خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question منبع زبان فارسی

سلام
      آقــــــــا ! من موندم برای زبان فارسی چی بخونم
      یکی میگه محوری گاج ، یکی میگه سیر تا پیاز گاج ، یکی میگه هامون سبطی ، یکی میگه هفت خوان خیلی سبز یکی هم میگه 5 بحث الگو
      صاحب نظرا لطفــــــآ کمک

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARGADAN.isBACK نمایش پست ها
      سلام
      یکی میگه محوری گاج ، یکی میگه سیر تا پیاز گاج ، یکی میگه هامون سبطی ، یکی میگه هفت خوان خیلی سبز یکی هم میگه 5 بحث الگو
      صاحب نظرا لطفــــــآ کمک

برای اموزش تخته سیاه بگیر حجمش مناسبه و همه نکات رو گفته
      برا تست زدن گاج موضوعی ادبیات
      با این دو کتاب راحت میزنی زبان فارسی رو
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      صاحب نظرا لطفــــــآ کمک
      پنج بحث الگو درسنامش خلاصه و مفیده و سوال تا دلت بخواد داره
      هامون زیاد شرح و بسط داده
      هفت خوان رو هم ندیدم ولی کلا کتابای خیلی سبز خوبه
      ولی من خودم یه خیلی سبز جامع گرفتم زبان فارسی هم داشت خوب بود
      5 تا سوال اونقدر ارزش نداره که زیاد وقت روش بذاری چون سوالاتش غیر قابل پیش بینیه پس یه منبع خلاصه بگیر گه 3 تا بزنی و وقتت رو روی قرابت و املا و اینجور چیزا بذاری که می دونی حتما سوال داره نه این که روی تکواژ کار کنی بعد ندونی سوال میاد یا نه تازه اگرم بیاد وقت داری بزنی یا نه
      البته این نظر منه

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      صاحب نظرا لطفــــــآ کمک
      ببین دوست عزیز

تمام همه ی اینا «همه ی حرفشون یکیه» ==== > تفاوتشون ::

1- در نظم
      2- در ساختار ارائه محتویات
      3- ترتیب و اولویت بندی نکات
      4- کم و زیاد مهم جلوه دادن بعضی نکات

===== >> خلاصه اینکه ::
      ++ زبان فارسی درسیه که مثل ریاضی، خـــــــیلی تمرین تست میخاد ==== >>> که اگه کتاب «ادبیات موضوعی گـــاج» رو غول اول ادبیات کنکور بدونی، اصل و اساس روش کارش بر اساس «تمرین تست» هستش

++ با این حال، خــــــــــــــــــــیلیا هستن، از جمله خودم، هنوز حرف اول زبان فارسی کنکور رو، کار قوی دکتر هامون سبطی نشر دریافت میدونم ==== >>> ولی همین قوی بودن، و حجیم بودن کتاب (حدود 400 صفحه) شــــــــاید واسه ی بعضیا به راحتی قابل هضم و قابل پذیرش نباشه که راحت باهاش کنار بیان (که خودم هم اولین باری که خوندمش همین طوری شدم) ==== >> ولی اگه منصف باشی، یکی دوبار که کتاب رو کامل بخونی، متوجه میشی نکته های خیلی خوبی ازش میشه یاد گرفت که در کتابای دیگه کمتر میشه یافت !!

++ ولی با تمام این حرفا ===== >>> خودم به شخصه !! ==== >> زبان فارسی رو به معنای واقعی یادگیری، از «درسنامه های زبان فارسی ادبیات جـــامع خیلی سبز!» یاد گرفتم ===== >> کارشو خیلی قبول دارم و از نظمش خیلی خوشم اومد ==== >> و بعدشم از ادبیات موضوعی گاج تست زدم ==== >> و بــــــــــــعد تازه متوجه اهمیت یه سری نکته های باحال زبان فارسی دکتر سبطی شدم و دلیل اون همه شرح و بسط و دقت بیان دکتر رو متوجه شدم

+++ و خلاصه ای طوری شد که «من زبان فارسی رو یـــــــــاد گرفتم»

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من هرچی بگی خوندم. دوتا از منابع رو خیلی خوشم اومد یکی مبحثی الگو (عبدالمحمدی) یکی هم بخش زبان فارسی ادبیات جامع خیلی سبز هردوشون قوی آموزش دادن و تست های کافی و خوب داشتن با پاسخ تشریحی عالی

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      لقمه مهروماه هم دیدم خوب بود...ه
      هفت خان خیلی سبز برا جمع بندیه... یکم خلاصه و نکته ای گفته, ولی بخشزبان فارسی ادبیات جامعش قشنگ و خودمونی توضیح داده...
      د
      ر کل لقمه چون قیمتش مناسبه خوبه, ولی تست کم داره...مثلا ترکیب لقمه و موضوعی گاج به نظرم خوبه...
      ا

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      اولا که سیر تا پیاز با محوری جفتشون یه چیزه.... ثانیا به نظر من ترکیب محوری پ میکرو گاج ( موضوعی ) بهترینه.... البته من خودم کتابای سال اول + دوم + سوم دبیرستان زبان فارسی رو خوندم بعد محوری گاج بعد تست از میکرو خاهم زدم... البته خلاصه ای ام نوشتم از کل زبان فارسی که به نظرم خیلی کامله بزودی تو سایت کنکور خواهم گذاشت .... موفق باشید

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم میگم شاهین شاهین زاد!!
      من سی دی اون رو نگاه کردم عالی بود
      میگفت هرچی توی سی دی گفتم توی کتاب هم گفتم. به نظر من اینو هم یه نیگا بنداز
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      به نظر من تخته سیاه عالیه
      تخته سیاه رو بگیر بشین بخون مطمئن باش ضرر نمیکنی
      موفق باشی
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مبحثی الگو عالیه من سال پیش داشتم همه ی تستای کنکورو زدم باش

11. Top | #11
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      برای اموزش هامون سبطی خوبه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن