خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدومش ؟!؟

رأی دهندگان
    178. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • « ادبیات جــــــامع موضوعی گــــاج»

116 65.17%
    • « ادبیات جــــــامع خــــیــلی سـبز!»

62 34.83%
    صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 101112 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 177
    1. Top | #151
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      سلام از هر نظر نمیشه گفت گاج بهتره موضوعی گاج هم معایب خودشو داره واسه کسی که ادبیاتش پاینتر از متوسطه موضوعی گاج کتاب مناسبی نیست مخصوصا توی قرابت...شما تا مفهوم رو نفهمید به واسطه کدوم درس و مطلب اومده توضیحاتی که موضوعی گاج داده اصلا بکارتون نمیاد سطح تستای موضوعی گاج پاینتر از سطح خیلی سبز هست و پاسخنامه موضوعی گاج در مقابل خیلی سبز اصلا حرفی برای گفتن نداره ...
      توی جلد پاسخنامه برای مثلا قسمت قرابت برای هر گزینه مفهوم رو اورده که خیلی هم کامله و بقیه قسمت ها هم نیازی به تعریف نیست !
      توضیحاتی که قبل هر درس برای قرابت داده واقعا کاربردیه و میفهمی داستان چیه!
      رتبه های برتر امسال هم که می بینید اکثرا گاج داشتن.زیست نیست که بریم تست سخت بزنیم سطحمون بره بالا
      من خودم تا یه سال پیش نمیدونستم قرابت معنایی چیه الان یه درس از موضوعی میخونم 50 تا تست از الگو میزنم راحت تازه سوم هم هستم
      البته مولف این کتاب دبیر بنده هم هست و منو خیلی راهنمایی میکنه و شاید اگر دبیر شما هم بود نظرتون عوض میشد

2. Top | #152
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhoseing79 نمایش پست ها
      از هر نظر بررسی شه گاج بهتره ! چند وقت پیش هم مولفش بهم گفت قراره برای قرابت هم یه کتاب چاپ کنیم برای اموزشش میزنه رو دست نشردریافت

قرابت معنایی رو هیچ کتاب آموزشی،نمیتونه اموزش بده
      قرابت معنایی:استعداد+تست بسیار
      حالا الان یکسری میان میگن کنکور هوش و استعداد نمیخواد.کنکور یعنی سخت کوشی 100%
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

3. Top | #153
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      جامع خیلیییییییییییییییییییییی ی سبزززززززززز
      خلاصه درس هم داره

4. Top | #154
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      توی جلد پاسخنامه برای مثلا قسمت قرابت برای هر گزینه مفهوم رو اورده که خیلی هم کامله و بقیه قسمت ها هم نیازی به تعریف نیست !
      توضیحاتی که قبل هر درس برای قرابت داده واقعا کاربردیه و میفهمی داستان چیه!
      رتبه های برتر امسال هم که می بینید اکثرا گاج داشتن.زیست نیست که بریم تست سخت بزنیم سطحمون بره بالا
      من خودم تا یه سال پیش نمیدونستم قرابت معنایی چیه الان یه درس از موضوعی میخونم 50 تا تست از الگو میزنم راحت تازه سوم هم هستم
      البته مولف این کتاب دبیر بنده هم هست و منو خیلی راهنمایی میکنه و شاید اگر دبیر شما هم بود نظرتون عوض میشد
      خب شما بیش از حد تعصب دارید نسبت به موضوعی اونم بیشتر به واسطه اینکه مولف دبیرتون هم بوده من حرفی از سخت بودن تست نزدم بحث سر سطح تست بود که حرفه ای تر از گاج هست مطمن باشین رتبه های برتری که شما میگین این کتاب کتاب اول و اخرشون نبوده در روند مطالعه شون این کتابو هم داشتن وگرنه مطمن باشین موضوعیه گاج برای متوسط به پایین کتاب مناسبی نیست توضیحات قرابتشم بیشتر یه توضیحات کلی و دانشگاهیه ادبیات رو ساده تر میشه یاد گرفت و تست زد یا توی زبان فارسی اینقدی که مولف سعی بر به رخ کشیدن خودش بابت غلط گرفتن از تستا کرده سعی بر یک اموزش صحیح نکرده پاسخ نامه موضوعی گاج هم که فقط در حد رفع تکلیف بوده در ضمن اتفاقا توی ادبیات هم باید تستای مناسب و حرفه ای مثل درس زیست کار کرد از ضریبش بگذریم اگه به واسطه عدم تسلط روی تستای ادبیات نتونیم توی وقت 25 تست رو بزنیم تمام برنامه ها سر دروس عمومی بر باد میره ...موضوعیه گاج چون موضوعی هست برای پرکاری تستی اونم عید به بعد شاید به کار بیاد وگرنه ارزش اموزشی نداره ...

5. Top | #155
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moha.mahdi نمایش پست ها
      جامع خیلیییییییییییییییییییییی ی سبزززززززززز
      خلاصه درس هم داره
      کاملا موافقم

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

6. Top | #156
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      خب شما بیش از حد تعصب دارید نسبت به موضوعی اونم بیشتر به واسطه اینکه مولف دبیرتون هم بوده من حرفی از سخت بودن تست نزدم بحث سر سطح تست بود که حرفه ای تر از گاج هست مطمن باشین رتبه های برتری که شما میگین این کتاب کتاب اول و اخرشون نبوده در روند مطالعه شون این کتابو هم داشتن وگرنه مطمن باشین موضوعیه گاج برای متوسط به پایین کتاب مناسبی نیست توضیحات قرابتشم بیشتر یه توضیحات کلی و دانشگاهیه ادبیات رو ساده تر میشه یاد گرفت و تست زد یا توی زبان فارسی اینقدی که مولف سعی بر به رخ کشیدن خودش بابت غلط گرفتن از تستا کرده سعی بر یک اموزش صحیح نکرده پاسخ نامه موضوعی گاج هم که فقط در حد رفع تکلیف بوده در ضمن اتفاقا توی ادبیات هم باید تستای مناسب و حرفه ای مثل درس زیست کار کرد از ضریبش بگذریم اگه به واسطه عدم تسلط روی تستای ادبیات نتونیم توی وقت 25 تست رو بزنیم تمام برنامه ها سر دروس عمومی بر باد میره ...موضوعیه گاج چون موضوعی هست برای پرکاری تستی اونم عید به بعد شاید به کار بیاد وگرنه ارزش اموزشی نداره ...
      واقعا حوصله ندارم بخوام اثباتش کنم براتون
      شما وقت کن تستای کنکور رو بزن تست حرفه ای نمیخواد.هروقت هم تراز قلمچیت بالای 8000 شد میتونی به این فکر کنی که چجور تو تایم 25 تا تست رو بزنی

7. Top | #157
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ادبیات زیاد نمیخاد .. لی لی به لالاش بزارین ....... یه چی در حد ادبیات موضوعی گاج یا ادبیات جامع خیلی سبز! یا ادبیات های دریافت (قرابت و املا لغت و زبان فارسی و همایش) ....... مطالعه ش ..... کافیه و تمام !
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

8. Top | #158
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      واقعا حوصله ندارم بخوام اثباتش کنم براتون
      شما وقت کن تستای کنکور رو بزن تست حرفه ای نمیخواد.هروقت هم تراز قلمچیت بالای 8000 شد میتونی به این فکر کنی که چجور تو تایم 25 تا تست رو بزنی
      کاری به بحثتون واسه کتابا ندارم هرچند خودمم واقعا از پاسخنامه قرابت موضوعی بدم میاد! ولی پای قلمچی رو وسط نکش چون ادبیات قلمچی چرت و پرتی بیش نیست و ربطی به کنکور نداره (جبهه هم نگیر که هر کی نمیدونه میاد نظر میده! من خودم ادبیات قلم رو همیشه بالای 65-70% میزنم، ولی چرته)

9. Top | #159
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با گاج کار نکردم ولی از خیلی سبز راضيم.
      من ادبیات دوم رو کنکوری نخوندم، ادبیات پیش هم که هيچي، فقط ادبیات سوم اونم 16 درس اول رو از خیلی سبز کار کردم. کنکور 95 تجربی رو 72 درصد زدم که فکر می کنم با توجه به وضعیت ادبیات خوندنم (که گفتم) درصد مناسبیه .

10. Top | #160
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بچه ها من گاج موضوعی چاپ 95-94 که کنکور 94 رو هم داره رو گرفتم
      لازمه چاپ جدیدش رو بخرم ؟

11. Top | #161
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها
      بچه ها من گاج موضوعی چاپ 95-94 که کنکور 94 رو هم داره رو گرفتم
      لازمه چاپ جدیدش رو بخرم ؟
      فک نکنم تست کنکور فقط اضاف میکنن

12. Top | #162
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      موج ازمون ادبیاتش خوبه

13. Top | #163
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      هیچ فرقی ندارن با خودتون بازی نکنید

14. Top | #164
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      تست موضوعی عالیه البته باید قبلش به تسلط رسیده باشی با کتاب هایی مثل دریافت سبطی یا لقمه
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

15. Top | #165
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گزینه 3 ، هیچ کدام . ادبیات به صورت مبحقی بهتره تا یک کتاب جامع ، خیلی سبز درس به درس گفته ینی بدرد ازمون های مرحله ای میخوره تا کنکور ، گاج رو نخواندم اما فکر میکنم حداقل از خیلی سبز بهتر باشه بخاطر موضوعی بودنش
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 101112 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن