خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

تاثیر معدل درکنکور

سلام ؛راستش من واسه نهایی اصلن نخوندم و خب به طبع نتیجه ی بدی گرفتم .. معدل کتبی نهاییم حدودن 14 و خورده ای شد ..
      این مسئله باعث شده من دو ماه اخیرو با بی انگیزه بودن به بطالت بگذرونم

واقعا انقد تاثیر داره که نتونم رتبه ی خوبی بیارم و دانشگاه دولتی قبول شم ؟

راستش از هرکی میپرسم یجور بهم توضیح میده .. منم هر روز بیشتر از قبل انگیزمو از دست میدم ..

هدفم از اول زیره هزار منطقه بود .. منطقه 3.. ولی خب با این معدل .. ینی اصلا امکان نداره ؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 3ehnaz نمایش پست ها
      سلام ؛راستش من واسه نهایی اصلن نخوندم و خب به طبع نتیجه ی بدی گرفتم .. معدل کتبی نهاییم حدودن 14 و خورده ای شد ..

راستش از هرکی میپرسم یجور بهم توضیح میده .. منم هر روز بیشتر از قبل انگیزمو از دست میدم ..

هدفم از اول زیره هزار منطقه بود .. منطقه 3.. ولی خب با این معدل .. ینی اصلا امکان نداره ؟؟
      چرا دیپلم مجدد نمیگیری؟؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meh.75 نمایش پست ها
      چرا دیپلم مجدد نمیگیری؟؟
      اخه نمیخام یه سال بمونم پشت کنکور

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

منم شرایطم مثل شما هست.ایشالا استارتو بزن و شروع کن درست حسابی بخون پزشکی قبول میشیم.بچه ها گفتن درصد حدود 70همه درسا میرسونتمون به پزشکی
      کار سختیه ولی شدنیه...
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.jhjh نمایش پست ها
      منم شرایطم مثل شما هست.ایشالا استارتو بزن و شروع کن درست حسابی بخون پزشکی قبول میشیم.بچه ها گفتن درصد حدود 70همه درسا میرسونتمون به پزشکی
      کار سختیه ولی شدنیه...
      مرسی واقعا این حرفا بهم انگیزه میده .. ایشالا موفق میشیم جفتمون

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      مرسی واقعا این حرفا بهم انگیزه میده .. ایشالا موفق میشیم جفتمون
      شک نکن...
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن