خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

Exclamation نتیجه اعتراض به سنجش

من چند روز پیش تهران بودم و رفتیم سازمان سنجشو برای کارنامه ی کنکور اعتراض کردیم. یه فرمی دادن و گفتن 2-3 هفته ی دیگه جوابش بهتون با پست اعلام میشه
      حالا میخوام بدونم تو نامه ای که پست میشه چی نوشته میشه؟؟
      کسی میدونه؟؟
      کسی تاحالا اعتراض زده و یا اطرافیانش همچین کاغذی به دستشون رسیده؟؟
      آدرس میخواستن،آدرس یه دوست نزدیکو دادیم(خونمون درحال تغییره،و اینا پلاکشون رو داشتیم چون همراهمون بودن) اما نمیخوام هرچقدرم که نزدیک باشن نامه رو نگاه کنن
      به دخترشون شک دارم،همچین آدمی هست خخخخ

اگر کسی تاحالا جوابیه ی اعتراض رو دیده،لطفا بگه که توش چیا نوشته میشه؟آیا کارنامه هم گذاشته میشه؟
      یا فقط بررسی شدن یا نشدنو اینارو مینویسن؟
      لطفا منو از گمراهی دربیارین،هرکس اطلاع داره بگه،برام مهمه

با دلام*_*

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اعتراض اینترنتی بود دیگه
      جوابشم واسه من اومده گفته نمرات قبیلتون مججد تایید شدن! یعنی هیچ فرقی نکرده

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.a_935267 نمایش پست ها
      اعتراض اینترنتی بود دیگه

نه دوستم:/
      اعتراضمو کتباََ رفتم سازمان سنجش تهران اعلام کردم،منظور منم اون اعتراض کتبیه هست...
      خیلیا اومده بودن، اصن سنجش یه بخش داره به اسم اعتراضات
      ما رفتیم اونجا،تو روابط عمومیش یه فرم میدن به همه،پرش میکنیم و بررسی میشه و جوابِ بررسی رو کتباََ پست میکنن..
      من میخوام بدونم تو اون جوابیه چی نوشته شده.آیا کارنامه رو هم میذارن یا نه.

با دلام*_*

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کتی ملیح نمایش پست ها

من چند روز پیش تهران بودم و رفتیم سازمان سنجشو برای کارنامه ی کنکور اعتراض کردیم. یه فرمی دادن و گفتن 2-3 هفته ی دیگه جوابش بهتون با پست اعلام میشه
      حالا میخوام بدونم تو نامه ای که پست میشه چی نوشته میشه؟؟
      کسی میدونه؟؟
      کسی تاحالا اعتراض زده و یا اطرافیانش همچین کاغذی به دستشون رسیده؟؟
      آدرس میخواستن،آدرس یه دوست نزدیکو دادیم(خونمون درحال تغییره،و اینا پلاکشون رو داشتیم چون همراهمون بودن) اما نمیخوام هرچقدرم که نزدیک باشن نامه رو نگاه کنن
      به دخترشون شک دارم،همچین آدمی هست خخخخ

اگر کسی تاحالا جوابیه ی اعتراض رو دیده،لطفا بگه که توش چیا نوشته میشه؟آیا کارنامه هم گذاشته میشه؟
      یا فقط بررسی شدن یا نشدنو اینارو مینویسن؟
      لطفا منو از گمراهی دربیارین،هرکس اطلاع داره بگه،برام مهمه

وای منم اعتراض دادم ابجی...ولی اینترنتی فردا هم میریم تهران برای اعتراض حضوری...میشه بگین شما ب چی اعتراض کردین؟؟مثلا من برا این کردم ک با توجه ب درصدام رتبم ضعیف تر اعلام شدهواقعا هم همینطوریه چون با چندین کارنامه مقایسه ش کردم؟شما از شرایطتون میشه یکم بگید؟؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.a_935267 نمایش پست ها
      اعتراض اینترنتی بود دیگه
      وای برا منم دقیقن همینو نوشت...من فک میکنم کلا نگا نمیکنن برا همه یه متن حاضری میذارن تنظیم میکنن مثلن بعد 7 روز جواب داده بشهاینجا ایرانه هرچی بگی بر میاد ازشون

و اینجایی که ایران است

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من فک نمیکنم جواب خوبی بگیری
      پیری دوره ی تثبیت خوی هاست .تغییر را از همین الان شروع کن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات

نه دوستم:/
      اعتراضمو کتباََ رفتم سازمان سنجش تهران اعلام کردم،منظور منم اون اعتراض کتبیه هست...
      خیلیا اومده بودن، اصن سنجش یه بخش داره به اسم اعتراضات
      ما رفتیم اونجا،تو روابط عمومیش یه فرم میدن به همه،پرش میکنیم و بررسی میشه و جوابِ بررسی رو کتباََ پست میکنن..
      من میخوام بدونم تو اون جوابیه چی نوشته شده.آیا کارنامه رو هم میذارن یا نه.
      والا مام مث شما نمیدونیم ک چی مینویسن!!
      اگه مثل پاسخ اینترنتیشون باشه مینویسه ک تراز شما ب دقت مورد بررسی قرار گرفت و مجددا تایید شد
      ولی نترسین اون فامیلتون نمیتونه وا کنه نامه رو چون اگه وا شه معلوم میشه از پاکتش...کارنامه رو هم نمیذارن
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR13 نمایش پست ها
      خواهر من چند سال پیش اعتراض زد البته به نتیجه نهایی.
      بعد چند هفته جواب رو پست کردن، درست یادم نیست چی نوشته بود اما یه نامه بود که گفته بود ما بررسی کردیم و اینا و مشکل و اشتباهی نبوده و نتیجه درسته.
      وای چرا اخه؟مگه میشه اعتراض همه الکی باشه؟؟

و اینجایی که ایران است
      ویرایش توسط علی پاتر : 25 مرداد 1394 در ساعت 23:18

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خواهر من چند سال پیش اعتراض زد البته به نتیجه نهایی.
      بعد چند هفته جواب رو پست کردن، درست یادم نیست چی نوشته بود اما یه نامه بود که گفته بود ما بررسی کردیم و اینا و مشکل و اشتباهی نبوده و نتیجه درسته.
      دیروزو باید دید فردا رو باید ساخت / من یاد میگیرم دنیا رو باید ساخت

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم به درصد هام اعتراض کردم تو سیستم پاسخگویی بهم گفتن که نتیجه مجددا برسی شد ولی هیچ تغییری ایجاد نشد

دیگه دارم به اخر میرسم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      بابا اینا همش کشکه
      هیچی تغییر نمیکنه
      الکی خودتونو علاف نکنین

امیدم عمران امیر کبیر بود اما با این سنجش اخری بوعلی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باسلام
      احتراما، درپاسخ به نامه شما مبني بر تجديد نظر در نتيجه اوليه آزمون سراسري سال 1394به اطلاع مي‌رساند. وضعيت علمي شما با دقت لازم بررسي گرديد و براين اساس نمرات خام به درصد، نمره‌كل و رتبه‌هاي مندرج در كارنامه مجددا مورد تاييد قرار گرفت
      سلامت و توفيق شما را از درگاه خداوند متعال مسالت داريم .

برای من اینو نوشتن مطمئن باشید هرکسی اعتراض کرده این متن جواب اعتراضش هست اینا اصلا بررسی نمیکنن اعتراض ها رو بی خودی هم اعتراض کردم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچ کس از اعتراض به سنجش نتیجه ای نگرفته هست. و نخواهد گرفت مطمئن باشید پس به اعتراض هیچ دل خوش نباشید چون پاسخگو شما سیستم هست وسیستم هم هیچ وقت اشتباه نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی پاتر نمایش پست ها
      وای منم اعتراض دادم ابجی...ولی اینترنتی فردا هم میریم تهران برای اعتراض حضوری...میشه بگین شما ب چی اعتراض کردین؟؟مثلا من برا این کردم ک با توجه ب درصدام رتبم ضعیف تر اعلام شدهواقعا هم همینطوریه چون با چندین کارنامه مقایسه ش کردم؟شما از شرایطتون میشه یکم بگید؟؟

میرین بالاتر از 7تیر، خیابون ویلا،نجات االهی، اونجا سازمان اصلی سنجش هست اما برای بخش روابط عمومی نیست.باید برین یذره بالاتر تو کوچه شهید امانی.
      یه شماره برمیدارین عین بانک،وارد روابط عمومی که شدین میگین اعتراض به نتیجه کنکور دارین یه فرم میدن و مشخصاتو پر میکنین،تو قسمت توضیحات مینویسین که میخواین دوباره کارنامه بررسی بشه و رتبه و درصدا و تراز هم خونی نداره و ازین حرفا.
      من اصن کارنامم انگار دو تا کارنامه رو قاطی کردن باهم گذاشتن فاجعه بود.ولی خودم قبول کردم که دوباره بخونم...

وای برا منم دقیقن همینو نوشت...من فک میکنم کلا نگا نمیکنن برا همه یه متن حاضری میذارن تنظیم میکنن مثلن بعد 7 روز جواب داده بشهاینجا ایرانه هرچی بگی بر میاد ازشون
      علی جان من خودمم اصن نمیخواستم برای اعتراض برم،
      1. چون تصمیم برای دوباره خونی گرفتم
      2.بنظرم اگر رتبم قرار بود بیاد پایین،اگر خیلی میخواستن حال بدن 2000تا کم میکردنش و اینم باز برام فایده نداره چون من دولتی میخوام

اما مامانم منو برد،یه جوری که منو ییهو تو این وضعیت قرار داد.. حرفشم اینه که: اگر قرار نبود اعتراضی بررسی بشه،همچین بخشیو برای اعتراض راه نمینداختن.
      و اینکه چون 3 نفر از اعضای دوست و خانواده به اعتراضشون رسیده شد و خیلی امیدواره. این 3 نفری که میگم مثلا 25 سال پیشو باید درنظر بگیرین
      مامان منه دیگه

+بقیه جوابو تو کادر نوشتم

با دلام*_*

13. Top | #13
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHMAD نمایش پست ها
      باسلام
      احتراما، درپاسخ به نامه شما مبني بر تجديد نظر در نتيجه اوليه آزمون سراسري سال 1394به اطلاع مي‌رساند. وضعيت علمي شما با دقت لازم بررسي گرديد و براين اساس نمرات خام به درصد، نمره‌كل و رتبه‌هاي مندرج در كارنامه مجددا مورد تاييد قرار گرفت
      سلامت و توفيق شما را از درگاه خداوند متعال مسالت داريم .

برای من اینو نوشتن مطمئن باشید هرکسی اعتراض کرده این متن جواب اعتراضش هست اینا اصلا بررسی نمیکنن اعتراض ها رو بی خودی هم اعتراض کردم

مرسی از کمکتون.این جوابیه ی کتبیِ شماست که با پست براتون فرستادن؟؟ یا جوابیه ی اعتراض اینترنتی شماست؟

با دلام*_*

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      مرسی از کمکتون.این جوابیه ی کتبیِ شماست که با پست براتون فرستادن؟؟ یا جوابیه ی اعتراض اینترنتی شماست؟
      جوابیه اینترنتی هست
      مرسی از کمکت

و اینجایی که ایران است

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن