خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات

سوال در مورد غیبت موجه

سلام دوستان من یه سوال داشتم و اون هم اینه که من امتحان خرداد زیست رو به دلیل موجه ندادم و وقتی کارنامه امتحان نهاییم رو گرفتم جلوی نمره نهایی نوشته بود موجه و اخرش هم نوشته بود مردود. حالا رفتم پرسیدم میگن نیازی نیست بیایی شهریور امتحان بدی چون نمره مستمرت که 19 بوده تو رو توی این درس قبول کرده و نمرت هم 7.5 هستش . و دیگه نمیخواهد شهریور امتحان بدی . حالا من موندم باید چی کار کنم دوستان اصلا چنین قضیه ای امکان پذیر هستش ؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط train نمایش پست ها
      سلام دوستان من یه سوال داشتم و اون هم اینه که من امتحان خرداد زیست رو به دلیل موجه ندادم و وقتی کارنامه امتحان نهاییم رو گرفتم جلوی نمره نهایی نوشته بود موجه و اخرش هم نوشته بود مردود. حالا رفتم پرسیدم میگن نیازی نیست بیایی شهریور امتحان بدی چون نمره مستمرت که 19 بوده تو رو توی این درس قبول کرده و نمرت هم 7.5 هستش . و دیگه نمیخواهد شهریور امتحان بدی . حالا من موندم باید چی کار کنم دوستان اصلا چنین قضیه ای امکان پذیر هستش ؟
      شدی 7 و نیم دیگه و قبولی
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      شدی 7 و نیم دیگه و قبولی
      اخه چرا باید قبول بشم ؟ من که غیبتم موجه هستش .

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخه چرا باید قبول بشم ؟ من که غیبتم موجه هستش .
      با تک ماده قبولت کردن
      برا راحتی خودشون که نخوای شهریور باز ازت امتحان بگیرن
      مشاور

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب اگ میخوای کنکور بدی ک این نمره خوب نیس و تراز درستو خراب میکن!! اونم درس زیست با اون تاثیر و ضریبش(البته اگ سومی )

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

ویرایش توسط Dayi javad : 04 شهریور 1394 در ساعت 14:04

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما امتحان نهایی سوم رو نداده باشی حتی اگه مستمر رو بهت 20 داده باشن در کل میشی 4 ممکن نیست 7.5 بشی ! اگه هم سال اول و دوم هستی به هیچ وجه اجازه نده که از تک مادت استفاده کنن برات. تک ماده رو نگه دار برای سال های بعد.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      با تک ماده قبولت کردن
      برا راحتی خودشون که نخوای شهریور باز ازت امتحان بگیرن
      ممنون دادا از جوابت ولی الان این وسط تقصیر کی هستش ؟ من برم یقه کدومش رو بگیرم ؟ معاون مدرسه یا دفتر دار مدرسه یا اموزش و پرورش ؟

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون دادا از جوابت ولی الان این وسط تقصیر کی هستش ؟ من برم یقه کدومش رو بگیرم ؟ معاون مدرسه یا دفتر دار مدرسه یا اموزش و پرورش ؟

مدرسه دیگه
      مشاور

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تک ماده زدن به عهده دفتردار هست ولی بدون هماهنگی با مدیر ممکن نیست این کار انجام شده باشه. هرکاری میشه زیرسر مدیر هست

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      اگر کسی(در پایه پیش دانشگاهی)یکی از امتحانات نهایی و دو تا از امتحانات داخلی رو هم خرداد نده هم شهریور
      هر سه تا امتحان میوفتن برای دی ماه یا اون دو تا امتحان داخلی رو نمیشه دی ماه داد؟

فرستاده شده از D6503ِ من با Tapatalk

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss.curly99 نمایش پست ها
      سلام
      اگر کسی(در پایه پیش دانشگاهی)یکی از امتحانات نهایی و دو تا از امتحانات داخلی رو هم خرداد نده هم شهریور
      هر سه تا امتحان میوفتن برای دی ماه یا اون دو تا امتحان داخلی رو نمیشه دی ماه داد؟

فرستاده شده از D6503ِ من با Tapatalk
      همشون میافته برای دی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن