خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کسانیکه با مدرک لیسانس پزشکی قبول شدن

سلام لطفا دوستانی که با مدرک لیسانس روزانه کنکور شرکت کردن و رشته های پزشکی قبول شدند تشریف بیارن از تجربیات خود و میزان شهریه ای که پرداخت میکنند صحبت کنند ممنون این برای خیلی ها مثل من سوال شده

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samaparsa86 نمایش پست ها
      سلام لطفا دوستانی که با مدرک لیسانس روزانه کنکور شرکت کردن و رشته های پزشکی قبول شدند تشریف بیارن از تجربیات خود و میزان شهریه ای که پرداخت میکنند صحبت کنند ممنون این برای خیلی ها مثل من سوال شده
      snap45255.jpg
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به من گفتن این شهریه برای کسانی هست که مدرک لیسانس وزارت بهداشت دارن و مجدد شرکت میکنند باید بدن درسته یا نه؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به من گفتن این شهریه برای کسانی هست که مدرک لیسانس وزارت بهداشت دارن و مجدد شرکت میکنند باید بدن درسته یا نه؟
      نه هر رشته روزانه ای شما کارشناسی مدرکتو گرفتی باید برا پزشکی های دولتی شهریه بدی
      مشاور

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      توی دفترچه نوشته اگر با مدرک لیسانس روزانه در رشته ای در همان مقطع قبول بشه باید شهریه بده رشته های پزشکی که مقطعشون دکترا هست این که تناقض داره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      توی دفترچه نوشته اگر با مدرک لیسانس روزانه در رشته ای در همان مقطع قبول بشه باید شهریه بده رشته های پزشکی که مقطعشون دکترا هست این که تناقض داره
      منظور از همان مقطع - یعنی روزانست
      کسی که فارغ التحصیل لیسانس روزانه باشه - میتونه مجددا کنکور سراسری بده و تو هر رشته ای شرکت بکنه به جز رشته های پزشکی ( همون هشت تا ) که باید شهریه بده
      ویرایش توسط Yek.Doost : 30 مرداد 1394 در ساعت 17:50

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مقطع یعنی :کاردانی - کارشناسی - ارشد - دکتری
      دوره تحصیلی یعنی :روزانه - شبانه - مجازی - بین الملل - ...
      طبق قانون کسی که در مقطع قبلی(مثلا کارشناسی) روزانه استفاده کرده دیگه واسه کارشناسیا نمیتونه روزانه بخونه و باید شهریه بده
      ولی کسی که کارشناسی داره تو ارشد نیازی به شهریه دادن نداره و میتونه روزانه بخونه چون مقطع جدید با قبلی یکی نیست...

ولی وزارت بهداشت اومده قانون اساسی کشور رو دور زده و برای کسی که مقطع قبلیش کارشناسیه و در دکتری پزشکی پذیرش میشه(مقطع نابرابر!) شهریه تعیین کرده! کار وزارت بهداشت از نظر قاونی قابل پیگیریه و شما میتونی از طریق دیوان عدالت اداری اینو اثبات کنی و شهریه ندی. چون خلاف قانون اساسی است

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن