خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کمبود وقت در امتحانات تستی

به نام خدا

سلام بچه ها من راستش تو امتحانا متاسفانه کمبود وقت دارم مشابه همون تستارو تو خونه حل میکنما نه این که بلد نباشم نه اما واقعا سر جلسه وقت کم میارم نمیدونم چی کنم ؟

بعدشم اینکه یه مشکل دیگه ای که دارم اینه که وقتی یهو حالم گرفته میشه واس اینکه ازون موضوع فرار کنم میرم اینترنت و خیلییییییییییی وقتم تلف میشه ادمیم نیستم که بتونم مثلا یکم با بقیه حرف بزنم و واس فرار میرم اینترنت تا ذهنم مشغول شه واس این چی کنم /؟؟؟

مرسی
      بعضی حرفها را نباید زد و بعضی حرفها را هم نباید خورد بیچاره دلم چه میکند میان این زد و خورد....

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یهدا نمایش پست ها
      به نام خدا

سلام بچه ها من راستش تو امتحانا متاسفانه کمبود وقت دارم مشابه همون تستارو تو خونه حل میکنما نه این که بلد نباشم نه اما واقعا سر جلسه وقت کم میارم نمیدونم چی کنم ؟

بعدشم اینکه یه مشکل دیگه ای که دارم اینه که وقتی یهو حالم گرفته میشه واس اینکه ازون موضوع فرار کنم میرم اینترنت و خیلییییییییییی وقتم تلف میشه ادمیم نیستم که بتونم مثلا یکم با بقیه حرف بزنم و واس فرار میرم اینترنت تا ذهنم مشغول شه واس این چی کنم /؟؟؟

مرسی
      شما اینکارو کن نتیجه میگیری
      موقع تست زدن تستاتو دو بخش کن یکسری تست روتین که همیشه میزنی خب
      سری دوم تست هاتو با زمان بزن یک ساعت مچی یا رومیزی بذار جلوت بعد مثلا اگه 30 تا تست داری 30 دقیقه درنظر بگیر و تست هاتو بزن تا کمی شرایط جلسه برات تداعی بشه و اون استرس و کمبود وقتت رو با این جور تست زدن بتونی درست کنی
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      شما اینکارو کن نتیجه میگیری
      موقع تست زدن تستاتو دو بخش کن یکسری تست روتین که همیشه میزنی خب
      سری دوم تست هاتو با زمان بزن یک ساعت مچی یا رومیزی بذار جلوت بعد مثلا اگه 30 تا تست داری 30 دقیقه درنظر بگیر و تست هاتو بزن تا کمی شرایط جلسه برات تداعی بشه و اون استرس و کمبود وقتت رو با این جور تست زدن بتونی درست کنی

ببخشید ولی با مشکل دومم چی کنم واقعا اعصابمو بهم میریزه هی میگم بد از کنکورم میتونی بیایی نت اما باز وقتی حالم گرفتس میام اینجا تا مثلا فرار کنم
      بعضی حرفها را نباید زد و بعضی حرفها را هم نباید خورد بیچاره دلم چه میکند میان این زد و خورد....

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راه دوم اینکه وقتی اینکارو کردی سعی کن هر دو هفته یه ازمون جامع از کل دروس تا اونجایی که خوندی از خودت بگیری با این شرایط که زمان نقصانی رو رعایت کنی و هر درس رو سر زمان خودش تمام کنی اینجوری تا حد زیادی کمکت میکنه که سر جلسه مدیریت زمان رو داشته باشی
      از اواخر مهر و ابان این کار رو شروع کن
      اگه ازمون میری که هر یک ماه یبار اینکارو کن اگه ازمون نمیری هر دو سه هفته یکبار خودت تو خونه انجام بده
      مشاور

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      دوستمون برا شیوه تست زنی گفتن انجام بده جواب میده..
      دقیقا منظورت از حالت گرفته میشه چیه؟؟
      خسته میشی....نمیتونی اون مبحثو یاد بگیری ...یا.........

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1375 نمایش پست ها
      دوستمون برا شیوه تست زنی گفتن انجام بده جواب میده..
      دقیقا منظورت از حالت گرفته میشه چیه؟؟
      خسته میشی....نمیتونی اون مبحثو یاد بگیری ...یا.........
      نه اصلا ربطی به درس و اینا نداره فعلا که خداروشکر از خوندن خسته نشدم خسته شمم میشه بالاخره یه کاری کرد گرفتنحالم واس یه سری چیزاییه که اصلا به درس مربوط نمیشه

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید ولی با مشکل دومم چی کنم واقعا اعصابمو بهم میریزه هی میگم بد از کنکورم میتونی بیایی نت اما باز وقتی حالم گرفتس میام اینجا تا مثلا فرار کنم
      ببین نت رو جمعه ها بیا یه نیم ساعت کامل نذارش کنار
      وقتایی که حالت گرفته میشه درسی رو که دوست داری بخون یا تست اون درسی که دوست داری بزن
      یا کلا نیم ساعت کاری که دوست داری کن
      مشاور

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نه اصلا ربطی به درس و اینا نداره فعلا که خداروشکر از خوندن خسته نشدم خسته شمم میشه بالاخره یه کاری کرد گرفتنحالم واس یه سری چیزاییه که اصلا به درس مربوط نمیشه
      بله حرفی نمونده مربوط ب درس نمیشه
      ولی هر چیزی هست باید همه توانتو بذاری حلش کنی ک در طول سال مشکل ساز نشه برات ک وقتتو خیلی میگیره خدای نکرده

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمیدونم.این اینترنت واقعا داره اذیتم میکنه اونم فقط واس همین که گفتم جو مدرسمون رو اصلا دوس ندارم واس یه سری مسایل خونه هم میام واس اون چیزا حالم گرفته میشه وحشتناک فکر کردنم زیاد شده فقط و فقط به اونا فکر میکنم ...

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمیدونم.این اینترنت واقعا داره اذیتم میکنه اونم فقط واس همین که گفتم جو مدرسمون رو اصلا دوس ندارم واس یه سری مسایل خونه هم میام واس اون چیزا حالم گرفته میشه وحشتناک فکر کردنم زیاد شده فقط و فقط به اونا فکر میکنم ...

میتونی نتت رو قط کنی دو سه روز شاید سختت باشه اما عادت میکنی
      اگه قطع اش کنی بهتره
      مشاور

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      اینو بدون اینترنت همیشه هست چیز خاصی هم توش نیست منی که حداقل 6 ساعت توش هستم چیزی ندیدم.
      جو مدرسه چشه؟؟؟این ی مشکل کوچیکیه میتونی راحت حلش کنی.
      مسایل خونوادگی(البته از حرف شما میشه کار خونگی هم استنباط کرد) هم ک همه دارن ..تو سال تحصیلی مشکل زیاد پیش میاد نباید زود کم بیاری تحملتو ببر بالا
      ویرایش توسط reza1375 : 01 شهریور 1394 در ساعت 20:05 دلیل: :)

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1375 نمایش پست ها
      اینو بدون اینترنت همیشه هست چیز خاصی هم توش نیست منی که حداقل 6 ساعت توش هستم چیزی ندیدم.
      جو مدرسه چشه؟؟؟این ی مشکل کوچیکیه میتونی راحت حلش کنی.
      مسایل خونوادگی هم ک همه دارن ..تو سال تحصیلی مشکل زیاد پیش میاد نباید زود کم بیاری تحملتو ببر بالا
      اره تو اینترنت واقعا چیزی نیست مدرسه ام که ... اما ممنون

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      میتونی نتت رو قط کنی دو سه روز شاید سختت باشه اما عادت میکنی
      اگه قطع اش کنی بهتره
      بله شاید دیگه کامپیوترو جمع کنم

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله شاید دیگه کامپیوترو جمع کنم
      بهترین کار
      اما تفریح هم در برنامتون باشه
      مشاور

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      اره تو اینترنت واقعا چیزی نیست مدرسه ام که ... اما ممنون
      کلاس چندمی؟؟؟مدرسه مشکل دارین؟؟بچه ها اذیت میکنن...معلما خوب نیستن...مدیر...مشکل مالی ....

گنگ حرف میزنین

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن