خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 64 از 64
    1. Top | #61
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      خیلیییی ممنونم گلم. باید بیشتر مرور کنم.... ولی من سرعتم به شدت کمه همین جوریشم به کل مباحث گزینه‌دو نمیرسم روش خوندنم تقریبا همینه که شما گفتین. اول روخوانی کتاب اما نه تند خوانی. دقیق میخونمش.دوم تست ونکته برداری ولی دیگه برای سری دوم سراغ همون تستا نمیرم.آخه وقت نمیکنم. راستی به نظرت یه کتاب تست کافیه؟
      خواهش میکنم
      والا با توجه به این که میگین نمیرسین همون یه دونه کتاب تست رو داشته باشین (برای روشی که گفتم میتونید تست ها رو زوج و فرد کنید البته من خودم این کار رو نمیکنم همشو میزنم )
      اما دور اول روزنامه وار بخون بهد بلافاصله برو سراغ تست
      بعدش نکته برداری و هایلایت و بعدش خوندن دقیق
      توی نت سرخ کنین : وسواس در مطالعه استاد گل ی
      که یه وویسه گوش کنید
      ببینین برای مرور اصلا نباید بیاید دوباره خوانی کنید
      مرورتون باید چشمی باشه حالا جاهایی لازم بود در کتاب رو ببندین اون پاراگراف رو برای خودتون توضیح بدید
      بالاتر گفتم اگر رسیدید تست نشاندار نرسیدید نیاز نیست
      چگونه تراز 7000 بیاوریم ؟ استاد گل ی رو گوش کن اونم خوبه
      یه وویس دیگه هم داره در مورد چگونه برنامه ریزی کنیم ؟
      به نظرم سری اول کتاب رو دقیق نخون فقط روزنامه وار
      بعد از این که نکات رو درآوردی و یکسری قسمت ها رو هایلایت کرد اون موقع شروع کن به دقیق خوندن
      سرعتت رو این روش بالا میبره
      اگر معلم هم خواستی سایت آلا آقای جلال موقاری فیلم های رایگان گذاشته میاونی ببینی
      خودم ندیدم فعلا اما اینجا تعریفشو شنیدم

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      خواهش میکنم
      والا با توجه به این که میگین نمیرسین همون یه دونه کتاب تست رو داشته باشین (برای روشی که گفتم میتونید تست ها رو زوج و فرد کنید البته من خودم این کار رو نمیکنم همشو میزنم )
      اما دور اول روزنامه وار بخون بهد بلافاصله برو سراغ تست
      بعدش نکته برداری و هایلایت و بعدش خوندن دقیق
      توی نت سرخ کنین : وسواس در مطالعه استاد گل ی
      که یه وویسه گوش کنید
      ببینین برای مرور اصلا نباید بیاید دوباره خوانی کنید
      مرورتون باید چشمی باشه حالا جاهایی لازم بود در کتاب رو ببندین اون پاراگراف رو برای خودتون توضیح بدید
      بالاتر گفتم اگر رسیدید تست نشاندار نرسیدید نیاز نیست
      چگونه تراز 7000 بیاوریم ؟ استاد گل ی رو گوش کن اونم خوبه
      یه وویس دیگه هم داره در مورد چگونه برنامه ریزی کنیم ؟
      به نظرم سری اول کتاب رو دقیق نخون فقط روزنامه وار
      بعد از این که نکات رو درآوردی و یکسری قسمت ها رو هایلایت کرد اون موقع شروع کن به دقیق خوندن
      سرعتت رو این روش بالا میبره
      اگر معلم هم خواستی سایت آلا آقای جلال موقاری فیلم های رایگان گذاشته میاونی ببینی
      خودم ندیدم فعلا اما اینجا تعریفشو شنیدم
      ********* رو میرم گوش میدم الآن

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      سلام دوباره.کسی خانم بصیریان(مدرس آموزشگاه ایران زمین و دبیر زیست همون مدرسه ستارگان‌درخشان) رو میشناسه؟ تعریفشونو زیاد شنیدم. بعد از عید میرم اگه خدا بخواد... گفتن نکته و تست گروهی جلسه ای هم ۵۰۰۰۰ تومنه.
      من واقعا نیاز دارم به کلاس. آخه روزی ۲ ساعت زیست میخونم بازم درصدم از ۳۰ بالا نمیره
      نمیشناسم متاسفانه

4. Top | #64
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم
      بنظر من این ادم فقط اسمه.من فقط دو جلسه رفتم.خیلی خودشو بالا میگیره.اصلا ازش خوشم نیومد.تدریس بد نبود ولی خوب هم نبود فقط بلده از متن بخونه سوالم بپرسی یجوری نگات میکنه انگار چی گفتی.من که خیلی ازش میترسیدم همین باعث میشد دلسرد بشم..بنظر من تو خونه تست بزنی خیلی به نفعته تا توی همچین کلاس هایی باشی.تو راحت میتونی بدون کلاس و همچین استادای عقده ای کنکور قبول بشی.خود من بعد از اینکه کلاس بصیریان رو کنسل کردم تو خونه و تنهایی درس خوندم.الانم رادیولوژی میخونم.بزار خیالتو راحت کنم هیچ استاد دلسوز و از خود گذشته ای وجود نداره همین بصیریان اگه دلسوز همه بود اینقدر برای جزوش اخطار نمیداد که به کسی ندیمش.اگه میخواست همه موفق بشن براش مهم نبود جزوش رو کی داشته باشه.بنظر من فکر بصیریان رو از کلت بیرون کن.مردم الکی تعریف میدن.خلاصه که عزیز من موفقیت تو نه به من بستگی داره نه به هیچ استاد مضخرفی مثل بصیریان ..فقط به خودت بستگی داره.موفق باشی

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن