خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 97
    1. Top | #61
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedh نمایش پست ها

تغییر زمانی معنی میده که ما و شما بخایم!!!!!!!!

شما زمان انقلاب رو در نظر بگیر........جوون های اون موقع حتی مقابل تانک هم وایستادن تا تغییر ایجاد کنن...........

خب حالا جوونای امروزی ! هفته دیگه احتمالا سه شنبه یا چهارشنبه نتیجه کنکور میاد.........سازمان سنجش هم توقع داره که شما تا شنبه کل مدارک و ...رو جور کنی و بری برا ثبت نام!!!!!!!!! خودشون 3 ماه رفته بودن خاله بازی بعدش توقع دارن دانش آموزی که الان 18 سالشه و تا الان تنهایی از شهرشون بیرون نرفته تو 4 روز کل زندگیش رو جمع کنه بره یه شهر غریب!!!!!!!!

خداییش چند نفر از این یک میلیون نفر از این شرایط راضی هستن؟ قطعا زیر ده درصد!
      خب حالا چند نفر اعتراض میکنن؟
      هیچکی

بهتره بگی کی جرات داره اعتراض کنه

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ههه

یه مثال کوچیک میزنم تا اخرشو برید

سیستم اموزشی ما رو با المان مقایسه کنید

اینجا توکلی کار میکنه

اونجا کسایی هستند که سیستم اموزشی که تشکیل دادند شده سر لوحه خیلی از کشور های پیشرفته از جمله دانمارک و سوعد

بقیش هم همینه فقط تو مقیاس های کوچیک و بزرگ

پس موندن صرف نداره
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hoonam نمایش پست ها
      دوستان خوبم...تا کی قراره از زمین و زمان بنالیم و گله کنیم؟؟؟چرا همش از بد بودن وضعیت و نابسامانی حرف میزنیم؟؟؟این کشور و کی باید بسازه؟؟کی باید اباد کنه؟؟؟خب معلومه ما!!مایی که اسممون جوونه!!!جسممون جوونه!!ولی فکر و ذهنمون درگیر بچه بازیای شبکه های اجتماعی و بازی های انلاینه!!!این جوونایی که هی میشینن از بد زمونه و وضعیت نابسامون میگن همونایی هستن که بیست و چهارساعت تو تلگرام و به قول دوستم محمد تو کلش به دنبال خوشی های بچگانشونن!!!تورو خدا یکم به خودتون بیاید!!مگه خدا نگفته از تو حرکت از من برکت؟؟؟پس چرا هممون یه گوشه نشستیمو داریم حرص مال و اموال دیگران رو میخوریم؟؟؟؟
      وطن از دید خیلیا شاید جای موندن نباشه ولی برای من جای موندنه..من باید این وطنو بسازم...
      (اسممو نمیگم ولی دانشجوی اینده ی یکی دانشگاه های تاپ ایرانم و مطمئن باشید وطنمو هیچوقت نمیفروشم)
      من خودم کارم اکی شده نمیخوام برم . ولی این طرز فکرشما واسم قشنگ بود حیف که بعدها متوجه میشی شعاره همش یه شعار کلیشه ای مثه این شعار که درس بخونم تا به کشورم خدمت کنم ولی کشور ما هیچ چیز سر جاش نیست تمام کسانی که رفتن دانشگاههای معتبر ایران درس خوندن میدونن چقد اوضاع وخیمه.اوضاع وخیم تر از این حرفاس.ولی سعی کن این طرز فکرتو حفظ کنی.موفق باشید
      ?

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hoonam نمایش پست ها
      دوستان خوبم...تا کی قراره از زمین و زمان بنالیم و گله کنیم؟؟؟چرا همش از بد بودن وضعیت و نابسامانی حرف میزنیم؟؟؟این کشور و کی باید بسازه؟؟کی باید اباد کنه؟؟؟خب معلومه ما!!مایی که اسممون جوونه!!!جسممون جوونه!!ولی فکر و ذهنمون درگیر بچه بازیای شبکه های اجتماعی و بازی های انلاینه!!!این جوونایی که هی میشینن از بد زمونه و وضعیت نابسامون میگن همونایی هستن که بیست و چهارساعت تو تلگرام و به قول دوستم محمد تو کلش به دنبال خوشی های بچگانشونن!!!تورو خدا یکم به خودتون بیاید!!مگه خدا نگفته از تو حرکت از من برکت؟؟؟پس چرا هممون یه گوشه نشستیمو داریم حرص مال و اموال دیگران رو میخوریم؟؟؟؟
      وطن از دید خیلیا شاید جای موندن نباشه ولی برای من جای موندنه..من باید این وطنو بسازم...
      (اسممو نمیگم ولی دانشجوی اینده ی یکی دانشگاه های تاپ ایرانم و مطمئن باشید وطنمو هیچوقت نمیفروشم)
      اول از همه لایک

دوم از همه دقیقا حرف نیچه رو میزنی که میگه بر تاریکی لعنت نفرست برایش شمعی روشن کن و ان را از بین ببر

خوب شعار قشنگیه ولی تا وقتی که هیچی سرجاش نیست و همه به فکر کلاه برداری هستن هیچ جای پیشرفتی واسه نخبه های

ما نیست

بابا طرف میخواد اختراع کنه میخواد مقاله بده

بجای اینکه استاد دانشگاه کمکش کنه طرحشو میدزده

در کل

به قول استاد بهرام نورایی

واسه رسیدن راه باید راه رفت

و اینجا برای رسیدن راه . راهی جز رفتن نیست

و بهت افتخار میکنم که قراره تو ایران بمونی و همه چی رو درست کنی
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

5. Top | #65
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم تفکر مملکت ما مریضه
      مایی که دستمون به جایی نمیرسه میگیم اوضاع خرابه و همه میدزدن خودمون اگه به جایی برسیم که قدرت داشته باشیم قطعا به جای اصلاحات ما هم سو استفاده از شرایط خواهیم کرد
      میگیم تو شرکتا پارتی بازیه و شایسته سالاری نیس ولی خودمون هم مدیر شرکت دولتی بشیم قطعا هوای اطرافیان خودمونو خواهیم داشت
      با این وضع رفتن راحت ترین کاریه که به ذهن هر کس میرسه اما این که عایا بهترین کاره یا نه
      به نظرم به جنبه و ظرفیت هر کس بستگی داره
      بمونی سختی میکشی و شاید موفق بشی شاید هم نشی
      بری سختی میکشی ولی مرد باشی موفق میشی
      بانک جزوه های مهندسی و پایه

دانلود انواع جزوه های دانشگاهی
      http://www.bjozve.ir

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unijozve نمایش پست ها
      به نظرم تفکر مملکت ما مریضه
      مایی که دستمون به جایی نمیرسه میگیم اوضاع خرابه و همه میدزدن خودمون اگه به جایی برسیم که قدرت داشته باشیم قطعا به جای اصلاحات ما هم سو استفاده از شرایط خواهیم کرد
      میگیم تو شرکتا پارتی بازیه و شایسته سالاری نیس ولی خودمون هم مدیر شرکت دولتی بشیم قطعا هوای اطرافیان خودمونو خواهیم داشت
      با این وضع رفتن راحت ترین کاریه که به ذهن هر کس میرسه اما این که عایا بهترین کاره یا نه
      به نظرم به جنبه و ظرفیت هر کس بستگی داره
      بمونی سختی میکشی و شاید موفق بشی شاید هم نشی
      بری سختی میکشی ولی مرد باشی موفق میشی
      لطفا نظرتونو به همه تعمیم ندید

صرفا نظرتونو بگید قضاوت هم نکنید در مورد همه رای با حکم کلی هم زیاد درست نیست
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

7. Top | #67
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arj نمایش پست ها
      میراث آلبرتا بسیار مضحک و تابلو قضاوتشو میکنه ! (فیلمی که توسط شمقدری ساخته بشه نیاز به توضیح نداره )اینجا به هیچ وجه جایی برای ماندن و زندگی کردن نیست . فقط و فقط باید رفت و از شر ایران و ننگ ایرانی بودن رهید ...!

بخاطر این طرز فکرتون به شدت متاسفم

اگه قرار باشه توی زندگیم به چیزی افتخار کنم در درجه ی اول مسلمان بودن و شیعه ی علی بن ابی طالب بودنه ... راهی که بهش کاملا ایمان و اطمینان دارم ، اطمینانی که خودم بهش رسیدم ...

و در درجه ی بعد ایرانی بودن ... افتخار می کنم که وجودم ازین خاکه ...

و این دو تا چیزی هستند که من حاضرم بدون تردید جونمو در راهشون بگذارم ...

اگه شما دوست نداری تو ایران بمونی نمون ، اما حق نداری به ایران و ایرانی توهین کنی ...

GODD BYE
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

8. Top | #68
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این متن بیشتر واسه دلداری دادن به اونایی که نتونستن برن نوشته شده وگرنه هم از بین دوستانم و هم از بین بستگانم افرادی خارج رفتن و همه هم خوش و خرم دارن زندگی میکنن.منم اگه شرایطش رو پیدا کنم میرم ! شما وضع جوان امروز رو ببینید دیگه کاملا" مشخصه ! جوان بیچاره بعد کنکور حالا حداقل 4 سال (در رشته های پزشکی 6 یا 8 سال) حداقل باید درس بخونه آخرشم خبر خاصی نیست . بعدش با هزار مصیبت یه کار با حقوق بخور و نمیر پیدا کنه و اگه بخواد بره سمت تشکیل خانواده دیگه خودتون مصیبت هاش رو میدونید. ایران جای خوبیه برای اونی که یا پولداره و یا از روابط خاص بهره میبره . وگرنه بقیه باید فقط تلاش کنن و آخرش ممکنه به جایی نرسن . خارج از کشور هم گل و بلبل نیست ؛ ولی حداقل اگه زحمتتو بکشی احتمال اینکه حقت رو بگیری خیلی بیشتره.
      ویرایش توسط Reza H : 12 شهریور 1394 در ساعت 12:51

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه نفر (یادم نمیاد کی بود) یه جمله ای گفته بود درباره ایران که واقعا حقیقتیه به نظرم :

ایران جاییه که اگه بخوای خونتو آباد کنی باید مملکتتو خراب کنی , اگه بخوای مملکتتو آباد کنی باید خونتو خراب کنی !

واقعیت اینه که 99.99 درصد ما اولی رو انتخاب میکنیم ... حتی اونایی که اینجا شعار میدن هم وقتی تو موقعیت قرار بگیرن اولی رو انتخاب میکنن (البته همه شعار نمیدنا ! اکثریت منظورم بود )

واسه همین انتظار درست شدن این خراب شده رو تا حداقل چند قرن آینده و حتی بعد از اون نداشته باشید !

10. Top | #70
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میراث آلبرتا بسیار مضحک و تابلو قضاوتشو میکنه ! (فیلمی که توسط شمقدری ساخته بشه نیاز به توضیح نداره )اینجا به هیچ وجه جایی برای ماندن و زندگی کردن نیست . فقط و فقط باید رفت و از شر ایران و ننگ ایرانی بودن رهید ...!
      افرین بر شما ...

اون چیزی ما ازش میگیم شرایط ایرانه و نه خود ایران و ایرانی .

شما برین یه ماه اونجا خرچنگ و کوسه بخورید اون وقت شده پیاده هم میاین اینجا

تاسف میخواد این حرفتون .

11. Top | #71
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ParsaYousefi نمایش پست ها
      افرین بر شما ...

اون چیزی ما ازش میگیم شرایط ایرانه و نه خود ایران و ایرانی

شما برین یه ماه اونجا خرچنگ و کوسه بخورید اون وقت شده پیاده هم میاین اینجا

تاسف میخواد این حرفتون .
      این حرفت درسته من یه هفته ترکیه بودم غذاش افتضاحه .حالا ترکیه غذاهاش شبیه ماست.کشورای جنوب شرق اسیام رفتم اونجا برید از گشنگی میمیرید ما از ایران تن ماهی بردیم.فقط ایران
      ?

12. Top | #72
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      index.jpg

13. Top | #73
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad-Rp نمایش پست ها
      لطفا نظرتونو به همه تعمیم ندید

صرفا نظرتونو بگید قضاوت هم نکنید در مورد همه رای با حکم کلی هم زیاد درست نیست
      عزیز من این نظر من نبود وضعی بود که فکر میکنم کشورمون به اون دچاره
      قضاوت کردن هم چون راجع به شخص خاصی نیست هیچ اشکالی نداره و شما هم به جای نصیحت اگه نظر مخالفی دارید بیان کنید
      بانک جزوه های مهندسی و پایه

دانلود انواع جزوه های دانشگاهی
      http://www.bjozve.ir

14. Top | #74
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedh نمایش پست ها

تغییر زمانی معنی میده که ما و شما بخایم!!!!!!!!

شما زمان انقلاب رو در نظر بگیر........جوون های اون موقع حتی مقابل تانک هم وایستادن تا تغییر ایجاد کنن...........

خب حالا جوونای امروزی ! هفته دیگه احتمالا سه شنبه یا چهارشنبه نتیجه کنکور میاد.........سازمان سنجش هم توقع داره که شما تا شنبه کل مدارک و ...رو جور کنی و بری برا ثبت نام!!!!!!!!! خودشون 3 ماه رفته بودن خاله بازی بعدش توقع دارن دانش آموزی که الان 18 سالشه و تا الان تنهایی از شهرشون بیرون نرفته تو 4 روز کل زندگیش رو جمع کنه بره یه شهر غریب!!!!!!!!

خداییش چند نفر از این یک میلیون نفر از این شرایط راضی هستن؟ قطعا زیر ده درصد!
      خب حالا چند نفر اعتراض میکنن؟
      هیچکی

داداش من خیلی از همین جوونای امروزی مثل خیلی از جوونتی دیروزی حاضرن جلوی تانک بایستند

البته با نطرتون درباره دیر اعلام شدن نتایج موافقم حالا خدا رحم کنه به کنکوریای 95 که قرار یک ماه دیر تر برگذار بشه کنکور

حتما ابان ماه میخوان نتیجخ ها رو اعلام کنند

قربان شما
      پیری دوره ی تثبیت خوی هاست .تغییر را از همین الان شروع کن

15. Top | #75
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliseydali نمایش پست ها
      داداش من خیلی از همین جوونای امروزی مثل خیلی از جوونتی دیروزی حاضرن جلوی تانک بایستند

البته با نطرتون درباره دیر اعلام شدن نتایج موافقم حالا خدا رحم کنه به کنکوریای 95 که قرار یک ماه دیر تر برگذار بشه کنکور

حتما ابان ماه میخوان نتیجخ ها رو اعلام کنند

قربان شما
      با سلام
      موردی رو که عرض کردم فقط یک مثال بود.......منظور من این نبود که ما الان جلوی تانک وای نمیستیم!

منظور من این بود که جوونای اون موقع برای چیزی که فکر میکردن حقشون هست حرکت میکردن.......ولی ما امروزی ها برای چیزی که یقین داریم حقمون هست حتی یه تکونی هم به خودمون نمیدیم...........

یا به اندازه خواسته هایت تلاش کن

یا به اندازه تلاشت آرزو کن

سعی کن آنچه را که دوست داری به دست آوری

وگرنه روزی مجبور خواهی شد آنچه را که به دست آورده ای دوست داشته باشی

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)