خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

مشکل اساسی با هندسه

سلام دوستان
      امیدوارم که حالتون خوب باشه
      من امسال میرم سوم ریاضی ولی از همون اول با هندسه1 مشکل داشتم خواستم شروع کنم به خوندن ولی همینکه یکی دو بار خوندم فهمیدم خوندن بی فایدس و هیچی یاد نمیگیرم.
      البته فصل 3 هندسه1 بیشتر مشکل دارم
      به نظر شما چیکار کنم؟؟؟

پ ن : تو درس های فیزیک و عربی هم مشکل داشتم ولی تونستم خودمو بکشم بالا ولی هندسه رو نمیتونم
      ویرایش توسط mostafa181 : 02 شهریور 1394 در ساعت 01:58

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست گرامی...بهتره یه کتاب آموزش روون و ساده بگیری که رات بندازه...من به همه سیر تا پیاز گاج رو معرفی میکنم ولی شما چون نمیتونی با هندسه زیاد ارتباط برقرار کنی باید کتاب ساده تر بگیری البته سیر تا پیاز بسیار بسیار مسایل زیبا و درسنامه عالی داره ولی خب سوالای سنگین و ناقلا هم داره...الان الگو داره آموزش هندسه1 و آموزش هندسه2 میزنه...تا مهر آموزش هندسه1ش میاد ولی آموزش هندسه2ش اومده...البته آموزش هندسه2 سیر تا پیاز گاج از1ش روونتره و برای امتحان نهایی نوشته شده برخلاف هندسه1ش البته اونم سوالای سنگینی تو درسنامش داره...این کتابها یعنی الگو آموزش و سیر تا پیاز میتونن کمکت کنن تا بهتر ارتباط برقرار کنی...البته برای کنکورت سیر تا پیاز خیلی مناسبه ولی اول باید راه بیفتی و فکر کنم آموزش هندسه1 و هندسه2 الگو بهتر رات بندازه...البته بهت بگم خیلی سبز هم هندسه1 و هندسه2 زده که2ش خوبه ولی1ش نه اینکه بد باشه تو درسنامش سوالای المپیادی گذاشته....موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش هندسه 2 خیلی سختر از هندسه 1 هستش.
      پس از همون اول محکم بگیرش که نهایی رو خوب بدی!!!

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من هندسه یک فصل 1و2 رو از روی خیلی سبز خوندم برام سنگین بود از مثلثات برام سختره
      میخوام فیلمای صنعتی شربفو دانلود کنم بکم تسلطم بهتر شه اقای کبریایی تدریسشون خوبه؟
      بعد فصل 3 و 4 هندسه از فصل 1و2 اش سختره؟؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamadabfm نمایش پست ها
      سلام دوستان من هندسه یک فصل 1و2 رو از روی خیلی سبز خوندم برام سنگین بود از مثلثات برام سختره
      میخوام فیلمای صنعتی شربفو دانلود کنم بکم تسلطم بهتر شه اقای کبریایی تدریسشون خوبه؟
      بعد فصل 3 و 4 هندسه از فصل 1و2 اش سختره؟؟
      نه اگه همون دو فصل رو خوب تمرین کرده باشی ۳ و ۴ آسون ترن بنظرم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن