خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 117 از 117
    1. Top | #106
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      فقط قلم چی .ازمونای قلم چی خوبه چون رتبه برترا توشن که باعث میشه ترازت واقعی شه.
      ?

2. Top | #107
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      فقط قلم چی .ازمونای قلم چی خوبه چون رتبه برترا توشن که باعث میشه ترازت واقعی شه.
      تقلب هم داخلش زیاده . سوالاش هم واقعا چرته

3. Top | #108
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که پشیمونم والا رفتم قلمچی.خدایی تو دادگستریو کلانتری خیلی بیشتر به آدم احترام میذارن تا قلمچی.من شعبه های دیگه رو نمیدونم ولی نمایندگی کرج افتضاحه طرز برخوردا.من موندم اونا از ما پول گرفتن یا ما هزینه کردیم تا جواب بگیریم

4. Top | #109
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من بهمن که تخفیف گذاشته بودن رفتم ثبت نام کنم به خاطر جامعه آماریش.
      اولش که هرچی گفتم من مشاوره نمی خوام گفتن نه حتما باید مشاوره بگیری.یکی اومد نشست شروع کرد مزخرف بافتن.هرچی گفتم اینقدر وقت منو نگیر یه آزمون می خوام ثبت نام کنم هی ادامه داد.می گفت هرچی جلسه مشاوره و رتبه برتر و...اینجا گذاشتن اگه مریض باشی تو بیمارستان هم باشی باید بیای!!!اگه یه دونه آزمون غیبت کنی کلا حذفت می کنیم !! و از این دست خزعبلات.
      منم گفتم وقتمو از سر چاه نیاوردم که با حرفای تکراری مشاوره ای که "اگر بخوانی رتبه یک می شوی کائنات در دستان توست "و...بخوام پرش کنم.اینقدرم برخورد مسئوله بد بود که حد نداشت.البته منم از خجالتش دراومدم و هرچی گفت دوبرابرشو گذاشتم تو کاسه ش!!اینهمه می خواستن پول بگیرن کلاس هم می ذاشتن.
      از اونجا برگشتم خیلی راحت و اینترنتی سنجش ثبت نام کردم تا آخرشم سنجش رفتم.که البته اگه نمی رفتم باز هم ضرر نمی کردم ولی از بس همه گفته بودن آزمون آزمایشی از نون شب واجبتره خب گول خوردم و سنجش رو رفتم.ولی بازم خیلی سود کردم قلمچی اون موقع فکر کنم چهارصدتومن می خواست بگیره سنجش شد صدوپنجاه تومن!اون حوزه ای هم که توش آزمون می دادم مسئولای خیلی خوب و خوش برخوردی داشت.
      خلاصه که ملت گول نخورین...اگه آزمون واستون ضرورتی نداره قیدشو بزنین.یا بعد از عید برین.اگه هم واستون واجبه لطفا فکر جیب باباتونم بکنین.یعنی الان همه کسانی که تو تجربی رتبه های خوب آوردن مال قلمچین؟قلمچی جوسازی شدید می کنه و نمی دونم چرا از کسایی که من می شناختم قلمچی می رفتن هیچکس بدیاشو نمی گفت!جلسه های بیخود اجباری،کتاب اجباری،پول اجباری...
      آخرشم تو تخمین رتبه که بری با رتبه های درخشانش روبرو می شیانواع و اقسام رتبه های بالای پنجاه هزار و قبولی های درپیت!عکس چهارتا رتبه تک رقمی رو فرو می کنه تو حلق مردم انگار نه انگار این همه رتبه بالای صدهزار پرورش داده!!اون رتبه تک رقمی خیلی خیلی بعیده رتبه شو مدیون آزمون آزمایشیش باشه.مدیون درس خوندن و البته،مدرسه خوب خودشه.مدرسه ای که من می رفتم همیشه آزمونش سنجش بود و هرسال هم چندین رتبه دورقمی و قبولی های بسیار عالی حقوق دانشگاه تهران و بهشتی و هررشته ای که شما بگید داشتن.بعضی سالها هم تک رقمی.

5. Top | #110
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من فقط بخاطر برنامه قلمچی ثبتنام میکنم.

6. Top | #111
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به جرئت میتونم بگم گزینه 2 از نظر برنامه چیزی کم نداره از قلمچی اگه از گام اول باهاش باشید
      "روزنوشت های یک کنکوری سابق"

7. Top | #112
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برنامه قلم چی قطعن خیلی بهتره ! سوالای ازمونای دیگه رو هم تو خونه بررسی کن !
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

8. Top | #113
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با قلم چی درس های مهمی مثل زیست رو توی طول یکسال چند بار دوره میکنیم ؟ اولین باره دارم ثبت نام میکنم ببخشید اگر سوالم مبتدیه

9. Top | #114
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
      با قلم چی درس های مهمی مثل زیست رو توی طول یکسال چند بار دوره میکنیم ؟ اولین باره دارم ثبت نام میکنم ببخشید اگر سوالم مبتدیه
      سلام محمد
      یه آزمون جامع 7 مهر داره و 2 آزمون جمع بندی نیمسال اول و دوم
      آخر سال هم دوباره یه جامع داره ...
      فک کنم 2 یا 3 باری کل کتاب مرور بشه
      پ.ن : حیف زمانی که توی دوتاباز از دست دادی
      با استعدادی که من ازت سراغ دارم انشالا 97 یه رشته خوب قبول میشی

10. Top | #115
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      قلم چی واسه چی شرکت میکنی ؟
      من سه چهار ساله توی قلم چی بودم
      هیچ وقت نتونستم به برنامه اش برسم
      و هیچوقت پشتیبانم نگران نبود و همش میگفت خوبه .. درست میشه و اینا ..
      هیچوقت هم نشد عصر هر جمعه که کارنامه میاد روحیه ام رو از دست ندم
      واسه چی باید اصلا قلم چی شرکت کنی ؟
      خیلی هم مشتاق باشی که سوال های قلم چی رو حل کنی
      برنامه راهبردیش رو دانلود میکنی و بر اساس اون میخونی و عصر هر جمعه سوال ها و جواب های اون آزمون رو میگیری و میزنی ...
      صد بارم بشکنم گچ میگیرم ...

11. Top | #116
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام یه سوال داشتم..........
      شما میدونید برنامه قلمچی تو طی سال چطوره؟؟؟؟؟
      اخه من شنیدم گفتن دوم و سوم کلا هستش....پیش هم دیگه فصل به فصل؟؟؟؟؟
      درسته؟؟؟؟؟؟؟

12. Top | #117
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      متسفانه فقط ریا کاری میکنند همین وبس
      آیا شما درس ندارین و بیکارین همه تاپیکای حاشیه ای رو آپ می کنین؟
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن