خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شرکت در کنکور 95 یا رفتن به بازار کار

سلام
      ویرایش توسط saeid20x : 03 اسفند 1398 در ساعت 13:54

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داداش رشتت خیلی توپه.برنامه نویسی بلدی.به نظرم عمر خودت رو تلف نکن و اگه میدونی که بعد از پایان تحصیل شغلت آمادست برو پی ادامه تحصیلت.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid.2014 نمایش پست ها
      سلام
      من در سال 89 در رشته ی مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور پذیرفته شدم . و 2سال در آن دانشگاه ادامهت حصیل دادم و به خاطر یک اتفاقی که در همان ساها برایم افتاد مجبور شدم بعد از پاس کردن 40 واحد از دانشگاه انصراف بدهم.و در سال 93 به سربازی اعزام شدم .من در مدتی که در دانشگاه تحصیل می کردم مهارت های خوبی در زمینه برنامه نویسی با شرکت در دوره های فنی و حرای بدست آوردم .در حال حاضر چند ماهی به پایان خدمت سربازی ام نمونده چند سوالی ذهن من رو خیلی به خودش مشغول کرده .سوال من اینه که :
      در همان دانشگاه پیام نور، ادامه ی رشته ی قبلی ام رو بخونم و مدرک لیسانس رو بگیرم (که چون بعضی از واحد ها[40 واحد] رو گذروندم فقط 2.5 سال طول می کشه تا لیسانس بگیرم) و همزمان در یک شرکت برنامه نویسی با توجه به مهارتم کار کنم؟ یا برای کنکور سال 95 بخونم و در یک دانشگاه خوب در یکی از دانشگاه های روزانه تهران قبول شوم؟آیا تحصیل در یک دانشگاه خوب تأثیری در موفقیت من در زندگی دارد ؟
      در ضمن سنم کمی بالا رفته (متولد 1370) آیا به صلاح من است که برای قبولی در یک رشته در دانشگاه های روزانه تهران بخوانم یا بازارکار بروم؟
      سنت که خوبه
      بنظر من ادامه بده همون پیام نور وقتتو برا کنکور تلف نکن
      مهم کاربلد بودن و علاقه اس که شما داری
      لیسانست رو بگیر پیام نور بعد برا ارشد میتونی نهران یا شریف و امیر کبیر قبول شی
      مشاور

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid.2014 نمایش پست ها
      سلام
      من در سال 89 در رشته ی مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور پذیرفته شدم . و 2سال در آن دانشگاه ادامهت حصیل دادم و به خاطر یک اتفاقی که در همان ساها برایم افتاد مجبور شدم بعد از پاس کردن 40 واحد از دانشگاه انصراف بدهم.و در سال 93 به سربازی اعزام شدم .من در مدتی که در دانشگاه تحصیل می کردم مهارت های خوبی در زمینه برنامه نویسی با شرکت در دوره های فنی و حرای بدست آوردم .در حال حاضر چند ماهی به پایان خدمت سربازی ام نمونده چند سوالی ذهن من رو خیلی به خودش مشغول کرده .سوال من اینه که :
      در همان دانشگاه پیام نور، ادامه ی رشته ی قبلی ام رو بخونم و مدرک لیسانس رو بگیرم (که چون بعضی از واحد ها[40 واحد] رو گذروندم فقط 2.5 سال طول می کشه تا لیسانس بگیرم) و همزمان در یک شرکت برنامه نویسی با توجه به مهارتم کار کنم؟ یا برای کنکور سال 95 بخونم و در یک دانشگاه خوب در یکی از دانشگاه های روزانه تهران قبول شوم؟آیا تحصیل در یک دانشگاه خوب تأثیری در موفقیت من در زندگی دارد ؟
      در ضمن سنم کمی بالا رفته (متولد 1370) آیا به صلاح من است که برای قبولی در یک رشته در دانشگاه های روزانه تهران بخوانم یا بازارکار بروم؟
      سربازی کجا افتادی؟
      چن ماه برات بریدن؟
      مشاور

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      داداش خودتو اسیر کنکور نکن من با سی سال سن اسیرش شدم به یه جا میرسی نه میتونی ادامش بدی نه میتونی ولش کنی الان من استخدام بیمارستانم در هفته دوروز میرم سر کار بالای 3تومن حقوقمه ولی باز راضی نبودم اومدم درگیر کنکور شدم دوروز پیشم کار استرالیام اکی شده موندم چه کنم سه سال دنبال رفتن بودم حالا که اپلای شدم دو به شک شدم.پس میبینی کنکور چه بلایی سر ادم میاره از این شاخه به اون شاخه نپر یه مسیرو تا اخر برو
      ?

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سمت کنکور نیا که بزرگ ترین اشتباهه بهترین راه بالا بردن توانایی ها تو کاره مطمئن باش
      You Can live your Dream

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه مطمئنی از این درس به کار میرسی شک نکن و ادامه بده.
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان درست میگن خودتو اسیر کنکور نکن در رشته خودت ادامه تحصیل بده خودتو بکش بالا
      چون الان تو رشته خودت به واردی و میدونی باید چیکار کنی اما کنکور بدی و دوباره یه رشته ی دیگه و دانشگاه دیگه تا بیای تو رشتت متخصص بشی میشه28 سالت!
      هم سعی کن جذب بازار کار بشی و هم کنکور ارشد رو بخونی ان شا الله یکی از دانشگاه های خوب کشور قبول بشی
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هم به گونه ای شرایط شما رو داشته ام .
      من در رشته شیلات شاخه پرورش و تکثیر آبزیان در دانشگاه پیام نور تحصیل میکردم . و اگر ادامه داده بودم الان مدرک رو گرفته بودم و میتونستم خودم یه شغلی رو ایجاد کنم یا استخدام بخش دولتی بشم اما برای اینکه بتونم در یک رشته خوب و در دانشگاه دولتی قبول شم دانشگاه رو رها کردم . که نتیجه اش شد دوسال پشت کنکور ماندن و افسردگی .و فهمیدم اشتباه بزرگی رو مرتکب شدم .

دوست عزیز نمیگم شما نخون و نمیتونی نه ! فقط بدون که پشت کنکور موندن یه روحیه خیلی قوی نیاز داره و سخت هست ! اگر میتونی یک سال رو با این شرایط سپری کنی و مهمتر از اون اینه که میتونی نتیجه بهتری رو نسبت به رشته پیام نورت و از لحاظ شغلی بدست بیاری برای کنکور بخون و گر نه سراغش نرو. و این رو تنها خودت میفهمی و هیچکس نمیتونه بگه تو میتونی یا نمیتونی ؟ این خودت هستی و باید به روحیه و شرایط زندگی خودت نگاه کنی که کدوم حالت به نفعت هست.و برای این تصمیم گیری تنها همین امروزت رو در نظر نگیر بلکه به آینده و چند سال دیگرت هم فکر کن.

امیدوارم تصمیم صحیحی رو بگیری.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      آقا بذار رک و پوست کنده بهت بگم ! باید تکلیفتو با خودت روشن کنی
      الکی و آبکی بیای جلو ، آبکی هم نتیجه میگیری
      باید دو دو تا چارتا انجام بدی ببینی آدمش هستی کنکور بخونی یا نه ! نشه جو گیر شی بیای تو وادی کنکور یه هزینه هنگفت بکنی ، وقت بذاری اما یه دفعه درجا بزنی
      البته به نظرم من ( اصلآ تحمیل نمیکنم نظرمو ) بخونی و خوب بخونی یه جای مشت قبول بشی یه سال ارزششو داره و باید سنتونم در نظر بگیرید

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظرم چون رشتتون خوبه لیسانس پیام نور را بگیرید و اگه خواستید ادامه تحصیل بدید فوق برید دانشگاه تاپ
      کنکور ارزش وقت گذاشتن نداره چون شما فوقش همین رشته را یه جای بهتر میرید اما بجاش نزدیک 2 سال از زندگیتان عقب میفتید

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین مدارک ((هیچ)) فرقی باهم ندارن!
      تو بری دانشگاه دولتی کلی درس الکی ازت امتحان میگیرن که ربطی به کامپیوتر نداره!(مدار - الکترونیک و...)
      به نظرم واسه برنامه نویسی مدرک نیاز نیست و فقط باید دانشش رو داشته باشی. بخدا بعضی بچه های کامپیوتر دانشگاه دولتی هیچی برنامه سازی یاد ندارن! فقط واحد گذروندن...
      حیفه... وقتت رو واسه کنکور اونم کنکور ریاضی! هدر نده!!
      ویرایش توسط m.a_935267 : 31 مرداد 1394 در ساعت 20:10

13. Top | #13
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      بنده هم شرایط تقریبا مشابه شما رو دارم .سال 88 اولین کنکورم رو دادم و از همون زمان وارد بازار کار شدم. سال سوم که کنکور شرکت کردم دانشگاه آزاد مترجمی ایتالیایی قبول شدم و رفتم کاملا باری به هر جهت پیش رفتم . الانم خیلیییی دوست دارم که مجددا کنکور بدم تا رشته ی دلخواهم پرستاری قبول شم که به وضعیت شغلی ثابتی برسم . رشته ی تحصیلیم تجربی بود و در سال اول پیش بینی همه قبولی پزشکی بود اما مشکلات عدیده ای که پیش اومد مانع شد. در حقیقت بنده هم سن شما هستم و دوست دارم حداقل یه بار برای چیزی که دوست دارم تلاش کنم . الانم که نظرات دوستان رو دیدم مردد شدم که نکنه از اینجا مونده از اونجا رونده شم. ولی فکر میکنم ارزش یه بار امتحان کردنو داشته باشه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن