خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تاثیر مصاحبه در پذیرش دانشگاه فرهنگیان

با سلام ایا کسی می دونه تاثیر مصاحبه در پذیرش دانشگاه فرهنگیان به چه شکل است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      مثلا ایا فقط در بررسی صلاحیت افراد است یا این که در پذیرش افرد مثل نمره کارنامه تاثیر داره؟؟
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تا اونجایی که من میدونم مصاحبه فقط تاثیر منفی داره و تاثیر مثبت نداره
      ینی فقط مصاحبه های بد رو رد میکنن نه اینطور که با رتبه بد و مصاحبه خوب رو قبول کنن
      بانک جزوه های مهندسی و پایه

دانلود انواع جزوه های دانشگاهی
      http://www.bjozve.ir

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام 90 درصد نمره و رتبت هست 10 درصد مصاحبه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اتفاقا نقش مصاحبه بیشتره...تربیت معلم میاد دوبرابر کسایی که میپذیره رو برای مصاحبه انتخاب میکنه....و نصفشون رو نگه میداره...وگرنه بیشتریا که برای تربیت معلم مجازن...کاملا با اونی که گفته بود مصاحبه تاثیر منفی داره موافقم
      چقدر زود دیر میشود...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad_603 نمایش پست ها
      واقعا از این حرف مطمعن هستید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط highdreams نمایش پست ها
      اتفاقا نقش مصاحبه بیشتره...تربیت معلم میاد دوبرابر کسایی که میپذیره رو برای مصاحبه انتخاب میکنه....و نصفشون رو نگه میداره...وگرنه بیشتریا که برای تربیت معلم مجازن...کاملا با اونی که گفته بود مصاحبه تاثیر منفی داره موافقم
      این طور که متوجه شدم شما می گید مصاحبه تاثیر بیشتری دارد از کجا مطمعن هستید؟؟ممنون

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببینید بحث تاثیر بیشتر نیست هر دوش باهم نقش دارند...مطمعنا اول نمره ی خوب که برای مصاحبه فرستاده بشین بعد هم مصاحبتون اهمیت پیدا میکنه...خیلیا بودن که با رتبه ی خوب از پس مصاحبه بر نیومدن!!شما برو خودتو برای مصاحبش آماده کن...که خیلی مهمه...راجع به مساعل روز میپرسن...احکام شرعی...هدفتون برای معلم شدن...میزان صبرتنو میسنجن و....
      چقدر زود دیر میشود...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad_603 نمایش پست ها
      خیلی از رتبه های خوب از پس مصاحبه بر نیومدن!!
      چقدر زود دیر میشود...

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hsam نمایش پست ها
      واقعا از این حرف مطمعن هستید
      بله من خودم سال گذشته مصاحبه رفتم ببینید کسی که مثلا رتبش 5 هزاره با کسی که 15 هزاره تفاوتش زیاده هرچند که مصاحبه 15 بهتر باشه در کل نمره و رتبت سهم بیشتری داره شک نکن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هردو موثره..ولی نقش رتبه ونمره کل در قبولی وبرداشتن داوطلبان منتخب بیشتره...مصاحبه هم بی تاثیر نیست...

11. Top | #11
      MRH
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام
      در دانشگاه فرهنگیان شرایط مصاحبه به این شکل است که برای قبولی از ان نمره ای در نظر گرفته میشه که داوطلب پس از کسب ان نمره و قبولی از مصاحبه وارد رقابت با دیگر متقاضیان میشود که فقط معیار تراز کنکور میباشد و این تراز است که مشخص میکند داوطلب از چه رشته ای قبول میشود
      دوستان توجه کنید که امروزا حال دانشگاه فرهنگیان خیلی بده دولت سر ناساز گاری داره و دانشجو های ورودی 93 تا حالا استخدام نکرده و بودجه خیلی کمی به این دانشگاه میدهد امکان داره کار ورودی های 93 به شکایت بکشه پس قبل از قبولی در دانشگاه فرهنگیان ببینید در دفترچه انتخاب رشته چه شرایطی برای فبول شدگان نوشته که اگه دولت دبه کرد و ورودی های 94 رو استخدام نکرد دستتون برای شکایت در دیوان عدالت اداری باز باشه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط highdreams نمایش پست ها
      ببینید بحث تاثیر بیشتر نیست هر دوش باهم نقش دارند...مطمعنا اول نمره ی خوب که برای مصاحبه فرستاده بشین بعد هم مصاحبتون اهمیت پیدا میکنه...خیلیا بودن که با رتبه ی خوب از پس مصاحبه بر نیومدن!!شما برو خودتو برای مصاحبش آماده کن...که خیلی مهمه...راجع به مساعل روز میپرسن...احکام شرعی...هدفتون برای معلم شدن...میزان صبرتنو میسنجن و....
      من رفتم مصاحبه رو دادم..توی مصاحبه بهم گفتن چه کد رشته ای زدی گفتم شیمی و علوم تربیتی بعد توی یه لیست رو نگاه کرد و بهم گفتن شیمی قبول شدی و از م سوال پرسیدن چند جا که زنگ زدیم گفتن دروغ گفتن نظرشما چیه اگه صحت داشته باشه یعنی شانس علوم تربیتی رو از دست دادم؟؟؟
      ویرایش توسط hsam : 03 شهریور 1394 در ساعت 13:27

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hsam نمایش پست ها
      من رفتم مصاحبه رو دادم..توی مصاحبه بهم گفتن چه کد رشته ای زدی گفتم شیمی و علوم تربیتی بعد توی یه لیست رو نگاه کرد و بهم گفتن شیمی قبول شدی و از م سوال پرسیدن چند جا که زنگ زدیم گفتن دروغ گفتن نظرشما چیه اگه صحت داشته باشه یعنی شانس علوم تربیتی رو از دست دادم؟؟؟
      والا نمیدونم...من خودم تاحالا برای مصاحبه نرفتم این هایی هم که گفتم قبلا معلم دینی مون گفته بود...میخوای سوالتو از آقا آرتیم بپرس@artim
      چقدر زود دیر میشود...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن