خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کنکوری ها قدر خودتون بدونین

قدر خودتون رو بدونین کنکوری ها کاش من الان جای شما بودم حدود 10 ماه دیگه فرصت دارید تا به بهترین چیزی که میخواید برسید
      زمان مثل برق میگذره مثل همین موقع ها بود که من داشتم برنامه میریختم برا مهر و مطالعه درس ها خیلی دوران قشنگی بود دلم میخواست حتی شده یه لحظه دوباره
      برگردم به اون روزا پشیمونی خیلی بده وقتی ادم بدونه که میتونسته بخونه و تلاش کنه ولی به اون اندازه ای که میخواسته تلاش نکرده
      مزه ای که موقیت توی قدم اخر داره باور کنین هیچ کار دیگه ای نداره من خودم طعمش رو چشیدم شیرین شیرین بود مثل عسل حتی شیرین تر
      حتی اگر سختی هایی که میکشید تلخ باشه حداقل این قولو بهتون میدم که طعم شیرین موفقیت را خواهید چشید
      فقط ازتون خواهش میکنم یه کاری بکنید که مثل الان من نگید کاش بیشتر خونده بودم کاش یه کم بیشتر به خودم زحمت میدادم
      همه اینا به کنار لبخند زیبای خانواده بعد از زحمت هایی که برا فرزندشون میکشن خیلی قشنگه که من اینو با دنیا عوض نمیکنم
      من یه نفرو میشناسم که خانواده ای بودن با 9 نفر و اون فرد هروز باید کار خونه انجام میداد و کمک مادرش که مریض بود میکرد بدون هیچ پول و پس اندازی
      ولی شرایط اصلا باعث نشد که دست از درس خوندن و موفقیت بکشه مقاومت کرد و الان هم رتبه 180 کنکور انسانی رو بدست اورد بدون هیچ کلاس و مشاوره و ازمونی
      میگن سختی اددم رو سفت میکنه .به خدا حیفه یکی با کلی امکانات قدر ندونه و ازش استفاده نکنه
      حالا از ما گفتن بود

دیگه دارم به اخر میرسم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موفقیت همیشه جلو رو شماست
      فقط کافیست قدمی بردارید

دیگه دارم به اخر میرسم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن