدم

من واسه شیمی جزوه دبیرم که واقعا عالیه می خونم خیلی کتاب دارم تستای مبتکران تو جزوه دبیرم هست خودم هم دارش حل می کنم بعد خیلی سبز تستاشو حل میکنم سری z اش رو خیلی دوست دارم

ولی شیمی 3 گاج تستاش فوق العادست میخام بگیرمش

کتاب مسائل شیمی مهر و ماهم خوبه

کلن من از راهنمایی عاشق شیمی بودم کتاب مورتیمر هم میخونم

مهم ترین چیز علاقست

ولی خدایی گاج 3 تو تست اوله جامعش خیلی اسونه

شیمی فار هم عید می گیرم

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      در حل تست های استوکیومتری سعی کنین به مول برسین. اگه هر چیزی رو بتونین به مول تبدیل کنین مطمعن باشین به جواب میرسین.

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      روشای اقای بازرگان واسه استوکیومتری و موازنه خیلی خوبو باحاله همیشه هم جواب میده

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن