خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 124
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط par.rah نمایش پست ها
      توی ایران فقط به داروساز میگن بقال! چ اشکالی داره یه دکتر در یک گرایش اقتصادی هم کار کنه، یکی از تخصصای دارو، اقتصاد دارویی هستش...
      حالا بگید بقال! در دنیا به عنوان یکی از تاپ ترین رشته ها مطرحه اقتصاد دارویی
      ضمن تایید
      هر رشته ای نه تنها دارو یا.... با اقتصاد اونم در بعد عملیش یعنی تجارت و فاینانس پیوند بخوره درآمدش غیر قابل مقایسه با تمام رشته هایی هست که علمی هستند مثل پزشکی/مهندسی/فول پروفسور دانشگاه هاروارد! و .....
      مثالش
      من دوستم توی یک شهر دور افتاده در ایالت کالیفرنیا هست دکترا داره میخونه میگه توی این شهر به این کوچکی کشاورز هست سالی 4 میلیون دلار!!! درآمد داره. تاجر هست اونم تاجر خرده پا تازه سالی 4-5 میلیون دلار درآمد داره و .... خب نهایت درامد یک پزشک؟ به طور معمول در امریکا از 180 شروع میشه تاپ ها تا 400-500 هزار تا هم میره البته بعد از حداقل 10-15 سال کار کردن. یک مهندس؟ نفت و پتروشیمی دیگه بالاتریناشون هستند میرسن به 190 هزار و ... استاد دانشگاه؟ اکثریت 100 هزار و تا 150
      حالا
      هرکدام از صاحبان اون مشاغل یک طرحی برنامه ای چیزی برای پیوند خوردن با اقتصاد داشته باشند درامد میره روی میلیون دلار براشون. ایرانم همینه اروپا هم همینه.
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dynamic نمایش پست ها
      ؟؟؟؟
      منبع این حرفتون کدام سیستم درمانی در دنیا هست ؟
      تجویز همه جای دنیا پزشک انجام میده داروساز هم مشاوره هم میده و کارهای دیگه هم البته ولی تجویز جزو وظایف داروساز نیست.
      داروساز بالینی مجوز داره

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پزشک پول مسئوليتشو ميگيره ولي داروساز پول چيو ميگيره؟
      چه زحمتي جز درس خوندن داشته؟
      حتي کنترل کنتاکت دارو ها هم با نسخه پيچه. چه برسه که بياد بگه فلان دارو رو چجوري مصرف کن و غيره.
      البته اين بحثا فايده نداره چون هر کس ديدگاه خودشو داره. ولي اونچي که واضحه اينه که بايد اصلاحاتي انجام بشه مخصوصا همين قضيه نسخه پيچ ها.

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      پزشک پول مسئوليتشو ميگيره ولي داروساز پول چيو ميگيره؟
      چه زحمتي جز درس خوندن داشته؟
      حتي کنترل کنتاکت دارو ها هم با نسخه پيچه. چه برسه که بياد بگه فلان دارو رو چجوري مصرف کن و غيره.
      البته اين بحثا فايده نداره چون هر کس ديدگاه خودشو داره. ولي اونچي که واضحه اينه که بايد اصلاحاتي انجام بشه مخصوصا همين قضيه نسخه پيچ ها.

داروساز هم مسولیت داروهاش و کیفیت و.... ارو داره
      بدجور داری داروساز رو میکوبی که درست نیست
      مشاور

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در ضمن شمام که داری احساسی برخورد میکنی و ا سر تعصب
      مشاور

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      داروساز هم مسولیت داروهاش و کیفیت و.... ارو داره
      بدجور داری داروساز رو میکوبی که درست نیست
      کدوم کيفيت برادر؟ کيفيت تو کارخونه داروسازيه نه داروخونه. اونم که شمر خدا داروهاي ايراني کيفيتي ندارن! يه شربت آهن واسه بچه ميخري اگه خارجي باشه يه قاشقه ولي داخلي باشه دوقاشقه که اونم کارگر نميوفته رو بچه! مجبورن خارجيشو بخرن!
      بعدشم من خودم از نحوه توليدات تو کارخانه ها اطلاع دارم تا حدي مهندسي شيمي بلدم. واقعا داروساز در کارخانه هم کاري انجام نميده! فقط پول مدرکشو ميگيره.
      من با قشر داروساز پدرکشتگي ندارم. دلم به حال اين مردم بدبخت ميسوزه.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پ طرف که رییس دانشگاه شده فقط پشت میزه ده ماه هم اونور اب بعد چندین هزار میلیون میزنه جیب عب نداره؟؟؟ داروساز مشکله فقط؟
      طرف پول علم و فکر و درسشو درمیاره
      اگه به کار کردنه که کارگر ها باید میلیاردر باشن
      والا مادر ما سالهاست استاد دانشگاهه و دو دوره هم رییس و معاون دانشگاه معاون در دانشگاه الزهرا و رییس هم در دانشگاهی دیگر نمیدونم این هزار میلیون رو ما چرا ندیدیم! دوست عزیز منطقی بنویسید کدام رییس داتشگاه هزار میلیون میبره اخه؟
      حقوق مادر بنده در سمت هیئت علمی حدودا 5 تومن هست بدون پروژه و ... فقط دریافتی دانشگاه دیگه پروژه وقتیه یه وقت یک سازمان داره یه وقت نداره
      در سمت معاونت و ریاست دانشگاه هم از 7-8 تا 10-12 هزار میلیون چیه اخه؟ اون ور آب چیه ؟ برخی فرصت های مطالعاتی هست اکثرا هم از طرف کشوری هست که میرید اونجا که باید شرایط علمی احراز بشه و برای مدت کوتاهی فرصت علمیه و تمام.

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا ديگه بعضي ديگه از منابع درآمدي تاروساز ها رو بحث نميکنم که با پزشک هماهنگن!
      يا گاها ديده شده که داروهاي تاريخ گذشته ريختن تو حلقوم مردم...

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا مادر ما سالهاست استاد دانشگاهه و دو دوره هم رییس و معاون دانشگاه معاون در دانشگاه الزهرا و رییس هم در دانشگاهی دیگر نمیدونم این هزار میلیون رو ما چرا ندیدیم! دوست عزیز منطقی بنویسید کدام رییس داتشگاه هزار میلیون میبره اخه؟
      حقوق مادر بنده در سمت هیئت علمی حدودا 5 تومن هست بدون پروژه و ... فقط دریافتی دانشگاه دیگه پروژه وقتیه یه وقت یک سازمان داره یه وقت نداره
      در سمت معاونت و ریاست دانشگاه هم از 7-8 تا 10-12 هزار میلیون چیه اخه؟ اون ور آب چیه ؟ برخی فرصت های مطالعاتی هست اکثرا هم از طرف کشوری هست که میرید اونجا که باید شرایط علمی احراز بشه و برای مدت کوتاهی فرصت علمیه و تمام.

خب همون رییس کار خاصی میکنه که داروساز نمیکنه؟ نه برادر هر کس اندازه علم اش که قابل استفاده هست پول میگیره
      مشاور

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      کدوم کيفيت برادر؟ کيفيت تو کارخونه داروسازيه نه داروخونه. اونم که شمر خدا داروهاي ايراني کيفيتي ندارن! يه شربت آهن واسه بچه ميخري اگه خارجي باشه يه قاشقه ولي داخلي باشه دوقاشقه که اونم کارگر نميوفته رو بچه! مجبورن خارجيشو بخرن!
      بعدشم من خودم از نحوه توليدات تو کارخانه ها اطلاع دارم تا حدي مهندسي شيمي بلدم. واقعا داروساز در کارخانه هم کاري انجام نميده! فقط پول مدرکشو ميگيره.
      من با قشر داروساز پدرکشتگي ندارم. دلم به حال اين مردم بدبخت ميسوزه.
      خیلی از مشاغل حقوق ناعادلانه میگیرن
      وضعیت همینه که هست شرایط جامعه و فرهنگ و قوانینش خرابه نه رشته دانشگاهی
      مشاور

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب همون رییس کار خاصی میکنه که داروساز نمیکنه؟ نه برادر هر کس اندازه علم اش که قابل استفاده هست پول میگیره
      این میزان حقوق بالا هست الان به نظرتون؟ خیلی از مشاغل این میزان درامد رو دارند . بحث چیز دیگری بود اینکه گفتید هزار میلیون میبره میره! فکر میکنم یک مقدار مودبانه تر راجع به کسانی که سمت استادی دانشگاه رو دارند و علم خود ماها هم حاصل تلاش اونهاست صحبت کنیم بهتره.
      در ضمن نوع دریافتی ها فرق داره رییس هرجایی طبق یه سری مصوبات قانون اسای حق جلسه حق مدیریت و.... میگیره که همه جای دنیا رایجه
      الان حق جلسه بانکها مثلا حدودا 2 میلیون برای هر جلسه هست که در ماه ده دوازده تایی هست و پاداش هم چیزی حدود 250 تا 600 میلیون برای بانکهای مختلف. اینها بسته به ظرایب زیردستان هست دریافتی هایشون و مراجعه کنندگان و خدماتی که ارایه میدند.

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این میزان حقوق بالا هست الان به نظرتون؟ خیلی از مشاغل این میزان درامد رو دارند . بحث چیز دیگری بود اینکه گفتید هزار میلیون میبره میره! فکر میکنم یک مقدار مودبانه تر راجع به کسانی که سمت استادی دانشگاه رو دارند و علم خود ماها هم حاصل تلاش اونهاست صحبت کنیم بهتره.
      در ضمن نوع دریافتی ها فرق داره رییس هرجایی طبق یه سری مصوبات قانون اسای حق جلسه حق مدیریت و.... میگیره که همه جای دنیا رایجه
      الان حق جلسه بانکها مثلا حدودا 2 میلیون برای هر جلسه هست که در ماه ده دوازده تایی هست و پاداش هم چیزی حدود 250 تا 600 میلیون برای بانکهای مختلف. اینها بسته به ظرایب زیردستان هست دریافتی هایشون و مراجعه کنندگان و خدماتی که ارایه میدند.
      دقت کنید من نگفتم استاد گفتم رییس دانشگاه اونم دانشگاه های مطرح
      ایام بکام
      مشاور

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      بحث یه خبر بود!
      اما به کجا رسیدیم!

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط par.rah نمایش پست ها
      بحث یه خبر بود!
      اما به کجا رسیدیم!
      گاهی اوقات یه خبرعادی هم خیلی جنجالی میشه....
      ینی جنجالیش میکنن
      http://forum.konkur.in/thread26186.html
      همیشه یادتان باشد که وضعیت کنونی شما..
      سرنوشت نهاییتان نیست..
      روزهای خوب خواهند آمد

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داروسازارو نمیدونم
      ولی خواهشا دندون پزشکا از این درخواستا ندن من قلبم ضعیفه

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور