خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

درس هام تموم نکردم چکار کنم؟؟

به خدا آسي شدم
      آقا اين باباي من معلوم نيست چند چنده با خودش از اول تابستون گير سه پيچ داد به من كه بايد دوم و سوم رو تموم كني تو تابستون
      منم گفته والا نميشه بلا نميشه.........هيچي ديگه قبول نميكرد
      تا اينكه قلمچي ثبت نام كردم و ديدم بايد سوم بزنم و از بين پيش و دوم يكي رو انتخاب كنم
      دوستام گفتن كه نه بايد پيش هم يكي دو درس بزني ولي من واسه اينكه حرف بابام رو زمين نزنم گفتم نه من دوم و سوم ميزنم
      حالا امروز بابامون از شهرستان زنگ زده كه من رفتم پيش فلان مشاور فلان دبيرستان تيزهوشان گفته كه بايد پيش هم بزني پس شروع كن پيش هم خوندن
      آخر مجبور شدم بگم كه آخه باباي من چجوري ميشه مگه و از اين حرفا..... بعدش از پشت تلفن گرفت من بيچاره رو به باد فحش و ناسزا
      به خدا گيج شدم نميدونم چيكار كنم الان دو روز ديگه شهريوره من يه درسم تموم نكردن
      با برنامه قلمچي هم كه جلو ميرم بعضي از مباحث رو ميرسم و بعضي رو هم نه
      اصن تابستون رفت رو هوا
      از يه طف مدرسه آشغالمون با اون دبيراي ***** ترش ما رو زور كرد كه بيايم كلاس تابستوني و اين كلاساي به درد نخورش كلي وقتمو گرفت
      اصن يه جوري شدم .... نوساني شدم ...يه روز حالم خوبه خوب ميخونم و يه روز حالم بده و اصن حس خوندن ندارم
      بابام هم همش گير ميده ... همش ازيت ميكنه و هي خواهرمو كه داره واسه دكتراش ميخونه رو تو سرم ميزنه
      همش هي ميگه قبول نشي آبروم ميره و سكته ميكنم و از اين حرفا
      منم كه روحيم آسيب پذيره اذيت ميشم

آقا كسي پيشنهادي راهكاري چيزي داره؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ميلاد دلشاد نمایش پست ها
      به خدا آسي شدم
      آقا اين باباي من معلوم نيست چند چنده با خودش از اول تابستون گير سه پيچ داد به من كه بايد دوم و سوم رو تموم كني تو تابستون
      تا اينكه قلمچي ثبت نام كردم و ديدم بايد سوم بزنم و از بين پيش و دوم يكي رو انتخاب كنم
      دوستام گفتن كه نه بايد پيش هم يكي دو درس بزني ولي من واسه اينكه حرف بابام رو زمين نزنم گفتم نه من دوم و سوم ميزنم
      حالا امروز بابامون از شهرستان زنگ زده كه من رفتم پيش فلان مشاور فلان دبيرستان تيزهوشان گفته كه بايد پيش هم بزني پس شروع كن پيش هم خوندن
      آخر مجبور شدم بگم كه آخه باباي من چجوري ميشه مگه و از اين حرفا..... بعدش از پشت تلفن گرفت من بيچاره رو به باد فحش و ناسزا
      اصن تابستون رفت رو هوا
      از يه طف مدرسه آشغالمون با اون دبيراي ***** ترش ما رو زور كرد كه بيايم كلاس تابستوني و اين كلاساي به درد نخورش كلي وقتمو گرفت
      اصن يه جوري شدم .... نوساني شدم ...يه روز حالم خوبه خوب ميخونم و يه روز حالم بده و اصن حس خوندن ندارم
      بابام هم همش گير ميده ... همش ازيت ميكنه و هي خواهرمو كه داره واسه دكتراش ميخونه رو تو سرم ميزنه

دم بابای تو گرم !!

3 سال پشت کنکور موندم بابام فقط میگ بخون همین !!

داداش شما به تلاش خودتو بکن !

الان اول کاری اگ قرار باش از الان با ی حجم زیاد درس رو به رو شی دوماه دیگ نمیکشی

پیش رو باید پیشخوانی کنی حداقل تو دروس تخصصی

دوم سوم رو هم تا جایی ک میتونی بخون !

قرار خودت کنکور بدی نه بابات !!

متاسفانه بعضیا فک میکنن ک اگ تو تابستون درسارو نخونده باشن دیگ نمیتونن و این ی دغدغه ای میش ک کل دوران کنکور همراهت میمونه و نمیزاره درس بخونی!!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به خدا آسي شدم
      اصن تابستون رفت رو هوا

فقط و فقط اون کاری رو که فکر می کنی درسته رو انجام بده چون بابات که جای تو نیس ببینه واقعا چی به دردت می خوره پس خیلی ریلکس و منطقی به یه برنامه ای فکر کن که واسه الان تو مناسبه نه اینکه هر روز که بابات یه تصمیم گرفت تو هم همونو اجرا کنی چون ممکنه بدتر گیج بشی
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول اینکه مسایل شخصیت رو نگو اینجا رازه خوبیت نداره همه بدونن حداقل مستقیم نگو
      دوما اینکه برو دست و پا باباتو ماچ کن که هواتو داره و خرجت میکنه میدونی خیلی پدرا هستن خرج بچشون نمیکنن یا ندارن خرج کنن
      مشاور

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      طرز فکرتو عوض کن راحت میشی فکر کن که این همه گیر بابام بخاطر اینه ایندم دسم تو جیبم باشه بتونم خرج کنم
      اینجوری بهش فکر کن و بخون تا تلاشت رو ببینه
      مشاور

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      اول اینکه مسایل شخصیت رو نگو اینجا رازه خوبیت نداره همه بدونن حداقل مستقیم نگو
      دوما اینکه برو دست و پا باباتو ماچ کن که هواتو داره و خرجت میکنه میدونی خیلی پدرا هستن خرج بچشون نمیکنن یا ندارن خرج کنن

مرسي ولي راهكار شما چيه
      ؟
      به فكر بودن خوبه ولي دخالت زيادش داره منو آزار ميده واقا

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مرسي ولي راهكار شما چيه
      ؟
      به فكر بودن خوبه ولي دخالت زيادش داره منو آزار ميده واقا
      طرز فکرتو عوض کن راحت میشی فکر کن که این همه گیر بابام بخاطر اینه ایندم دسم تو جیبم باشه بتونم خرج کنم
      تو اگه بخونی و ببینه تلاش میکنی بهت گیر نمیده
      گوشی و اینترنتتم بذار کنار
      مشاور

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گوشيم كه سوخت....
      زيادم اينترنت نميام
      ولي تابستون رو چيكار كنم؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درسته که باید از دید مثبت هم به این قضیه نگاه کرد اما ایشون دارن گیج می شن از این شاخه به اون شاخه پریدن. پدرشون هم از سر دلسوزی زیاد این کارو میکنن که ممکنه به ضررشون باشه
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گوشيم كه سوخت....
      زيادم اينترنت نميام
      ولي تابستون رو چيكار كنم؟
      اولا آرامش و خونسردی خودتو حفظ کن خیلی هم عقب نموندی و چیز زیادی رو از دست ندادی به نظرم اگه آزمون می دی با همون برنامه ازمون پیش برو و تمرکزت رو رو پایه بذار یا اگه وقت اضافه ای هم بود می تونی پیش رو پیش خوانی کنی
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با پدرت بشین منطقی صحبت کن و مشکلتو بگو ! اینطور مشکلت حل شدنی ن این ک آدمای مجازی بخوان مشکلتو حل کنن!!

دروس عمومی رو دوم + سوم میشه همین ی ماه خوند
      تخصصی هارو هم ک تقریبا یکم خوندی ادامشو بخون و یکم از تخصصی های پیش بخون !
      بهترین راه همین
      عمومی های پیش رو هم از اول مهر بخون

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من اگه بابام اینجوری می کرد کلا ترک تحصیل می کردم
      همین الان خونواده می گه تو بزرگ شدی دیگه خودت باید واسه زندگیت تصمیم بگیری می خوای بخون می خوای نخون می خوای برو سربازی فقط تبعات انتخابت رو بپذیر
      جدا بهت پیشنهاد می کنم همراه پدرت از یک مشاور (خانواده) کمک بخواه تا توجیهشون کنه
      پینوشت: جناب مدیر بیا زودتر این پست مارم پاکش کن یالا دیر می شه (والا ادم اینقد بی جنبه هر چی می گیم سانسور می کنن اه اه)
      You Can live your Dream

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام ؛ امیدوارم موفق باشی تو این مسیر سختی که پیش رو داری ؛ درکت میکنم چون خودمم به نوعی این مشکلات رو با خانواده ام دارم ؛ ببین هدفت خیلی مهم تر از حرف دیگرانه ، تو تنهای تنها بازی میکنی ، پس به حرف دیگران هر کسی که باشه عکس العمل نشون نده ؛ فقط مطمئن شو که برای آینده ات درست تصمیم میگیری

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من یه پیشنهاد دارم شما به پدرت بگو که یه مشاور خوب پیدا کنه که مورد قبول خودش باشه بعد باهاش شرط کن که بعدش فقط به حرف اون مشاور گوش کنی...مشاور هم اگه با تجربه باشه میدونه چیکار کنه. درضمن منظور من این پشتیبان ها یا مشاورهای موسسه های احمقانه مثل احمدی و ونوس اینا نیست.مشاور مدارس خوب راستی شما تلاشت رو توی تابستون بکن عقب افتادگی ها قابل جبرانه مثلا توی عید میشه کلی جبران کرد البته اگر فرصتهای بعدی رو نابود نکنی درضمن قدر بابات رو هم بدون...خیلی وقتا یه داد زدنش میتونه کلی به روند درس خوندنت کمک کنه ان شا الله که موفق باشی

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.اول با بابات حرف بزن و اونم به صورت منطقی.
      دوم کلاس ملاس نرو.من الان میرم سوم.چند وقتی کلاس داشتم خداییش ضررش از سودش بیشتره!
      بشین خوب بخون.یه ماهی وقت داری میتونی دوم رو ببندی و یه کتاب پیش رو هم پیش خوانی کنی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)