خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 59
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ریاضی فقط گاج نقره ایی واقعا ارزش داره که رو تستاش وقت بذاری...

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی تخته سیاه هم خوبه ها !! تازه به کتابش ۲ تا دی وی دی تدریس هم اضافه کرده!! من که راضیم!!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بسم الله
      خیلی سبز درکل کتاب خوبیه تستهاش هم ساده داره هم سخت درسنامه هاش کاملا قابل فهمن تستهاش درواقعا بعد از هر موضوعی اورده شده که اینا خیلی خوبن....پاسخنامه تشریحیشو نگو ونپرسبیشتر مسئله ها رو با راه حل های عالی وجالب حل میکنه ولی بعضی تستاش خیلی آبکین...
      اما به نظرم بعضی از مباحثش سوالاتش اسونه که میشه از اون مباحث سوالات جوندار تری طرح کرد....
      اما مهر وماه که تستاش فوق العاده اس اما درسنامه اش در بعضی از قسمت ها عجیب غیرقابل فهمه بعضی از سوالاتش هم خیلی بیخوده ولی تعدادشون کمتره...
      در کل هر دوخوبن اما به نظر من کاش میشد سوالای مهر وماه رو داشت +پاسخنامه خیلی سبز

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مهر و ماه خیلی خوبه , البته من خیلی سبز رو ندیدم ولی از مهر و ماه خیلی راضی هستم .

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      برا یکی که از ریاضی خوشش نمیاد و ضعیفه (البته اصل مبحثو میفهمم و میتونم حل کنم ولی حال نمیکنم با ریاضی برا همین زود یادم میره قاطی میکنم) و خعلی هم فرمولی نباشه، کدوم پیشنهاد میدین؟

کوله پشتی رو دارم ولی جالب نیس و حجیمه و تست صفر

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatte2 نمایش پست ها
      برا یکی که از ریاضی خوشش نمیاد و ضعیفه (البته اصل مبحثو میفهمم و میتونم حل کنم ولی حال نمیکنم با ریاضی برا همین زود یادم میره قاطی میکنم) و خعلی هم فرمولی نباشه، کدوم پیشنهاد میدین؟

کوله پشتی رو دارم ولی جالب نیس و حجیمه و تست صفر
      گاج
      ?

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بحث بحث رقابت نیس برادر جان! هر کدوم از کتابای بازار یه ویژگی (های) بارزی دارند که در بقیه کم رنگ تره و در بعضیاشون ویژگی اونقد به چشم میاد که اون کتاب رو از سایر کتب بیشتر به چشم میاره.
      خیلی سبز : درسنامه هاش تقریبا خوب / تستاش تا حد قابل قبولیه (بعضا خیلی آسون) / پاسخ تستاش بی نظیر / زبان کتاب : خودمونی و گویا!

مهروماه : درسنامه هاش ضعیف و بعضا افراطی / تست و مثال بعد از درسنامه ش عالیه / تستاش خوب ولی می بایست خیلی از تستای به دردنخور رشته ریاضی رو از کتابشون حذف می کردند/ پاسخ تستاش نچسب و ادمو قانع نمی کنه / زبان کتاب : خشک

میکروگاج (پیش) : بی نظیرترین درسنامه در بین تمام کتاب ها / تستای بعد از درسنامه داره و عالی / تستاش فوق العاده عالی و بی نظیر / پاسخ تستاش فوق العاده عالی / زبان کتاب : خشک ولی کاملا گویا.

مبتکران (جلد دوم) : فقط تست داره و درسنامه ش جلد دیگه اس / تستاش خوبه و پاسخ تستاش هم خوب / تعداد تستاش کمه و بعضی مباحث رو نداره / زبان کتاب : خشک

-----------------------------------------------------------------
      این فقط اظهارات من بود و توصیه ی من به همه به ترتیب اینه : گاج / خیلی سبز / مهروماه !

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برا ریاضی
      اموزش صرفا کوله پشتی
      تست سطح اسان ابی قلمچی
      متوسط و و حرفه ای گاج و خیلی سبز
      مشاور

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از من به شما نصیحت... اصلا کوله پشتی رو نخرید افتضاح ترین کتاب ریاضی بود که داشتم

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیه بانو نمایش پست ها
      از من به شما نصیحت... اصلا کوله پشتی رو نخرید افتضاح ترین کتاب ریاضی بود که داشتم
      ممنون لبلیل هم بگین لطفا
      مشاور

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      ممنون لبلیل هم بگین لطفا
      تست هاش واقعا کم بودن - مطالب خارج از سطح کنکور تجربی داشت مثلا برای مشتق مرتبه ی دوم و سوم یه سری فرمول های عجیب گفته بود...پاسخ تشریحیش اصلا خوب نبود...کلا مطالبش طوری بود که برای کسی مثل من که ریاضیاتش ضعیف بود ناامید کننده بود به شدت

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان خیلی سبز گرفتم و خیلی راضیم

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیه بانو نمایش پست ها
      تست هاش واقعا کم بودن - مطالب خارج از سطح کنکور تجربی داشت مثلا برای مشتق مرتبه ی دوم و سوم یه سری فرمول های عجیب گفته بود...پاسخ تشریحیش اصلا خوب نبود...کلا مطالبش طوری بود که برای کسی مثل من که ریاضیاتش ضعیف بود ناامید کننده بود به شدت
      این کتاب برا اموزشه فقط نه تست
      ممنون
      مشاور

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      این کتاب برا اموزشه فقط نه تست
      ممنون
      بله حق با شماست ولی من فکر نمیکنم برای دانش آموزان ضعیف مناسب باشه

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      مهروماه عالیه.خیلی سبز مثلا اگه 200 تا تست برای فصل داشته باشه 120 تاش دستگرمیه.این دفعه دقت کنین متوجه میشید.
      اگر همان خیلی سبز را نمیخواندید الان مهروماه رو متوجه نمیشدید

دوستان دقت کنید برای کسی که ریاضی اش ضعیفه مهروماه مثل سم میماند

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن